Bausch&Lomb lęšiai, tirpalai ir akių lašai

View as Grid List

Prekių 1-3639

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-3639

Page
per puslapį

Kontaktinius lęšius, tirpalus lęšiams ir akių lašus Bausch&Lomb

Bausch&Lomb yra viena pirmaujančių kontaktinių lęšių rinkoje įmonė. Tai kompanija, kuri buvo įkurta 1854 metais, o tai reiškia, kad ji turi ilgą ir turtingą istoriją. Bausch&Lomb steigėjais buvo du vokiečiai John Jacob Bausch ir Henry Lomb. Įmonė buvo įkurta Niujorke, Rochester miestelyje. Nuo pat savo veiklos pradžios Bausch&Lomb yra glaudžiai susijusi su optiką ir oftalmologiją. Šiuo metu yra didžiausių oftalmologijos įmonių sąrašuose visame pasaulyje, o jų prekinis ženklas yra labai atpažįstamas JAV.

Kalbant apie Bausch&Lomb veiklą Lenkijoje, jų prekės buvo prieinamos mūsų rinkoje jau nuo 90-tų metų praėjusio šimtmečio. Nuo to laiko filialas Lenkijoje sparčiai vystėsi. Iš pradžių Bausch&Lomb veikė Lenkijoje kaip Dr Gerhard Mann atstovybė, o jau nuo 7 metų, t.y. nuo 2005 metų veikia kaip Lenkiška Bausch&Lomb Sp. z o.o. Šiandien mūsų šalyje yra tris pagrindinai Bausch&Lomb skyriai tai:

 • Bausch&Lomb Pharma - preparatų ir akių vaistų pardavimai įmonėms: Bausch&Lomb, Dr Gerhard Mann, Chauvin Ankerpharm,
 • Bausch&Lomb Vision Care - Bausch&Lomb kontaktinia lęšisi i aksesuarai skirti jų priežiūrai,
 • Bausch&Lomb Surgical - įranga ir prietaisai akių chirurgijai.

Šiuo metu Bausch&Lomb įmonėje dirba apie 13 tūkst. Darbuotoju visame pasaulyje, o savo filialus įkūrę 36 šalyse.

Tarp labiausiai žinomų ir labiausiai perkamų Bausch&Lomb prekių verta paminėti:

 • Biotrue - daugiafunkcinis tirpalas, skirtas minkštų kontaktinių lęšių priežiūrai.
 • PureVision - mėnesiniai kontaktiniai lęšiai Bausch&Lomb nuolatiniam nešiojimui. Ne reikalauja kasdieninės priežiūros.
 • PureVision 2 HD - naujoviški kontaktiniai lęšiai Bausch & Lomb PureVision 2 HD, ypač rekomenduojami asmenims, kurie leidžia laiką sausose patalpose, kur įrengtas oro kondicionierius, darbuotojams dirbantiems vairuotojais arba prie kompiuterio.
 • PureVision Multifocal - daugiažidiniai kontaktiniai lęšiai, pagaminti iš silikono-hidrogelio Aergel medžiagos.
 • ReNu MultiPlus - universalus tirpalas, apsaugantis ir dezinfekuojantis, skirtas naudoti minkštiems kontaktiniams lęšiams.
 • Soflens Daily Disposable - kontaktiniai lęšiai Bausch & Lomb, vienadieniai, higieniškai švarūs, patogūs naudoti.
 • Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism - vienadieniai kontaktiniai lęšiai Bausch & Lomb toriniai, skirti asmenims su astigmatizmu.
 • Soflens 59 - mėnesiniai lęšiai, minkšti, skirti nešioti dieną. Idealiai prisitaiko prie akių formos, o jų medžiaga sumažina baltymų nuosėdas ant jų paviršiaus, kurie gali sukelti infekciją.
 • Soflens 66 Toric - toriniai, minkšti kontaktiniai lęšiai Bausch & Lomb. Skirti asmenims su astigmatizmu.

Įmonės atributai

Įmonė Bausch & Lomb pasaulyje yra žinoma visų pirma kaip aukštos kokybės kontaktinių lęšių gamintoja, bet ne tik. Ji taip pat galima akinius Ray-Ban. Jungtinėse Amerikos Valstijose kompanija pirmauja medicinos ir akių įrangos gamyboje. Tai farmacijos bendrovė, kuri gamina vaistus prieš glaukomą, anti-bakterinius, priešuždegiminius, anti-alergiškus, o taip pat preparatus vadinamus - dirbtiniai ašarai akių drėkinimui. Faktas, kuri verta paminėti yra tai, kad visų Bausch & Lomb farmacijos kompanijos produkcijos atitinka tarptautinius GMP gaires ir griežtai prižiūrint JAV FDA organizacijos.