ULTRA® 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

17,69 €
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.

Akcija

Kup dwa opakowania soczewek ULTRA® 3 szt., a otrzymasz 2 szt. soczewek #bioview Daily GRATIS! *W przypadku braku odpowiadających mocy, Klient otrzyma ZESTAW PODRÓŻNY GRATIS!

Dėl vėluojančių pristatymų iš gamintojo, lęšių laukimo laikas pailgės.
Prieš užsakydami susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba dėl lęšių prieinamumo.

Vieno populiaraiusio gamintojo Bausch & Lomb pasiūlyme yra kontaktiniai lęšiai ULTRA..

 
4 kartus didesnis vandens kiekis - lyginant su kitais mėnesiniais lęšiais, ULTRA kontktiniai lęšiai turi keturis kartus daugiau vandens, o tai reiškia keliolikos valandų ilgesnį drėkinimą ir panaikina sausų akių pojūtį.
Aukščiausias naudojimo komfortas - medžiagos minkštumas ir švelnumas iš kurio pagaminti lęšiai užtikrins greitą lęšio prie akies formos pripratimą, neiškritinės ir nesukels nepatogumo jausmo.
Spalva palengvinanti įsidėjimą - šviesiai mėlyna danga, matoma tik ant nenaudotų lęšių, palengvina jų teisingą įsidėjimą. Šį faktorių vertina ypač tie, kurie naudoja lęšius pirmą kartą.
Aukštas deguonies pralaidumas - lęšiai užtikrina akiai pastovę prieigą prie didelio deguonies kiekio, visa tai plonos, pralaidžios medžiagos deka. Akys yra sveikesnės ir mažiau palankios infekcijoms.
Mėnesiniai lęšiai - ULTRA
Mėnesiniai lęšiai - viena pora ULTRA lęšių skirta 30 dienų naudojimui. Su sąlyga, kad lęšius kiekvieną vakarą išimsite iš akių, išvalysite ir nakčiai panardinsite į tam skirtą tirpalą.
3 vnt. dėžutėje - asmenys su skirtingomis dioptrijomis įvertins faktą, kad mažą dėžutę galima susjungti su kita sudarant idealų rinkinį.
 

ULTRA® lęšių charakteristika:

 

Pagaminti iš Samfilcon A medžiagos, kontaktiniai lęšiai ULTRA, charakterizuojasi teisingo drėkinimo palaikymu naudojant lęšius visą dieną. Gaminant ULTRA lęšius panaudota ypatinga technologija MoistureSeal, kuri užtikrins iki 4x kartų didesnį drėkinimą lyginant su kitais mėnesiniais lęšiais.

Lęšiai sudrėkinti tieks iš vidaus tiek iš išorės. ULTRA kontaktiniai lęšiai turi taip pat auktą deguonies pralaidumą Dk/t = 163. O tai reiškia, kad akys yra daug mažiau pavargusios ir atsparios raudoniui ir dirglumui.

ULTRA minkštos medžiagos lęšiais, užtikrina komfortišką nešiojimą per visą naudojimo laikotarpį, o lengvas lęšio atspalvis palengvina lęšio manipuliaciją.

 

Kam skirti lęšiai ULTRA®?

 

ULTRA lęšiai skirti asmenims, palankiems mėnesinių lęšių naudojimui, taip pat:

  • Daug laiko praleidžaintiems prie kpmpiuterio ekrano,
  • Kovojantiems su išsausėjusiomis akimis,
  • Aktyviems,
  • Turintiems problemų su akių dirglumų ypač naudojant kitų vardų lęšius.
 

Priežiūra lęšių ULTRA®:

 

ULTRA tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti naudojimui dienos metu. Dienos pabaigoje reikia išimti lęšius iš akių, išvalyti ir panardinti į tam skirtą tirpalą. ULTRA lęšių priežiūrai siūlome pabandyti Clean Active serijos tirpalus arba bet kurį kitą iš mūsų siūlomu.

 

Parametrai lęšių ULTRA®:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas ULTRA lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinis stiprumas -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
-6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
B.C. 8,5
Diametras 14,2
Dk/t 163 x 10-9
Vanduo 46%
Medžiaga Samfilcon A
Technologija MoistureSeal®
Naudojimo režimas Dieninis
 

Lęšius galima įsigyti ir didesniuose pakuotėse:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasULTRA
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ULTRA® 3 vnt.
Jūsų nuomonė