Aviator moteriški akiniai nuo saulės

View as Grid List

Prekių 1-36181

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36181

Page
per puslapį

Moteriški Aviator akiniai nuo saulės

Garsieji akiniai nuo saulės aviatoriai jau daugelį metų laikomi vienu mėgstamiausių stilingų moterų aksesuarų. Anksčiau juos naudojo daugiausia vyrai, tačiau šiandien juos pamėgo visos moterys, mėgstančios klasikinę, nesenstančią išvaizdą. Moteris aviatoriuose atrodo kaip pasitikintis žmogus, kuris tiksliai žino, ko tikisi iš gyvenimo. Ikoniški rėmeliai gerbėjų suranda tarp visų kartų atstovų.

Aviator akiniai nuo saulės šiuolaikinei moteriai

Akinių nuo saulės fenomenas – jų universalumas. Šiuolaikinės moterys gyvena greitai ir intensyviai, todėl itin vertina aksesuarus, kuriuos galima lengvai priderinti prie įvairių progų. Klasikiniai aviatoriai visada laukiami – nesvarbu, ar eisime į darbą, ar į vakarėlį su draugais. Didžiausias šių akinių privalumas yra tai, kad jie puikiai atrodo kiekvienoje versijoje – nuo veidrodinių lęšių atsispindinti saulė prideda patrauklumo ir efektyviai patraukia akį. Klasikinių aviatoriaus batų pora gali sėkmingai tapti lengvo ir erdvaus įvaizdžio dalimi arba išraiškingo roko stiliaus akcentu. Aviatoriai su tamsiais lęšiais suteikia privatumo jausmą ir skleidžia intriguojančią paslapties aurą.

Moteriški aviatorių akiniai – kai mada eina koja kojon su patogumu

Moteriški Aviator akiniai nuo saulės yra vienas ikoniškiausių dizainų mados istorijoje. Turbūt kiekviena moteris žino jų apvalią formą ir būdingus lenktus lęšius. Pilotinius batus žinojo mūsų močiutės ir mamos, o mūsų dukros ir anūkės tikrai juos noriai nešios. Aviatoriai yra saugus ir patikrintas pasirinkimas, o moterys, pasirinkusios šį variantą, laikomos tikromis stiliaus ikonomis. Saulės aviatoriai stebina didesniu nei vidutiniu naudojimo patogumu. Gerai apgalvotas dizainas užtikrina, kad lengvi rėmeliai stabiliai laikysis ant nosies. Gerai prigludę akiniai nenuslys nuo veido. Aviatoriai – aksesuaras, stebinantis nesenstančiu charakteriu ir precedento neturinčiu komfortu.

Žiūrėkite kitus Aviator akinius: