Tiamo akiniai

View as Grid List

Prekių 1-36205

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36205

Page
per puslapį

Tiamo akiniai - klasikiniai receptiniai akiniai patraukliomis kainomis

Ar jums atsirado regėjimo defektas arba jis pasikeitė jau seniai? Pats laikas įsigyti naujus receptinius akinius, bet nenorite tam išleisti labai didelės sumos? Tokiu atveju džiaugiamės galėdami pristatyti Tiamo prekės ženklą, atsakingą už visų aukščiau surinktų šviestuvų projektavimą ir gamybą. Žinomas dėl savo aistros klasikiniam ir tradiciniam, tačiau tuo pat metu bandantis savo gaminiams pritaikyti dabartinės mados elementą. Dėl šios priežasties, vieną kartą įsigyti, Tiamo akiniai tarnauja ilgus metus, visada atrodo madingai ir stilingai bei tinka prie kiekvienos aprangos – ne tik kasdienės, bet ir elegantiškos.

Tiamo įrodo, kad akiniai yra ne tik būdas koreguoti regėjimą, bet ir pabrėžti grožį bei aprangą

Kaip? Siūlome įvairių formų ir dydžių akinius, kuriuos priderinus prie veido formos ir akių, odos bei plaukų spalvos, galima pakeisti net visą vaizdą. Pabrėžkite būdingą grožį ir pabrėžkite visas unikalias savybes.

Kadangi Tiamo akiniai asocijuojasi su labai prieinama kaina, daugeliui klientų priklauso daugiau nei viena pora. Akinių pirkimas pirmiausia dėl estetinių priežasčių gali pasirodyti keistas, bet ar ne? Akiniai jau seniai buvo ne tik sveikatą stiprinanti funkcija. Dabar tai taip pat vertingas stiliaus papildymas, kuris, tinkamai parinktas, gali veikti kaip ir grožis – sustiprinti jo grožį ir unikalumą.

Išvaizda dar ne viskas. Tiamo akiniai taip pat yra aukštos kokybės

Ką mes tuo norime pasakyti? Visų pirma, puikus dizainas ir patvarių medžiagų naudojimas. Dėl to Tiamo akiniai yra lengvi ir itin patogūs naudoti, beveik nepastebimi ir puikiai derinami prie anatominių savybių. Tuo pačiu metu jie pasižymi dideliu atsparumu visų tipų pažeidimams - nuo įbrėžimų iki įtrūkimų. Jei akinius naudosite teisingai ir nenaudojate laikysite juos tam skirtame dėkle, galite būti tikri, kad jie jums tarnaus ilgai.

Kokius Tiamo akinius galite rasti šiame skirtuke?

  • klasikinių (stačiakampių, „katino akys“) ir šiuo metu itin madingų formų (apvalių),
  • įvairių dydžių,
  • su nosimi ir be jos,
  • su juodais, pilkais ir spalvotais rėmeliais ie spalvotus, pvz., mėlyna, violetinė, raudona,
  • pagamintas iš plastiko ir metalo,
  • moterų, vyrų ir unisex,
  • lengvas, bet patvarus,
  • susijusi su patraukliomis, konkurencingomis kainomis.