Polaroid vyriški akiniai nuo saulės

View as Grid List

Prekių 1-2487

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-2487

Page
per puslapį

Akiniai nuo saulės Polaroid vyrams

Klasikiniai Polaroid akiniai stebina aukšta kokybe, nesenstančiu dizainu ir aukštesniu nei vidutiniu patvarumu. Ikoninės kompanijos gaminami modeliai yra laikomi vienais geriausių akinių nuo saulės pasaulyje – šiam prekės ženklui vyrai išlieka ištikimi ilgus metus. Jums tereikia užsidėti Polaroid rėmelius vieną kartą, kad jie patiktų amžinai.

Akiniai nuo saulės Polaroid – aukščiausios kokybės pasiūlymai stilingiems vyrams

Polaroid vyriški akiniai nuo saulės yra paprasti ir funkcionalūs. Jų rėmeliai pagaminti iš klasikinių, patvarių medžiagų, tokių kaip plastikas ir metalas. Kartais pakanka laikytis minimalistinių sprendimų, kad būtų sukurtas savitas ir ikoniškas dizainas. Polaroid prekės ženklas buvo įkurtas beveik prieš 90 metų. Nuo pat pradžių įmonė visada skiria ypatingą dėmesį inovacijoms ir technologijoms – šiandien taip pat galima pastebėti, kad įmonės pasiūlymuose gausu pažangių sprendimų, kurie puikiai apsaugo mūsų akis. Polaroid darbuotojų pastangomis šiandien turime poliarizuotus akinius, kurie padeda profesionaliems vairuotojams, žiemos sporto mėgėjams ir visiems akinių nešiotojams, kurie negali toleruoti pernelyg didelio saulės poveikio.

Polaroid – akiniai, kurie efektyviai apsaugo akis nuo UV spindulių

Didžioji dauguma Polaroid akinių nuo saulės yra poliarizuoti. Garsusis prekės ženklas laikomas technologijų pradininku, padedančių pašalinti akinimą, atsirandantį ant šviesą atspindinčių paviršių. Polaroid vyriški akiniai nuo saulės garsėja aukščiausios kokybės medžiagomis ir patikimumu. Apsaugos nuo UV spinduliuotės ir poliarizacijos patogumo derinys daro šiuos modelius pasirinkimu kiekvienam komfortą ir saugumą vertinančiam vyrui. Polaroidiniai akiniai taip pat turi puikų dizainą, kuris puikiai atitinka šiuolaikinio vyro estetiką. Novatoriškas dizainas orientuotas į paprastumą ir aukštos kokybės medžiagas. Nesenstantis prekės ženklo pobūdis reiškia, kad ikoniniai modeliai išlieka madingi daugelį sezonų.

Minimalistiniai Polaroid akiniai nuo saulės vyrams

Polaroid prekės ženklas orientuojasi į paprastų ir universalių aukščiausios kokybės akinių nuo saulės gamybą. Šios kompanijos išskirtinis bruožas – modeliai juodais rėmeliais ir to paties atspalvio akiniais. Juodos spalvos aksesuarai skleidžia paslaptingumo aurą ir suteikia patrauklumo kiekvienam vyrui. Ikoniški, stačiakampiai rėmeliai – ne vienintelis klasikinis pasiūlymas, kurį galima rasti žinomo prekės ženklo kolekcijoje. Verta atidžiau pažvelgti į akį traukiančius universalius modelius su mėlynais arba žaliais lęšiais su UV filtru. Tradicinės formos rėmeliai tinka kiekvienam vyrui, o prislopintos spalvos puikiai dera prie bet kokios aprangos.

Ieškote paprastų, bet išskirtinių akinių nuo saulės? Didelė Polaroid kolekcija apima daug įdomių pasiūlymų! Jei jums patinka intensyvios spalvos, jums tikrai patiks intensyvių oranžinių ar sodrių mėlynų atspalvių rėmeliai. Saulėtos geltonos spalvos rėmeliai puikiai tiks šiltoms atostogų dienoms, o raudoni kartu su gradientiniais lęšiais – geriausias pasirinkimas visiems retro stiliaus gerbėjams. Sunku nepaisyti itin įspūdingų, ovalių juodos ir oranžinės spalvos akinių nuo saulės. Taip pat verta į savo kolekciją įtraukti nesenstančius modelius su vėžlio kiauto aplikacijomis.

Žiūrėkite atskirus Polaroid akinius: