Apvalūs moteriški receptiniai akiniai

View as Grid List

Prekių 1-36367

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36367

Page
per puslapį

Moteriški apvalūs korekciniai akiniai

Anksčiau apvalūs korekciniai akiniai buvo vadinami nerdy akiniais, nes jie buvo siejami su storais lęšiais ir per dideliais rėmeliais. Mada greitai vystosi – šiandien šios universalios formos pasiūlymai visiškai pakeitė jų veidą. Apvalūs korekciniai akiniai yra daugelio moterų troškimo objektas – damos puikiai žino, kad toks modelis puikiai dera su jų subtiliu grožiu. Dėl klasikinių rėmelių atrodome jaunesni ir labiau švytintys, todėl susidomėjimas apvaliais rėmeliais auga.

Apvalūs korekciniai akiniai? Lenonki vis dar viršuje!

Kodėl apvalūs korekciniai akiniai taip stipriai siejami su retro estetika? Unikalių modelių mada klestėjo aštuntajame dešimtmetyje, kai juos dėvėjo didžiausios žvaigždės – tarp jų ir Johnas Lennonas, kuriam skolingi alternatyvų rėmelių pavadinimą. Šio pasiūlymo populiarumas neblėsta, nepaisant bėgant laikui – šiandien juo naudojasi ir vyresni žmonės, ir labai jauni klientai. Apvalūs korekciniai akiniai neabejotinai yra nesenstantis aksesuaras, kuris užkariauja moterų širdis dėl savo originalaus dizaino ir išskirtinio patogumo. Apvalūs akiniai optiškai išlygina išraiškingus veido bruožus ir daro mažiau matomas raukšles. Tokios formos akinius renkasi jaunos merginos, nes ji puikiai dera su nerūpestinga, paaugliška energija.

Apvalūs korekciniai akiniai – kiekvienos moters aksesuaras

Ar apvalūs korekciniai akiniai tiks kiekvienai moteriai? Taip – ​​gausioje šios formos rėmelių kolekcijoje yra keli šimtai variantų, kurių dėka net išrankiausia moteris ras vieną, tobulą porą. Suapvalinti kraštai ypač gerai dera prie ilgo veido, iškilaus smakro ar aukštą kaktą turinčių klientų grožio. Apvalūs lęšiai puikiai subalansuoja veido proporcijas ir leidžia mums lengviau priimti savo išvaizdą. Šis klasikinio tipo rėmeliai ne visada tiks moterims, turinčioms pilnus skruostus ar labai mažus veidus. Laimei, tokio grožio savininkėms nereikia atsisakyti apvalių receptinių akinių – tiesiog išbandykite daugiau variantų ir tikrai rasite tokį, kuris puikiai atitiks jūsų poreikius.

Žiūrėkite kitus apvalūs akinius: