WALKER akiniai

View as Grid List

Prekių 1-36188

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36188

Page
per puslapį

WALKER receptiniai akiniai

Kas sakė, kad regėjimo korekcija akiniais turi būti tiesiog nuobodi būtinybė? Pakanka pasirinkti savo skonį atitinkančius ir estetinius lūkesčius atitinkančius rėmelius, kad jais džiaugtumėtės kiekvieną dieną, kaskart pažvelgus į veidrodį. Tinkamai parinkti akiniai sustiprina grožio grožį, netgi prideda pasitikėjimo savimi ir patrauklumo, taip yra su Walker akiniais.

Walker - nesenstanti klasika ir aukštos kokybės darbas

Walker akiniai – nesenstanti klasika, su kuria gerai jausitės kiekvienoje situacijoje – tiek kasdienėje, tiek šventinėje. Walker akinių katalogas labai platus, čia yra įvairių formų rėmelių – ne tik standartinių, stačiakampių, bet ir apvalių, ovalių ir katies akys bei dar keletas nestandartinių, kurių vienu žodžiu nenusakoma. Nudžiugins ir spalvų sodrumas. Jame visas asortimentas, nuo juodos ir pilkos iki bordo, auksinės ir net žalios. Todėl Walker akiniai tinka minimalizmo ir tonizavimo mėgėjams bei to, kas drąsu ir į akis krenta.

Kokybė nusipelno išskirtinumo, nes Karen Walker savo sukurtuose akiniuose parodė dėmesį detalėms, taip pat medžiagų patvarumui ir tvirtumui su dideliu lengvumu. Tai reiškia, kad galite net pamiršti, kad jie ten yra, o su Walker akiniais vis tiek mėgaukitės aiškiu matymu. Rėmeliai puikiai atitinka individualias vartotojo savybes – ausų ir nosies formą, ypač jei pradžioje teisingai parinktas jų dydis.

Kam skirti Walker akiniai?

Receptiniai akiniai daugeliu atvejų nešiojami kiekvieną dieną. Todėl jų pasirinkimui verta skirti daug laiko ir atsidavimo. Pirmiausia skirkite šiek tiek laiko ir peržiūrėkite visus mūsų parduotuvėje esančius Walker akinius. Jei jau žinote, ko ieškote, drąsiai naudokite turimus filtrus ir panaikinkite jus dominančių kategorijų pasirinkimą, nes tai tikrai sutrumpins sprendimo priėmimo laiką. O jei jums labiau patinka tradicinė akinių pirkimo forma, kviečiame į vieną iš mūsų optikos parduotuvių.