Būk sumanus

Nemokėkite už pristatymą ištisus metus
Patikrink

Super patogūs #bioview 2 Week

Patirkite išskirtinį komfortą
Patikrinti

Savaitiniai lęšiai

View as Grid List

11 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

11 Įrašai(-ų)

per puslapį

Dvisavaitiniai lęšiai

Kontaktiniai lęšiai suteikia daugiau laisvės asmienims, kurie privalo naudoti korekcinius lęšius. Jų dėka galima užsiiminėti sportu, kuris buvo nepasiekiamas tiems, kas nešioja akinius. Pardavimuose pasiekiami kontaktiniai lęšiai įvairaus naudojimo laiko. Naudojami vienadieniai, dvisavaitiniai, mėnesiniai, ketvirčiui, pusei metų arba metams skirti lęšiai.

Kas yra dvisavaitiniai lęšiai?

Dvisavaitiniai lęšiai yra lęšiai dar vadinami sisteminio keitimo lęšiais. Pasibaigus laikui nuo jų pirmo įsidėjimo, reikia juos išmesti ir pakeisti naujais. Be to, naudojant būtina tinkamai juos prižiūrėti. Dvisavaitiniai lęšiai pasirenkami vis dažniau naudotojų, nešiojančių mėnesinius lęšius. Priežastis yra paprasta - jie išsaugo švarą visą naudojimo laikotarpį, nesusidaro daug nuosėdų ant lęšio paviršiaus, o jeigu lęšis pasimes ar nukentės, tai nebus toks didelis praradimas kaip metinių kontaktinių lęšių.

Dvisavaitiniuose lęšiuose, kaip pats pavadinimas skelbiasi, yra būtinybė keisti lęšius kas 14 dienų. Optikose parduodami taip pat dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai, kuriuos galima nešioti tik dieną – o sistemoje ir dieną ir naktį. Tai reiškia, kad lęšiai nėra laikomi naktį dėkliuke su tirpalu, bet yra plaunami ir įdedami atgal į akis.

14 dienų optimalus, gamintojų rekomenduojamas dvisavaitinių lęšių naudojimo terminas. Per tą terminą tinkami nešioti, įsidedant, neleidžia kauptis nuosėdoms ir daugintis mikroorganizmams. Tam tikslui būtina lęšius reguliariai valyti ir laikyti steriliame dėkliuke su tirpalu skirtu lęšiams. Dvisavaitiniai lęšiai tai minkšti kontaktiniai lęšiai, kurie dažniausiai skirstomi į paprastus lęšius skirtus nešioti tik dieną ir „diena ir naktis” tipo lęšius prailginto naudojimo versijoje.

Dvisavaitinių lęšių privalumai

Dvisavaitiniai lęšiai yra patogūs nešioti, užtikrina matymo komfortą ir yra palyginus nebrangūs. Su šiais lęšiais galima daryti viską, kur akiniai sudarydavo diskomfortą. Prailingo naudojimo dvisavaitinių lęšių dėka, asmenys turintys regos sutrikimus gali visiškai pamiršti apie regos problemas. Tai yra didelis patogumas ir būtent dėl šio fakto verta rekomenduoti dvisavaitinius lęšius. Kitas privalumas toks, kad dvisavaitinis lęšis išsaugo švarą visą naudojimo laikotarpį, atsižvelgiant į tai, kad ji bus tinkamai valoma.

Kam?

Ši lęšių rušis ideali tiems, kas per trumpą laiką nori atsikratyti akinių. Dvisavaitinius lęšius galima įsigyti atostogoms, kai žinome, kad bus labai aktyvios arba norime paplaukioti baseine ir nešioti akinius nuo saulės. Būtų neįmanoma, jei ne kontaktiniai lęšiai. Dvisavaitiniai lęšiai puikiai pasitarnaus mėgstantiems pasilinksminti, bijantiems, kad akiniai gali sulūžti diskotekoje ar klube. Tą patę galima pritaikyti ir sportininkams. Jie irgi negali sau leisti nešioti akinių. Kaip pavyzdį paimkite futbolininkus, tinklininkus, plaukikus ar boksininkus.

Populiariausi dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai

Tarp dvisavaitinių lęšių didžiausiu populiarumu džiaugiasi Johnson&Johnson, ACUVUE® OASYS lęšiai, kuriuos galima nešioti visą savaitę režime diena ir naktis, be išėmimo. Jeigu jų naudotojas nepastebi žymesnių pokyčių, pvz. nepablogėja jam matymo laukas, tokiu atveju nešiojimo terminą galima prailginti.

Tarp dvisavaitinių gamintojų galima išvardyti:

  • ACUVUE® OASYS - lęšius galima nešioti 14 dienų išimant juos nakčiai arba 7 dienas „diena ir naktis” režime be išėmimo. Juos naudojant nesijaučia akių sausumo,
  • ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM - dvisavaitiniai lęšiai, aukšto vandens laipsnio, koreguoja astigmatizmą,
  • ACUVUE® 2 - pažangūs, modernūs kontaktiniai lęšiai. Dvisavaitiniai Johnson lęšiai skirti sisteminiui dieniniam naudojimui dviejų savaičių laikotarpiui arba prailgintam 7 dienų naudojimui, be būtinybės juos išimti,