Alcon lęšiai, tirpalai ir akių lašai

View as Grid List

Prekių 1-3651

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-3651

Page
per puslapį

Kontaktinius lęšius, tirpalus lęšiams ir akių lašus Alcon

Firma Alcon labai žinoma visiems kontaktinių lęšių vartotojams, kadangi gamina įvairios paskirties tirpalus, kurie visapusiškai rūpinasi lęšių būsena ir žinoma vartotojų akimis.

Firmos aprašymas

Firma Alcon tai vertinamo prekinio ženklo OPRI-FREE savininkas, kurio asortimente yra didelę kontaktinių lęšių tirpalų įvairovė. Buvo įkurta 1945 metais, jos įkūrėjai buvo vaistininkai - Robert Alexander Williamas Conner. Pirma vaistinė ALCON buvo įkurta Teksase Fort Worth miestelyje, Jungtinės Amerikos Valstijos.

Įmonės Alcon tikslas tai nuolatinis, sunkus darbas siekiant išsaugoti, atkurti bei gerinti žmonių regėjimo kokybę visame pasaulyje. Alcon užima pirmaujančias pozicijas tarp prekių skirtų kontaktinių lęšių priežiūrai. Įmonėje dirba daugiau kaip 23 tūkst. darbuotojų, kuriant talentingą ir specializuotą personalą. Alcon pasiūlymuose rasite paltų prekių pasirinkimą.

Populiariausios prekės

Tarp populiariausių Alcon prekių yra:

 • AIR OPTIX
  • Air Optix Aqua - lęšiai su unikalia deguonies prieigos sistema, kuri leidžia lęšiams kvėpuoti. Hidrogelio medžiagos, iš kurių jie buvo gaminami, suteikia jiems didelę drėgmę. Jie yra skirti nešioti kasdien, suteikiant jiems galimybę miegoti 6 naktis per mėnesį.
  • Air Optix Colors - kontaktiniai lęšiai, naudojami norint visiškai pakeisti akių spalvą. Jie taip pat taiso regos defektus.
  • Air Optix Night & Day Aqua - kvėpuojantys kontaktiniai lęšiai, skirti nešioti 24 valandų režimu, perduodami iki 6 kartų daugiau deguonies nei kiti lęšiai.
  • Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism - astigmatikams skirti lęšiai, kurie gali būti nešiojami kasdien, su galimybe miegoti iki 6 kartų per mėnesį. Tai yra lęšiai, kurie perduoda iki 7 kartų daugiau deguonies nei kiti pagrindiniai hidrogeliniai toriniai lęšiai.
 • FRESHLOOK
 • DAILIES
 • Skysčiai lęšiams ir akių lašai:
  • Opti Free Replenish - Daugiafunkcinis tirpalas, skirtas prižiūrėti visų rūšių kontaktinius lęšius. Tearglyde patentuota technologija regeneruoja ir palaiko tinkamą drėgmės kiekį lęšyje. Puikiai pašalina baltymines apnašas, dezinfekuoja kontaktinius lęšius. Vadovaujantys AC Nielson`o nuomone – tai populiariausias dezinfekuojantis tirpalas.

Įmonės atributai

Jau daugiau kaip 65 metus Alcon orientuota padėti žmonėms visame pasaulyje matyti geriau. Vis susipažįsta su savo klientais ir jį poreikiais, kas leidžia geriau pritaikyti savo paslaugas bei charakteristikas pagal klientų pageidavimus. Alcon tikslas tai teikti naujoviškas prekes, pagerinančias gyvenimo kokybę ir padėti žmonėms geriau matyti. Bendradarbiauja su profesionaliais oftalmologas visame pasaulyje. Visi priimti verslo sprendimai atitinka aukščiausius etinius ir teisinius standartus, o bendrovė yra įsipareigojusi nuolat gerinti kokybę.