Air Optix lęšiai

View as Grid List

10 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

10 Įrašai(-ų)

per puslapį

Lęšiai Air Optix

Lietuvos kontaktinių lęšių ir aksesuarų skirtų lęšių naudotojams rinkoje, pirmenybę turi keletą gamintojų. Vienas iš lyderių yra Alcon, savo pasiūlyme turi šiuolaikiškus, kvėpuojančius lęšius, skirtus asmenims su įvairiais regos sutrikimais. Alcon yra Air Optix savininku.

Apie Air Optix lęšius

Air Optix priklauso Alcon gamintojui, kuris gamina kontaktinius lęšius ir aksesuarus lęšiams. Air Optix yra vienas iš kontaktinių lęšių lyderių Lietuvos rinkoje. Air Optix pagrindinė savybė yra tokia, kad juos pagamino naudojant kvėpuojančią naujos kartos silikono-hydrogelio medžiagą. Jos dėka, Air Optix lęšiai praleidžiai net iki 7 kartų daugiau deguonies lyginant su kitais tradiciniais hydrogeliniais lęšiais, turinčiais panašius parametrus. Air Optix užtikrina reikiamą deguonies kiekio gavimą akims, todėl net nešiojant visą dieną, matymo komfortas ir mūsų akių sveikata nepakinta. Air Optix pagalba, naudotojas nepajus deguonies trūkumo akyse.

Kam skirti Air Optix lęšiai?

Air Optix gamintojas Alcon pareiškė, kad lęšiai puikiai tiks reikliems naudotojams, kuriems rūpi nešiojimo patogumas ir ideali rega ilgesnį laiką. Air Optix tiks asmenims, kurie nori nešioti kontaktinius lęšius ilgiau nei 11 valandų per dieną. Tai prailginto naudojimo lęšiai, adresuoti tiems, kurie nori naudoti lęšius visą mėnesį.

Inovacinė Air Optix lęšių konstrukcija puikiai tiks:

  • Dirbantiems ilgą laiką prie kompiuterio;
  • Dirbantiems klimatizuotose arba sausose patalpose;
  • Televizorio žiūrėjimo fanams arba kompiuterinių žaidimų megėjams;
  • Miega arba snaudžia su lęšiais.

Air Optix papildomai rekomenduojami tiems, kurie skundžiasi diskomfortu, išsausėjimu ir akių dirglumu, kurie siejami su kitų lęšių nęšiojimu.

Air Optix rūšys

Air Optix pasiūlyme rasite daug lęšių tipų, skirtų konkrečiai naudotojų grupei. Tai yra lęšiai:

  • Air Optix Aqua - kvėpuojantys kontaktiniai lęšiai, praleidžiai iki 5 kartų daugiau deguonies, nei tradiciniai lęšiai pagaminti iš hydrogelinės medžiagos, skirti nešioti dienos režimu, su galimybe jų neišimant miegoti iki 6 naktų į mėnesį.
  • Air Optix Night&Day Aqua - kvėpuojantys lęšiai, praleidžia net iki 6 kartų daugiau deguonies nei kiti lęšiai skirti saugiam, prailgintam naudojimui iki 30 dienų ir naktų.
  • Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism - kvėpuojantys lęšiai, praleidžia iki 7 kartų daugiau deguonies nei kiti hydrogeliniai toriniai lęšiai, skirti astigmatikams, naudoti dienos režimu, bet galima su jais miegoti iki 6 naktų per mėnesį.

Firminiai Air Optix lęšiai

Kodano.lt parduotuvės siūlomi kontaktiniai lęšiai Air Optix yra aukščiausios kokybės firminiai gaminiai, sukurti pasaulinį pripažinimą turinčios optikos kompanijos Alcon. Taip pat žiūrėkite kitus šios įmonės gaminius: