Akiniai nuo saulės moterims

View as Grid List

Prekių 1-362032

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-362032

Page
per puslapį

Moteriški akiniai nuo saulės

Laikai, kai akiniai nuo saulės buvo reikalingi tik praktinei apsaugai nuo saulės, praėjo. Viena vertus, modernūs akiniai nuo saulės turi užtikrinti maksimalų komfortą saulėtu oru – nesimerkiant ir dažnai nemirksėti, o kita vertus – ištobulinti kruopščiai parinktą stilių. Ponios žino geriausiai.

Įvairūs akiniai nuo saulės moterims

Atsižvelgdami į jus – įvairius jūsų akinių poreikius ir lūkesčius – sukūrėme atskirą moteriškų akinių nuo saulės kategoriją. Akinius rasite plačiame kainų diapazone, įvairių formų, spalvų ir dydžių, daugiau ir mažiau žinomų prekinių ženklų, tarp kurių ir žinomiausių, tokių kaip Ray-Ban, Dolce&Gabbana ar Emporio Armani, ir mažiau atpažįstamų, bet siūlančių tvirtus rėmelius. Pavyzdys? Prekės ženklas Belutti ir Moretti. Ir tai dar ne visos savybės, išskiriančios vienus akinius nuo kitų.

Mes jums paruošėme:

  • tiek plastikiniai, polikarbonatiniai, metaliniai ir mediniai akiniai nuo saulės,
  • apvalūs, stačiakampiai, ovalūs akiniai ir „wayfarer“, katės akies ir aviatoriaus modeliai,
  • akiniai nuo saulės ant linijos, pilnais ratlankiais ir vadinamieji patentai,
  • su įvairių tipų lęšiais: vienspalviais, gradientais, veidrodiniais ir fotochrominiais,
  • su kelių lygių UV filtrais, nuo 0 iki 3.

Modernūs ir retro akiniai nuo saulės moterims

Kodano.lt nesunkiai rasite savo svajonių modernius ir retro akinius. Tie, kuriuos galite priderinti prie bet kokio stiliaus: elegantiški ir kasdieniški, pritaikyti ir laisvi, greičiau gatvės aprangos stiliaus. Tokie, kuriuos galite dėvėti paplūdimyje, mieste ir net oficialiame renginyje. Tie, su kuriais keliausite dešimtis kilometrų žygį ir su kuriais kelias valandas gulėsite ant smėlio. Be to, siūlome akinius su aukštos klasės UV filtrais – aukštais jautriausioms akims ir standartiniais, kurie puikiai veikia daugumoje situacijų. Su jais jūsų akys yra saugios. Regėjimas nenukenčia, o jūs mėgaujatės laiku nepatogiai prisimerkę.

Žiūrėkite kitus moteriškus akinius:

Peržiūrėkite kitų tipų saulės akinius pagal tikslinę grupę: