Aksesuarai lęšiams

View as Grid List

16 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

16 Įrašai(-ų)

per puslapį

Priedai prie lęšių

Kasdieninis lęšių nešiojimas ne tik patogus pasirinkimas bet ir alternatyva nešiojantiems akinius. Nuolatinis kontaktinių lėšių keitimas reikalauja tam tikros priežiūros ir specialaus laikymo steriliose dėkliukose. Dėkliukai lęšiams tai tik vienas iš daugelio priedų skirtu kontaktinių lęšių nešiotojams.

Priedų lęšiams rūšys

Minint priedus prie lęšių dažniausiai siejama su įvairių rūšių kontaktinių lęšių dėkliukais. Dažniausiai tai plokščia dėžutė su dviem skyreliais, pažymėtos  kaip kairysis ir dešinysis lęšiai. Dėkliukai gali būti pagaminti iš plastiko arba stiklo. Skyreliai užsisuka, dėka ko, jokie mikroorganizmai, užteršimai ir paprastos dulkės nepasiekia lęšių ir skysčio. Dėkliukai lęšiams būtinai turi būti sterilūs, kad nepažeisti lėšių. Dėl to, prie priedų priskaičiuojamos ir antiseptiniai dėkliukai. Jie sukuria specialias sąlygas laikymui. Dėkliukai lęšiams yra įvairių spalvų ir įvairaus dizaino, pagaminti pagal estetikos normas ir gali būti gyvūnų ar daiktų formos.

Kontaktinių lęšių dėkliukai taip pat gali būti kėlioninių rikinių dalimi, kurie yra naudingi keliaujant, nakvojant palapinėse, kada yra sunku išlaikyti steriliai švarius kontaktinius lęšius. Kad išlaikyti tinkamą akių būklę nešiojant lęšius, dauguma naudoja agurkų grėžinėlius akims. Jie sumažina raudonį, kuris susidaro nuo per ilgai nešiojamų tų pačių kontaktinių lėšių.

Tarp aksesuarų galima rasti specialius pincetus, spaustukus dėkliukų uždarymui bei akių ląšus, siurbtuką kontaktinių lėšių išėmimui, taip pat plaukiojimo akinius nešiojantiems kontaktinius lęšius.

Prekių aprašymai

Tarp kontaktinių lęšių aksesuarų įvardijama:

  • Plokšti dėkliukai - vienas iš kontaktinių lęšių tipų.
  • Kontaktinių lęšių dėkliukai - stikliniai arba plastikiniai kontaktinių lęšių dėkliukai, gali būti taip pat ir spalvoti kaip ir aseptiniai kontaktinių lėšių dėkliukai.
  • Akių lašai - suteikia akiai drėgmės naudojant kontaktinius lęšius.
  • Kėlioninai rinkiniai - į jų sudėtį įeina kontaktinių lęšių dėkliukai, akių lašai, taip pat nedideli dėkliukai lęšiams valyti, palengvina tai kontaktinių lęšių piežiūrą kėlionėje.
  • Agurkų grėžinėliai akims - ramina pavargusias nuo pastovaus kontaktinių lęšių nešiojimo akis.
  • Dėkliuko atidarymo ir uždarymo spaustukai - stikliniai dėkliukai turi būti uždaromi ir atidaromi spaustuko pagalba.
  • Pincetas lęšiams - palengvina kontaktinių lęšių išėmimą iš dėkliuko.
  • Kontaktinių lęšių siurbtukas - kitas, įdomus aksesuaras lęšiams, kuris padeda greitam ir steriliam, kietų ir minkštų kontaktinių lęšių išėmimui iš akių.
  • Akiniai plaukiojimui nešiojantiems lęšius - nepraleižia vandens ir tuo pačiu nelidžia kontaktiniams lęšiams iškristi.