Air Optix® Plus HydraGlyde® 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

14,80 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Air Optix Plus HydraGlyde - tai sferiniai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, kuriuos gamina viena populiariausių kontaktinių lęšių gamintoja Alcon® Vision Care.

 
Komfortiškas naudojimas - pažangios technologijos dėka lęšiai nuolat drėkinami.
5 kartus didesnis deguonies pralaidumas - pastovus deguonies patekimas į rageną, padeda jūsų akis išlaikyti sveikas. Nėra neestetiško paraudimo bei nedirgina akių.
Papildomas apsauginis sluoksnis - Air Optix Plus HydraGlyde
Papildomas apsauginis sluoksnis - apsaugantis nuo baltymų nuosėdų kaupimosi, susidariusių dėl ašarojančių akių.
Patogus ir greitas pritaikymas - įmanomas efektyvus lęšių pritaikymas akims: dėl lęšio parametro, formos bei lengvos ir plonos struktūros.
Platus lęšių stiprumų pasirinkimas - kontaktinius lęšius lengvai galite pritaikyti pagal savo poreikius. Tinka trumparegystės ir toliaregystės atveju.
 

Air Optix® Plus HydraGlyde® lęšių charakteristika:

 

Air Optix Plus HydraGlyde tai pirmi ir vieninteliai kontaktiniai lęšiai su sistema HydraGlyde Moisture Matrix, kad drėgmė išsilaikytų visą dieną. Air Optix Plus HydraGlyde lęšiai garantuoja iki 5 kartų didesnį deguonies pralaidumą nei konvenciniai hidrogeliniai lęšiai žemo Dk/t. Unikali technologija SmartShield užtikrina lęšio apsaugą nuo nešvarumų, neleidžia kauptis nešvarumams.

SmartShield technologijos dėka Air Optix Plus HydraGlyde lęšiai yra apsaugoti nuo nuosėdų, tokių kaip baltymai ir lipidai, kurie yra natūralios ašarose esančios medžiagos, kaupimosi. Be to, naudojama technika padeda apsaugoti akis nuo kasdien veido priežiūros metu naudojamų medžiagų, tokių kaip tonikai, kremai ir valymo geliai, poveikio. Naudojant HydraGlyde technologiją, lęšiai užtikrina didelį nešiojimo komfortą, mažina paraudimą, dirginimą ir sausumo pojūtį. Lęšio silikono-hidrogelio struktūra garantuoja tinkamą hidratacijos ir drėgmės lygį, nepamirštant ir optimalaus deguonies prisotinimo. Jis pritraukia ir palaiko drėgmę ant objektyvo paviršiaus, kad jūsų lęšiai būtų hidratuoti visą dieną.

 

Savybės:

 
  • Sveikai atrodančios akys,
  • Galimybė nešioti lęšius prailgintame režime iki 6 dienų ir naktų,
  • Geriau sudrėkintas paviršius,
  • Padidintas atsparumas nuosėdoms.
 

Specifikacija:

 
Medžiaga: Lotrafilcon B
Sudėtis: silikono-hidrogelis
Drėkinančios priemonės: Formulė HydraGlyde Moisture Matrix, Smartshield™
Atspalvis: Šviesiai mėlynas
Dk/t (@-3,00 D): 138
Vandens lygis: 33%
BC: 8,6 mm
DIA: 14,2 mm
Sferiniai stiprumai: nuo +6,00 iki -8,00 kas 0,25
nuo -8,50 iki -12,00 kas 0,50
Centrinis storis: 0,08 @ -3,00 D
Nešiojimo režimas: Dieninis arba prailgintas iki 6 naktų
Keitimo režimas: Mėnesinis
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasAir Optix
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Air Optix® Plus HydraGlyde® 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Air Optix® Plus HydraGlyde® lęšius 3 vnt.?

Galite pasirinkti Air Optix® Plus HydraGlyde® lęšius 3 vnt. patys naudodami produkto parametrus, tokius kaip dioptrijos, kreivumas ir skersmuo. Tačiau rekomenduojame pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės jums pasirinkti tinkamus lęšius pagal individualius jūsų regėjimo poreikius. Pakuotėje rasite tris lęšius, kurie užteks trijų mėnesių naudojimui (viename akie korekcijai).

Ar Air Optix® Plus HydraGlyde® lęšiai yra saugūs?

Taip, Air Optix® Plus HydraGlyde® lęšiai yra saugūs, nes jie sukurti patikimos Air Optix® žymės ir pagaminti Alcon įmonės, kuri yra specialistė kontaklinių lęšių gamyboje. Jie yra suprojektuoti suteikti komfortą ir palaikyti akies sveikatą visą dieną naudojant.

Kokios regėjimo problemos tinka Air Optix® Plus HydraGlyde® lęšiams?

Air Optix® Plus HydraGlyde® lęšiai skirti trumparegystės arba toliaregystės korekcijai, tai reiškia, kad juos galima naudoti asmenims, kenčiantiems nuo šių dviejų pagrindinių regėjimo problemų.

Kaip teisingai dėti Air Optix® Plus HydraGlyde® lęšius?

Prieš dedant Air Optix® Plus HydraGlyde® lęšius, visada kruopščiai nusiplaukite ir išdžiovinkite rankas. Tada naudodami optometristo rekomenduojamą techniką švelniai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galo ir atidarykite viršutinį voką. Dėkite lęšį ant akių obuolio ir po to švelniai mirkykite, kad jis tvirtai prisiliestų prie akies.

Kaip pašalinti Air Optix® Plus HydraGlyde® lęšius?

Prieš pašalinant Air Optix® Plus HydraGlyde® lęšius, visada kruopščiai nusiplaukite ir išdžiovinkite rankas. Tada švelniai traukite apatinį voką rodomuoju pirštu ir naudokite kito rankos nykštį, kad perstumtumėte lęšį į akies baltymą. Tada švelniai paimkite lęšį dviem pirštais ir atsargiai jį išimkite. Pašalinus lęšį, jį įdėkite į tinkamą konteinerį su laikymo skysčiu.