Akių lašai

View as Grid List

14 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

14 Įrašai(-ų)

per puslapį

Akių lašai

Akių išsausėjimas gali būti pripažinamas kaip civilizacijos liga, kadangi akių išsausėjimu skundžiasi daugelis pasaulio žmonių. Kartais net nenumanome, kad akių niežulys, pablogėjęs matymas ar tiesiog diskomfortas yra akie obuolio išsausėjimo priežastimi. Naudojant tam skirtus akių lašus galima užkirsti kelią tokioms situacijoms. Lašai yra natūralių ašarų pakaitalas, kurie yra akies taisyklingo funkcionavimo elementu. Jeigu yra per mažai ašarų - akis išdžiūsta. Tada ir reikia naudoti akių lašus. Lašus rekomenduojama naudoti ir tiems, kas nešioja kontaktinius lęšius arba dirbantiems prie kompiuteriu.

Akių lašai dažnai yra vadinami tiesiog „dibtinėmis ašaromis”. Lašai drėkina akį ir sukūria pilną komforto pojūtį. Akių lašus galima įsigyti vaistinėse be recepto. Į jų sudėtį įeina vanduo ir polimerai, kitaip tariant substancijos, dėka kurių vanduo yra sulaikomas akies paviršiuje. Akių lašų kokybė priklauso nuo jų sudėties bei naudojamų polimerų tipų. Dažniausiai į akių lašų sudėtį įeina hialurono rūgštis, esantis akies struktūros natūraliu elementu.

Kodėl verta naudoti akių lašus?

Akių lašų naudojimas turi daug naudos. Visu pirma, jų dėka akis yra sudrėkinta ir neleidžia išsausėti. Akių lašai yra ypač rekomenduojami kontaktinių lęšių nešiotojams. Reikėtų pabrėžti, kad akių lašai turėtų būti be konservantų.

Akių lašuose esantys konservantai gali pakenkti lęšiams ir jie gali prarasti savo spalvą. Vienkartines akių lašų dozes galima drąsiai naudoti kartu su lęšiais. Drėkinamieji akių lašai tinka tiems, kurie daug laiko praleidžia prie kompiuterio. Naudojant šiuos lašus akys nepervargs, o regėjimo kokybė žymiai padidės. Šie akių lašai yra rekomenduojami dirbantiems pvz. programuotojo, buhalterio, grafiko darbą.

Populiariausi akių lašų gamintojai

Žemiau nurodome akių lašų gamintojų sąrašą: Alcon, Barnaux, Johnson&Johnson ir Bausch&Lomb.