Toriniai lęšiai

View as Grid List

29 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

29 Įrašai(-ų)

per puslapį

Toriniai kontaktiniai lęšiai

Tarp rėgejimo problemų ypatingo dėmesio nusipelnė astigmatizmas, kuris, deja, yra ant tiek rimtas trūkumas, kad anksčiau žmonės negalėjo naudoti kontaktinių lęšių. Laimei žmonės su astigmatizmu, nebereikia nešioti korekcinių akinių. Vietoj jų gali pasirinkti specialiai suprojektuotus torinius lęšius.

Kas yra toriniai lęšiai?

Tai yra toriniai lęšiai, leidžiantys veiksmingai koreguoti regėjimo problemas. Jie leidžia gauti aukštą rėgos komfortą, tuo pačiu nėra būtina kasdien nešioti akinius. Toriniai kontaktiniai lęšiai yra sukurti regėjimui ir astigmatimui koreguoti. Torinių lęšių nešiojimas garantuoja kad žmonės liks su geru regėjimu. Torinių lęšių gamintojai užtikrina, kad nėra infekcijos rizikos ar regėjimo pablogėjimo.

Torinių lęšių privalumai

Toriniai lęšiai leidžia jums gerai matyti žmonėms su trumparėgyste taip ir toliaregystė. Jie yra patogūs nešioti. Tik reikalauja priežiūros, lęšius reikia reguliariai valyti ir įdėti į specialu skysti lęšiams. Paprastus korekcinius akinius galima pakeisti toriniais akiniais.

Kam skirti toriniai lęšiai?

Dar visai neseniai toriniai lęšiai buvo ne visur prieinami. Šiandien torinius lęšius agli naudoti žmonės su prastu regėjimu. Galima paminėti, kad toriniai lęšiai skirti žmonėm su prastu regėjimu ir astigmatizmu, kurie nenori nešioti akiniu. Tokie lęšiai tinka sportininkams, aktoriams, o taip pat aktyviems žmonėms, kurie mėgsta aktyvias pramogas, kuriems tradiciniai akiniai kėlia apribojimą. Toriniai lęšiai skirti žmonėms su astigmatizmu yra prieinami trumparegiams ir toliaregiams.

Populiariausi torinių lęšių gamintojai

Toriniai lęšiai skirti astigmatikams kurie yra pasiekiami daugelio gamintojų kontaktinių lęšių. Tarp jų yra: