Korekciniai akiniai

View as Grid List

Prekių 1-3637

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-3637

Page
per puslapį

Receptiniai akiniai

Kad apie korekcinius akinius, galima būtų sakyti,kad yra tinkamai parinkti, turi būti tenkinami du kriterijai. Pirmą, tinkamas akinių lęšių pasirinkimas, antrą tai rėmeliai, kurie bus patogūs ir smagūs nešioti. Renkantis korekcinius akinius tikrai ne verta vadovautis tik mada, nes aklas jos pasitikėjimas suteikia dizaino iliuziją.

Rinkos korekcinių akinių pasiūla gali sukelti beprotybę. Modelių gausa, formos, spalvos. Kad negaišti per daug laiko pasirenkant tinkamus akinius, turime nustatyti keletą kriterijų pagal kuriuos bus lengviau ieškoti tinkamo pasiūlymo.

Kaip pasirinkti korekcinius akinius?

Vertėtų pradėti nuo mūsų veido formos apibrėžimo, nes kiekvienam tinka šiek tiek skirtingos formos korekciniai rėmeliai. Žinodami savo fizionomija, galime sutaupyti daug laiko nematuojant tų modelių, kurie netinka mūsų veido formai. Palankiausią situaciją turi ovalo veido formos žmonės, nes jiems tinka beveik bet kokia akinių forma.

Antroji problema tai medžiaga, iš kurių pagaminti akiniai. Plastikas, paprastas metalas, o gal titanas? Šios trys medžiagos yra tarp populiariausių. Kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų, ir nuo mūsų pageidavimų priklausys, kokioms medžiagoms bus teikiama pirmenybė. Metaliniai akiniai yra stiprūs, plastikiniai akiniai atsparūs lūžiams, titaniniai akiniai savo ruožtu yra rekomenduojami alergiškiems žmonėms.

Taip pat turime paklausti savęs, kam naudosime korekcinius akinius. Skaitymui galime pasirinkti mažesnių rėmelių modelį, tačiau korekciniai akiniai kasdieniniam naudojimui turėtų būti didesni.