Olivier X akiniai

View as Grid List

Prekių 1-36139

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36139

Page
per puslapį

Olivier X receptiniai ir saulės akiniai

Olivier X yra prekės ženklas, pasižymintis didele rėmelių įvairove, tarp kurių rasite ir klasikinių, ir drąsių modelių. Tiesiog gera puikuotis Olivier X kadruose. Kai užsidedate jį, jaučiatės labiau pasitikintys savimi, patrauklesni ir suprantate stilių, kurio neturi niekas kitas. Nors prekės ženklas nesiryžta žymėti rėmelių aiškiu logotipu, tačiau jų estetika tokia išskirtinė, kad iškart pastebima, o jei kas nors išmano temą, akimirksniu atpažins.

Kokios yra Olivier X akinių savybės?

Olivier X akinius – receptinius ir saulės akinius – galima apibūdinti kaip modernistinius ir minimalistinius. Juose nekalbama apie agresiją ir nerangumą. Itin lengvi ir puikiai subalansuoti, jie puikiai priglunda prie nosies, nesukeldami jokio nemalonaus spaudimo. Tuo pačiu metu, pagaminti iš geriausių medžiagų, jie tarnauja ilgą laiką ir pasižymi dideliu atsparumu visų rūšių pažeidimams.

Kam skirti Olivier X akiniai?

Mūsų parduotuvėje rasite ir receptinius, ir akinius nuo saulės Olivier X. Puikiai tiks kiekvienai dienai ir šventėms. Modeliai labai įvairūs, todėl tinka ir kasdieniam stiliui, ir elegantiškoms progoms. Moteriškos, vyriškos ir unisex. Daugelio spalvų – nuo prislopintų iki drąsių ir jaunatviškų – ir formų – apvalių, ovalių, stačiakampių, „katės akių“, taip pat nestandartinių, kurias sunku apibrėžti vienu žodžiu; jūs tiesiog turite juos pamatyti. Taip pat galite pasirinkti medžiagas (metalą ar plastiką) ir rėmų tipą (storas ir pilnas ar klasikinis monofilamentas?). Olivier X saulės akinių atveju taip pat naudojami įvairūs lęšiai – filtrų ir poliarizacijos kategorijos.

Žiūrėkite individualius Olivier X akinius:

  • Olivier X receptiniai akiniai
  • Olivier X akiniai nuo saulės