Belutti akiniai

View as Grid List

3 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

3 Įrašai(-ų)

per puslapį

Belutti receptiniai ir saulės akiniai

Belutti prekės ženklas siejamas su itališka elegancija. Taip yra ir realybėje, tame galima įsitikinti žiūrint į Belutti korekcinių akinių rėmelius.

Įmonės aprašymas

Belutti įmonė buvo įkirta 1999 metais Italijoje, o jos pavadinimas kilo nuo vietovės Belluno, kuri yra kalnuose, iš kur ir yra įmonė. Šiandien Belutti yra populiarus visame pasaulyje akinių rėmelių ir akinių nuo saulės itališku prekės ženklu. Jie skirti tiek moterims, tiek ir vyrams, o taip pat ir jauniausiems vartotojams. Belluti prekės ženklo asortimentas yra labai platus, o kiekvienais metais pasipildo naujausiais akinių ir akinių rėmelių modeliais. Todėl kiekvienas klientas gali rasti akinius, pritaikytus prie jo individualių poreikių ir lūkesčių. Belutti prekės ženklo akiniai prieinami keliuose šimtuose žinomų optikos parduotuvių visame pasaulyje, kurie pažymėti Authorized Belutti Dealer simboliu.

Įmonės savybės

Didelis Belutti įmonės privalumas tai, kas siūlo ne tik Belutti vyriškas ir Belutti moteriškas kolekcijas. Taip pat kuria specialias vaikiškų akinių kolekcijas, todėl kiekviena klientų grupė Belutti asortimente ras kažką sau. Belutti akiniai dažniausiai skirti elegantiškoms moterims ir vyrams. Su šio prekės ženklo akiniai pritraukiamas minios žvilgsnis ir tikrai galima išsiskirti iš aplinkos.

Būdinga Belutti akiniam ir akinių rėmeliams savybė tai madingas dizainas ir šiuolaikiškos formos. Išsiskiria intriguojančiomis detalėmis, kurios puošia dekoratyvių akinių ir akinių nuo saulės lankelius.

Visi Belutti akiniai ir priedai turi atitikties deklaraciją ir yra įregistruoti medicinos gaminių ir biocidinių produktų registre. Jų kokybė patvirtina centrinio darbo apsaugos instituto sertifikatas.