Stačiakampiai vyriški akiniai nuo saulės

View as Grid List

Prekių 1-24330

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-24330

Page
per puslapį

Vyriški stačiakampiai akiniai nuo saulės

Stačiakampiai akiniai nuo saulės vyrams yra nesenstantis pasiūlymas, kuris niekada neišeina iš mados. Tai sprendimas klientams, ieškantiems universalių aksesuarų kiekvienai progai. Įvairus stačiakampių saulės akinių asortimentas puikiai atitinka stilingų vyrų skonį.

Ar stačiakampiai saulės akiniai tinka kiekvienam vyrui?

Stačiakampius akinius nuo saulės galima lengvai priderinti prie bet kokio vyro grožio tipo. Dėl šios priežasties vyrams nereikės daug valandų praleisti kabinoje, kad surastų rėmelio modelio, kuris nepažeistų jų veido proporcijų. Stačiakampiai rėmeliai yra klasikinis ir paprasčiausias pasirinkimas. Minimalistinio stiliaus pasiūlymai tinka bet kokiam stiliui, todėl užtenka vienos poros akinių nuo saulės – universalūs rėmeliai tiks visada ir visur. Klasikinis stilius puikiai tiks vyrams, vertinantiems praktiškus ir patikimus aksesuarus – būtent jie noriai renkasi juodus ar tamsiai mėlynus rėmelius bei lęšius.

Stačiakampiai akiniai nuo saulės tavo stiliuje

Vyriški stačiakampiai saulės akiniai gali turėti minimalistinį charakterį, tačiau jie niekada nebus nuobodūs! Nors daugumą klasikinių modelių siejame su paprastumu, tačiau šių pasiūlymų universalumas gerokai padidina personalizavimo galimybes. Tarp kelių šimtų porų stačiakampių saulės akinių tikrai rasite tokį, kuris puikiai atitiks jūsų unikalų charakterį. Pasiūloje dominuoja prislopintos, juodos, rudos ir tamsiai mėlynos spalvos variantai – dauguma vyrų renkasi klasiką. Išskirtinius aksesuarus vertinantiems vyrams yra akiniai auksiniais rėmeliais, skaidrūs modeliai ar rėmeliai su mėlynomis kojelėmis. Kiekvienas vyras nusipelno išreikšti savo asmenybę.

Žiūrėkite kitus stačiakampius akinius: