Versace akiniai

View as Grid List

Prekių 1-24138

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-24138

Page
per puslapį

Versace receptiniai ir saulės akiniai

Su prabanga ir elegancija siejamas Versace prekės ženklas neabejotinai išsiskiria pasaulinėje mados rinkoje. Tai visi gaminiai, kurie yra sukurti ir gaminami Versace mados namuose.

Kompanijos aprašymas

Versace įkūrė Gianni Versace, kuris laikomas vienu iš šiuolaikinės mados pasaulio pradininkų. „Versace“ prekės ženklo istorija siekia 1972 m., kai Gianni Versace iš Reggio Calabria atskrido į Milaną ir pradėjo savo verslą. Pirmasis puikaus dizainerio užsakymas buvo sukurti kolekciją Ezio Nicosia, kuriai priklausė tekstilės įmonė Florentine Flowers. Jaunasis dizaineris greitai sulaukė mados sostinės atstovų pripažinimo, todėl galėjo įkurti savo mados namus. Šiandien Gianni Versace Sp. A. kuria drabužius, aksesuarus, taip pat akinius ir akinių rėmelius.

Svarbiausias įmonės elementas – Dizaino centras, kuriame kuriami visi Versace mados namų dizainai. Šiuo metu jai vadovauja Donatella Versace, kuri yra bendrovės meno vadovė ir vyriausioji dizainerė. Versace prezidentas yra Santo Versace.

Versace akiniai ir akinių rėmeliai išsiskiria netradiciniu stiliumi. Jie sukurti pagal naujausias mados tendencijas. Jie sukurti vienodai moterims ir vyrams. Jie sėkmingai gali būti elegantiškas, originalus aksesuaras, paįvairinantis aprangą ir atkreipiantis aplinkinių dėmesį.

Versace akinių ir rėmelių gavėjai yra modernumą vertinantys gavėjai. Versace akiniai nuo saulės pasižymi neįprasta forma ir įvairaus tipo dekoracijomis. Jų dizainas atitinka 50-ųjų, 60-ųjų ir 70-ųjų stilių. Tarp jų rasime ir retro rėmelių, ir kačių akinių. Taip pat ypač populiarūs dideli geometrinių formų saulės rėmeliai.

Įmonės sąvybės

Visi Versace mados namų gaminami gaminiai yra įmantrūs ir novatoriški. Jie puikiai atitinka prabangaus mados prekės ženklo idėją. Nesvarbu, ar kalbame apie kvepalus, drabužius ar Versace akinius nuo saulės ir rėmelius, visada turime omenyje aukščiausios kokybės prekes, pasižyminčias išskirtiniu stiliumi, būdingu šiam prekės ženklui.

Visi Versace gaminiai papuošti įmonės logotipu – Medūza labirinto fone, arba pavadinimu.

Žiūrėkite atskirus Versa akinius:

  • Versace moteriški akiniai nuo saulės
  • Versace vyriški akiniai nuo saulės
  • Versace receptiniai akiniai
  • Versace akiniai nuo saulės