Wayfarer vyriški akiniai nuo saulės

View as Grid List

24 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

24 Įrašai(-ų)

per puslapį

Akiniai nuo saulės Wayfarer vyrams

Wayfarer akiniai nuo saulės yra tikras vasaros hitas! Šis skoningas ir nesenstantis aksesuaras jau seniai užkariavo vyrų širdis ir iki šiol laikomas vienu universaliausių aksesuarų šiltoms vasaros dienoms. Ar žinojote, kad šie ikoniniai rėmeliai itin lengvai prisitaiko prie veido formos? Šiek tiek nerūpestingo stiliaus aksesuaras puikiai papildys laisvą, patogų stilių ir puikiai dera su elegantiška apranga.

Wayfarer akiniai nuo saulės – pasitikinčio vyro atostogų aksesuaras

Wayfarer akinių nuo saulės savininkai vieningai patvirtina, kad tai vienas patogiausių aksesuarų, kokius jie kada nors nešiojo. Jų universali forma prisitaiko prie veido taip, kad vartotojas nejaustų diskomforto aplink nosį ar smilkinius. Wayfarers suteikia platų žiūrėjimo kampą, neslysta ir nespaudžia galvos. Jų gerai apgalvotas dizainas yra atsparus kritimams. Wayfarer akiniai nuo saulės yra fenomenalus jūsų atostogų stiliaus papildymas – šios formos modeliai asocijuojasi su laisvumu ir nerūpestingumu, kas puikiai atspindi karštų vasaros dienų atmosferą.

Vyriški Wayfare rakiniai nuo saulės yra įvairių spalvų. Klasikinius aksesuarus besirenkantiems vyrams tikrai patiks santūrūs, juodi variantai. Minimalistiniai modeliai yra labai geras pasirinkimas, nes tokie rėmeliai tinka ne tik prie laisvo stiliaus – jie vienodai gerai atrodo su baltais marškiniais ar kostiumu. Būdinga Wayfarers forma neatsiejamai asocijuojasi su intensyviomis spalvomis – vasarą verta siekti akinių nuo saulės mėlynais, raudonais ar oranžiniais rėmeliais. Šis aksesuaras tikrai atkreips jūsų draugų dėmesį!

Žiūrėkite kitus Wayfarer akinius: