Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

28,95 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Lęšiai Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal tai idealus inovacinės medžiagos ir pažangios technologijos derinys iš Alcon Vision Care, rezultatas akivaizdus - ypatingai patogūs mėnesiniai lęšiai užtikrinantys efektyvią regos korekciją.

 
Aukštos kokybės drėkinimo savybės - lęšiai turi ypatingai drėkinančią savybę, kuri išlaiko drėgmę lęšyje net keliolika valandų po įsidėjimo.
Idealiai pritaikyti prie akies - lęšiai nejuntami per visą nešiojimo laiką, nes didelio elastingumo ir aksominio minkštumo dėka idealiai prisitaiko prie individualios akies formos.
Lengvas naudojimas - momentinis prisitaikymas prie akies atsako už lengvą lęšių naudojimą. Šį faktorių įvertins pirmą kartą nusprendžiusius naudoti kontaktinius lęšius.
Puikus matymas kiekvienu atstumu - lęšiai Air Optix HydraGlyde Multifocal sukurti galvojant apie kenčiančius nuo senatvinės toliaregystės. Garantuoja aštrų matymą kiekvienu atstumu - arti, toli, bei tarpiniame atstume.
Atsparumas nuosėdų kaupimuisi - Air Optix HydraGlyde Multifocal

 
Atsparumas nuosėdų kaupimuisi - aksominio minkštumo ir pastoviai sudrėkintas lęšis turi didelį atsparumą nuosėdoms, kurios atsiranda susidarančių ašarų eigoje. Todėl lęšiai yra švarūs ilgą laiką.
Tinka alergikams - lęšių sudėtyje yra tik natūralios medžiagos, kurios užtikriną komfortą jautrių akių ir alergijų savininkams.
 

Charakteristika lęšių Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal:

 

Mėnesiai lęšiai sukurti naudojant silikono-hidrogelinę Lotrafilcon B medžiagą. Jau nuo įsidėjimo momento garantuoja akims aukštą drėkinimą, kuris išsilaiko per visą naudojimo laiką ir panaikina sausų akių efektą. Lęšiai puikiai prisiderina prie akių, užtikrina idealų matymą kiekvienu atstumu - arti, toli, tarpiniame atstume. Puikiai kovoja su presbiopiją, kitaip vadinama senatvine toliaregyste. Iš karto prisitaiko prie akies formos ir juos labai lengva įsidėti. Atsparūs nuosėdoms ir nešvarumams.

Lęšiai Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal turi platų stiprumo aprėptį nuo -10,00 iki +6,00 D. Patalpinti skystyje lizdinėje plokštelėje nepraranda savo savybių ilgą laiką ir bet kuriuo metu yra paruošti naudojimui.

 

Kam skirti lęšiai Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal?

 

Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal lęšiai tai idealus produktas tiems, kas turi problemų su presbiopija ir ieško lęšių, kurie pagelbės skaitant ir žiūrint televizorių, kaip ir vairuojant. pagaminti iš natūralių medžiagų, tinkantis alergikams. Skirti mėnesiniam naudojimui nuolat ar protarpiais, tinka ir kasdieniai priežiūrai ir pamirštantiems juos išsiimti nakčiai iš akių.

 

Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Air Optix lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
Papildymas LO (iki +1,25), MED (iki +2,0), HI (iki +2,5)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 138 x 10-9
Drėkinimas 33%
Medžiaga Lotrafilcon B
Technologija SmartShield™, HydraGlyde Moisture Matrix
 

Lęšius galima įsigyti ir pakuotėje:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasAir Optix
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 vnt. kontaktinius lęšius?

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 vnt. kontaktinius lęšius galima išsirinkti individualiai, remiantis produkto parametrais, arba pasikonsultavus su optometristu. Pakuotėje yra trys lęšiai, suteikiantys vartotojui tris mėnesius trukmės atsargas.

Ar Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, užtikrinantys aukštą komforto ir akių sveikatos lygį. Jie yra pagaminti žinomo gamintojo Alcon ir atitinka aukščiausius kokybės bei saugumo standartus.

Kokią regėjimo problemą išsprendžia Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal?

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktiniai lęšiai skirti presbiopijos (senatvinės toliaregystės) korekcijai, leidžiantys aiškiai matyti įvairiuose atstumuose. Jie yra idealūs žmonėms su presbiopija, kuriems reikalinga korekcija tiek artimam, tiek vidutiniam, tiek tolimam matymui.

Kaip dėvėti Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktinius lęšius?

Prieš dėdami Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktinius lęšius, rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada reikia patikrinti, ar lęšis yra teisingai apverstas, ir švelniai uždėti jį ant akių obuolio.

Kaip nuimti Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktinius lęšius?

Norint nuimti Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal kontaktinius lęšius, pirmiausia reikia nusiplauti ir nusausinti rankas, tada švelniai patraukti apatinį voką ir lęšį lengvai pastumti ant b