ACUVUE® OASYS 24 vnt.

Skaičius pakuotėje:

24 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

24 vnt

Mūsų kaina:

79,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Informacija!

Kontaktinių lęšių produkcija pakuotėse po 12 vnt. ir 24 vnt. šiuo metu pristabdyta, prekę galima įsigyti 6 vnt. pakuotėje.

 

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

Lęšiai ACUVUE® OASYS tai dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai iš Johnson & Johnson – vieno iš populiariausio pasaulyje gamintojų.

 
Sustiprintas drėkinantis komponentas - palaiko akis komfortiškoje jiems drėkinimo bei šviežumo būsenoje. Be dirginimo ir raudonio.
Žinomo ir pripažinto gamintojo produktas - sukurtas Johnson & Johnson. Tai yra patvirtinimas to, kad šie lęšiai yra ypatingai patogūs, o regos korekcija efektyvi.
Blokuoja virš 98% kenksmingų saulės spindulių - tai naujausių UVA/UVB filtrų integruotų į kiekvieną lęšį dėka.
Pusių žymeklis palengvinantis naudojimą - jų dėka lęšio aplikacija yra daug lengvesnė. Nereikalinga nei patirtis nei kitokie įgūdžiai, todėl net tiems, kurie pirmą kartą bando lęšius tai nesukels sunkumų.
Režimas diena/naktis - Acuvue Oasys
Režimas diena/naktis - lęšiai buvo sukurti naudojantis naujausiomis technologijomis, kurių dėka lęšius galima naudoti nenusiėmant nakčiai.
 

ACUVUE® OASYS lęšių charakteristika:


ACUVUE® OASYS lęšiai pagaminti iš Senofilcon A medžiagos, sustiprintas vidine drėkinamaja HYDRACLEAR sudėtimi, kuri puikiai sujungia naudingas savybes tarp hidrogelinių ir silikono-hidrogelinių lęšių. Lęšiai ACUVUE® OASYS suprojektuoti taip, kad palaikytų akyse drėgmę ir šviežumą. ACUVUE® OASYS turi 100% UVA ir UVB apsaugą.

Net pradedantys nešioti kontaktinius lęšius neturės didelio vargo juos įsidedant, nes šie lęšiai turi žymeklius. ACUVUE® OASYS yra savaitiniai lęšiai, tačiau gali būti naudojami visą savitę kaip prailginto nešiojimo lęšiai – diena/naktis.

 

 

Kam skirti ACUVUE® OASYS?

 


Šie lęšiai sukurti tiems, kurie nerado sau tinkamų patogių lęšių. ACUVUE® OASYS puikiai prisitaiko prie klimato kaitos, klimatizuotose patalpose.

Ypač rekomenduojami:
 

  • Praleidžiantiems daug laiko prie kompiuterio ekrano,
  • Jaučiantiems akių išsausėjimą naudojant kontaktinius lęšius,
  • Reikalaujantiems papildomo akių drėkinimo (akių lašai)
  • Daug laiko praleidžiantiems lauke neapsaugojant akių nuo žalingų saulės spindulių.

 


Lęšių priežiūra:

 


Lęšiai reikalauja sisteminės ir nuoseklios priežiūros naudojant tam skirtą tirpalą. Tik tada bus garantuotas lęšių matymo komfortas visą jų naudojimo laikotarpį. Jų priežiūrai rekomenduojame įsigyti Clean Active arba bet kurį kitą priežiūrai skirtą tirpalą.

 

ACUVUE® OASYS lęšių parametrai:

 
Kategorija Savaitiniai lęšiai
Prekės ženklas ACUVUE® lęšiai
Gamintojas JOHNSON & JOHNSON
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,4; 8,8
Diametras 14,0
Dk/t 147 x 10-9
Drėkinimas 38%
Medžiaga Senofilcon A
Technologija HYDRACLEAR® PLUS
Filtrai UV 99,9% UVB; 96,1% UVA
 

ACUVUE® OASYS, kurių B.C. 8,8 pristatymas gali užtrūkti iki 10 d.d.

 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasJOHNSON & JOHNSON
Prekės ženklasACUVUE®
Vienetų skaičius pakuotėje24 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ACUVUE® OASYS 24 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti ACUVUE® OASYS 24 vnt. lęšius?

ACUVUE® OASYS lęšiai yra prieinami 24 vnt. pakuotėje, užtikrinantys patogų naudojimą ilgesniam laikui. Juos galite pasirinkti pagal savo akies parametrus, tokiais kaip dioptrija ir kreivė, arba pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės jums pasirinkti tinkamus lęšius.

Ar ACUVUE® OASYS lęšiai yra saugūs?

Taip, ACUVUE® OASYS lęšiai yra saugūs naudoti, užtikrinantys aukštą patogumą ir saugumą dėl inovatyvių medžiagų ir drėkinimo technologijų. Šias lęšias gamina „Johnson & Johnson“, tai papildomai patvirtina jų kokybę ir saugumą.

Kokiam regos sutrikimui skirti ACUVUE® OASYS lęšiai?

ACUVUE® OASYS lęšiai skirti trumparegystei ar hipermetropijai koreguoti. Dėl jų sferinės korekcijos tipo efektyviai tinka šiems regos sutrikimams.

Kaip dėti ACUVUE® OASYS lęšius?

Prieš dedant ACUVUE® OASYS lęšius, kruopščiai nuplaukite ir išdžiovinkite rankas. Tada atsargiai pašalinkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant rodomojo ir viduriniojo piršto galiukų. Po lęšio pamirkyto akių priežiūros skysčiu, atsargiai pasukite vokus ir įstatykite lęšį į akį.

Kaip nuimti ACUVUE® OASYS lęšius?

Nuimti ACUVUE® OASYS lęšius galite naudodami specialų prietaisą arba atsargiai pirštais. Neužmirškite nusiplauti ir išdžiovinti rankas prieš atlikdami procedūrą. Po lęšių nuėmimo įdėkite juos į talpyklą su lęšių laikymo skystiu.