Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

55,50 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Lęšiai Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal tai idealus inovacinės medžiagos ir pažangios technologijos derinys iš Alcon Vision Care, rezultatas akivaizdus - ypatingai patogūs mėnesiniai lęšiai užtikrinantys efektyvią regos korekciją.

 
Aukštos kokybės drėkinimo savybės - lęšiai turi ypatingai drėkinančią savybę, kuri išlaiko drėgmę lęšyje net keliolika valandų po įsidėjimo.
Idealiai pritaikyti prie akies - lęšiai nejuntami per visą nešiojimo laiką, nes didelio elastingumo ir aksominio minkštumo dėka idealiai prisitaiko prie individualios akies formos.
Lengvas naudojimas - momentinis prisitaikymas prie akies atsako už lengvą lęšių naudojimą. Šį faktorių įvertins pirmą kartą nusprendžiusius naudoti kontaktinius lęšius.
Puikus matymas kiekvienu atstumu - lęšiai Air Optix HydraGlyde Multifocal sukurti galvojant apie kenčiančius nuo senatvinės toliaregystės. Garantuoja aštrų matymą kiekvienu atstumu - arti, toli, bei tarpiniame atstume.
Atsparumas nuosėdų kaupimuisi - Air Optix HydraGlyde Multifocal

 
Atsparumas nuosėdų kaupimuisi - aksominio minkštumo ir pastoviai sudrėkintas lęšis turi didelį atsparumą nuosėdoms, kurios atsiranda susidarančių ašarų eigoje. Todėl lęšiai yra švarūs ilgą laiką.
Tinka alergikams - lęšių sudėtyje yra tik natūralios medžiagos, kurios užtikriną komfortą jautrių akių ir alergijų savininkams.
 

Charakteristika lęšių Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal:

 

Mėnesiai lęšiai sukurti naudojant silikono-hidrogelinę Lotrafilcon B medžiagą. Jau nuo įsidėjimo momento garantuoja akims aukštą drėkinimą, kuris išsilaiko per visą naudojimo laiką ir panaikina sausų akių efektą. Lęšiai puikiai prisiderina prie akių, užtikrina idealų matymą kiekvienu atstumu - arti, toli, tarpiniame atstume. Puikiai kovoja su presbiopiją, kitaip vadinama senatvine toliaregyste. Iš karto prisitaiko prie akies formos ir juos labai lengva įsidėti. Atsparūs nuosėdoms ir nešvarumams.

Lęšiai Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal turi platų stiprumo aprėptį nuo -10,00 iki +6,00 D. Patalpinti skystyje lizdinėje plokštelėje nepraranda savo savybių ilgą laiką ir bet kuriuo metu yra paruošti naudojimui.

 

Kam skirti lęšiai Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal?

 

Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal lęšiai tai idealus produktas tiems, kas turi problemų su presbiopija ir ieško lęšių, kurie pagelbės skaitant ir žiūrint televizorių, kaip ir vairuojant. pagaminti iš natūralių medžiagų, tinkantis alergikams. Skirti mėnesiniam naudojimui nuolat ar protarpiais, tinka ir kasdieniai priežiūrai ir pamirštantiems juos išsiimti nakčiai iš akių.

 

Savybės Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal 6 vnt. pakuotėje:

 

Mėnesinis nešiojimo režimas Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal užtikrina, kad 6 lęšių pakuotėje užteks trims mėnesiams reguliariam naudojimui, be papildomo pirkimo optikos salonuose.

 

Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Air Optix lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
Papildymas LO (iki +1,0), MED (iki +2,0), HI (iki +2,5)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 138 x 10-9
Drėkinimas 33%
Medžiaga Lotrafilcon B
Technologija SmartShield™, HydraGlyde Moisture Matrix
 

Lęšius galima įsigyti ir pakuotėje:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasAir Optix
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 6 vnt. kontaktinius lęšius?

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 6 vnt. kontaktinius lęšius galima išsirinkti individualiai, remiantis pakuotėje pateikta informacija, tokia kaip stiprumas, išlinkimas arba skersmuo, tačiau taip pat rekomenduojama konsultacija su optometristu, kuris padės parinkti asmeninėms regėjimo poreikiams pritaikytus lęšius.

Pakuotėje yra 6 lęšiai, užtikrinantys vartotojo patogumą ir galimybę reguliariai keisti lęšius be dažno pirkimo būtinybės.

Ar Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, kadangi juos gamina žinomas gamintojas Alcon, taikantis naujausias technologijas ir aukščiausius saugumo standartus kontaktinių lęšių gamyboje.

Kokiam regėjimo sutrikimui skirti Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal?

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktiniai lęšiai skirti presbiopijos, t.y., senatvinės toliaregystės, korekcijai. Dėl jų progresyvios konstrukcijos galima koreguoti tiek artimą, tiek tolimą matymą.

Kaip dėvėti Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktinius lęšius?

Prieš dedant Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktinius lęšius, rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai uždėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko, atsargiai atitraukite vokus kita ranka ir švelniai uždėkite lęšį ant akies. Po lęšio uždėjimo patikrinkite, ar jis teisingai išsidėstęs ir ar nejaučiate diskomforto.

Kaip nuimti Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktinius lęšius?

Norint nuimti Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktinius lęšius, rekomenduojama naudoti specialias, prie asmeninių preferencijų pritaikytas technikas. Viena iš populiarių metodų – švelniai paslinkti lęšį ant baltymo su rodomojo piršto ir nykščio pagalba, tada švelniai suspausti lęšį ir jį pašalinti. Po lęšių nuėmimo būtina juos išvalyti specialiu kontaktinių lęšių valymo skysčiu ir laikyti atitinkamame indelyje.