BioAir 10 ml - akių lašai

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

5,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Akių sausumas, nuovargio pojūtis, deginimas ir paraudimas – ar dažnai tenka susidurti su šiomis problemomis? Ar įtariate, kad taip yra dėl kontaktinių lęšių naudojimo? Tada daugiau nedelskite. Palepinkite save pasirinkę BioAir Moisturizing drėkinamuosius lašus.

 

BioAir Moisturizing drėkinamųjų lašų charakteristikos:

 

Kas lemia teigiamą lašų poveikį? Visų pirma, didelės koncentracijos natrio hialuronatas (0,3%). Tai natūraliai žmogaus akyje esantis polimeras, atsakingas už vandens molekulių surišimą ir visos akies drėkinimą. Paslėptas lašeliuose ir tepamas kartu su jais, iš karto sumažina sausumą ir deginimą. Šis poveikis gali trukti kelias valandas, nereikės kartoti. Jei šiuo metu naudojami kontaktiniai lęšiai sukelia diskomfortą dėl sumažėjusios akių drėgmės, tai nėra ženklas, kad turėtumėte tuoj pat jų atsisakyti. Tiesiog prieš užsidėdami lęšius į akis įlašinkite 1-2 lašus BioAir Moisturizing ir to išvengsite ir galėsite mėgautis aiškaus regėjimo komfortu nenešiodami akinių. Iš tiesų, aprašytų drėkinamų lašų naudojimas yra veiksmingas būdas sumažinti regėjimo nuovargį (pavyzdžiui, po kelių valandų darbo prie kompiuterio ekrano) ir pagerinti regėjimo kokybę – panaikinti triukšmą ir rūką. Dėl patobulintos formos ir dydžio lašintuvo įlašinimas dabar yra dar lengvesnis. Taip išleidžiamas lygiai tokio tūrio lašas, kokio gali tilpti junginės maišelis.

 

BioAir Moisturizing drėkinamųjų lašų privalumai 10 ml buteliuke:

 

Akių lašai turi būti suvartoti per keturias savaites po atidarymo. Kodėl? Mat vėliau žymiai padidėja pavojingų mikroorganizmų atsiradimo rizika, kurią lašinant lengvai galima pernešti į akį. Nedidelis, 10 ml talpos BioAir Moisturizing buteliukas leidžia pilnai išnaudoti preparatą nešvaistydamas pinigų. Tuo pačiu metu dėl mažo dydžio galite pasiimti su savimi keliaujant ar į darbą – lengvai tilps į nedidelę kuprinę, rankinę ar kosmetinę.

 

Svarbiausios BioAir Moisturizing drėkinamųjų lašų sudedamosios dalys:

 
 • natrio hialuronatas,
 • natrio chloridas,
 • bevandenis natrio vandenilio fosfatas,
 • natrio-divandenilio fosfato dihidratas,
 • poliheksanidas.
 

Svarbūs BioAir Moisturizing drėkinamųjų lašų naudojimo patarimai:

 
 • skirtas vyresniems nei 18 metų asmenims,
 • produktas skirtas lašinimui į akis, o ne kontaktiniams lęšiams laikyti ar valyti,
 • įlašinimo metu nelieskite lašintuvu jokio paviršiaus, įskaitant akies paviršių - tai gali pernešti pavojingus mikroorganizmus į preparatą, o tada naudojant jį kyla didelis infekcijos pavojus,
 • jei užlašinus lašų pajusite akių deginimą ar kitą diskomfortą, nustokite vartoti ir (arba) kreipkitės į specialistą,
 • po kiekvieno panaudojimo sandariai uždarykite buteliuką ir laikykite lašus sausoje ir tamsesnėje vietoje kambario temperatūroje,
 • sunaudoti per mėnesį nuo atidarymo,
 • saugoti nuo vaikų.
Daugiau informacijos
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml59,90 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:BioAir 10 ml - akių lašai
Jūsų nuomonė