Akiniai darbui su kompiuteriu

View as Grid List

Prekių 1-365240

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-365240

Page
per puslapį

Akiniai darbui prie kompiuterio

Vis daugiau laiko praleidžiame prie kompiuterio, telefono ir televizoriaus ekranų. Ilgo žiūrėjimo į mėlyną šviesą pasekmės – ne tik užmigimas ar galvos skausmai, bet ir regėjimo sutrikimai. Laimei, yra veiksmingas būdas apsaugoti akis – tiesiog naudokite akinius su BlueBlocker danga.

Kaip veikia kompiuterio akiniai su BlueBlocker danga?

Mažos prietaisų ekranų skleidžiamos mėlynos šviesos dozės yra nekenksmingos, tačiau ilgalaikis jų poveikis beveik visada sukelia rimtą diskomfortą. Daug laiko prie monitoriaus praleidžiantys žmonės skundžiasi sausumu po vokais, per dideliu ašarojimu ar lėtiniais galvos skausmais. Atsižvelgiant į jų poreikius, buvo sukurti kompiuterio akiniai su mėlynos šviesos filtru. Šis priedas aprūpintas specialia danga, kuri pagerina vizualinį kontrastą, apsaugo nuo atspindžių, padidina vaizdo skaidrumą ir, svarbiausia, neutralizuoja elektroninių prietaisų ekranų skleidžiamą mėlyną šviesą. Akiniai su BlueBlocker danga tinka darbui prie kompiuterio ir gali būti naudojami kaip madingas ir stilingas aksesuaras.

Akinių su mėlyna šviesa danga privalumai

Akiniai su BlueBlocker danga yra universalus aksesuaras, galintis mus lydėti visą dieną – ne tik tada, kai naudojamės kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar žiūrime televizorių. Specialūs akiniai ypač rekomenduojami žmonėms, ilgai veikiamiems mėlynos šviesos. Šiuo sprendimu, be kita ko, turėtų naudotis studentai, mokytojai, IT specialistai, grafikos dizaineriai, programuotojai, žaidėjai, rinkodaros specialistai ir net profesionalūs vairuotojai. Kompiuteriniai akiniai pasižymi įvairove – rėmeliai gali būti bet kokios formos, spalvos ir dekoracijos. Būtina sąlyga – naujoviškos BlueBlocker dangos naudojimas. Tai geriausias sprendimas žmonėms, kurie planuoja pasirūpinti savo regėjimu ir tuo pačiu nenori atsisakyti madingos ir stilingos išvaizdos.

Korekciniai ir skaidrūs akiniai darbui prie kompiuterio

Akiniai darbui prie kompiuterio yra būtinybė žmonėms, kuriems nustatytas regėjimo sutrikimas. Pasirodo, juos vis dažniau naudoja ir moterys bei vyrai, kurie kasdien nenešioja korekcinių lęšių. Verta saugoti akis net tada, kai regėjimas tobulas. Klirenso kompiuterio akiniai efektyviai neutralizuos žalingą mėlyną šviesą ir neleis pavargti akims net ir ilgai žiūrint į ekraną. Daug laiko prie kompiuterio praleidžiantiems žmonėms yra pažįstamas nemalonus smėlio po vokais pojūtis. Kartais pavargęs regėjimas gali mus apgauti – gali susidaryti įspūdis, kad matome per rūką, matome dvigubą regėjimą ir patiriame regos refrakcijos pokyčius. Tai aiškus signalas, kad mūsų akims reikia skubios paramos. Šiuo atveju geriausiai padės akiniai su mėlynos šviesos filtru.

Madingi akiniai darbui jai ir jam

Nuo ultravioletinės spinduliuotės apsaugantys akiniai turėtų atlikti savo pagrindines užduotis ir būti skoninga veido puošmena. Svarbu, kad jie atitiktų konkretų grožio tipą ir atitiktų unikalų savininko stilių. Moteriški kompiuteriniai akiniai pabrėžia moterišką grakštumą ir eleganciją, gali būti traktuojami kaip papuošalo elementas. Damos noriai renkasi skoningą, aukso baltumo katės akį arba ne mažiau agresyvų sidabro-turkio variantą. Vyriški akiniai kompiuteriui – geriausias komforto ir funkcionalumo derinys. Vyrai renkasi paprastus ir patvarius aksesuarus. Specialiai jiems buvo sukurti stačiakampiai modeliai su juodu priekiu ir mėlynomis kojelėmis. Tokie akiniai taps geriausiu kiekvieno vyro draugu – lydės jį tiek darbo, tiek poilsio metu.

Akinių su mėlynos šviesos filtru privalumai

Kompiuteriniai akiniai – patogus ir itin naudingas aksesuaras, kuris apsaugos mus nuo diskomforto ir nemalonių pernelyg didelio žalingos mėlynos šviesos pasekmių. Akiniai su „BlueBlocker“ danga verčia mus dažniau mirksėti, o tai pagerina akių drėkinimą ir ypač svarbu ilgomis valandomis, praleidžiamomis prie ekrano. Šis nepastebimas priedas garantuoja geresnę regėjimo kokybę – receptiniai akiniai neutralizuoja regėjimo defektus, o skaidrūs lęšiai padidina kontrastą ir garantuoja maksimalų ryškumą. Kompiuterinių akinių dėka mes neturime jaudintis, kad mūsų akys bus pavargusios ir paraudusios. BlueBlocker barjerinis stiklas yra tikras privalomas daiktas kiekvienam, kuris kasdien naudojasi išmaniuoju telefonu, kompiuteriu ar televizoriumi.

Peržiūrėkite kitus akinių tipus pagal jų paskirtį: