Proclear lęšiai

View as Grid List

11 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

11 Įrašai(-ų)

per puslapį

Kontaktiniai lęšiai Proclear

Lęšiai Proclear jie skirti įvairių vartotojų grupėms, tiek trumparegiams tiek toliaregiams.

Kam yra skirti lęšiai Proclear?

Jie yra gaminami Proclear Toric lęšiai skirti žmonėms su astigmatizmu. Jie vadinami. daugiažidiniai lęšiai. Be to, žmomės kurie kovoja su presbiopija gali pasinaudoti Proclear lęšiais, nes lęšiai sukurti nuo defektų ar presbiopijos.

Apskritai, Proclear lęšiai skirti žmonėms, kuriems reikia komforto ir puikia rega, naudoti lęšius kiekvieną dieną, nepriklausomai nuo aplinkybių. Proclear lęšiai neabejotinai patenkina žmonių reikalavimus.

Lęšių tipai Proclear

  • Proclear 1 Day - dieniniai vienkartiniai lęšiai, pagaminti naudojant PC technologiją, kuria apima lęšyje unikalią medžiagą - fosforilcholiną. Sklaidytuvo hidratacija yra 60%.
  • Proclear Sphere - lęšiai gaminami naudojant unikalią PC technologiją. Toje konstrukcijoje yra medžiaga kurioje yra naudojamas - fosforilcholinas, jis turi savybes, panašių į natūralias akių ląstelės. Lęšiai Proclear Shfere suteikia jums komfrtiškumo jausmą. Jie yra labai hidratuoti, kas neleidžia akims išsausėti. Lęšio vandens kiekis yra 62%. Proclear Proclear Sphere lęšiai turi aukštą deguonies pralaidumą, kuris neapriboją deguonies patekimą į akį, į regena.
  • Proclear Multifocal - daugiažidiniai lęšiai, regėjimo korekcijai trumparegiams ir toliaregiams, skirtos nešioti 1 mėnesį.

Proclear firminiai lęšiai

Kodano.lt parduotuvės siūlomi vienadieniai ir mėnesiniai Proclear lęšiai yra aukščiausios kokybės firminiai gaminiai, sukurti pasaulinį pripažinimą turinčios optikos kompanijos CooperVision. Taip pat žiūrėkite kitus šios įmonės gaminius: