Akinių aksesuaras

View as Grid List

11 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

11 Įrašai(-ų)

per puslapį

Akinių priedai

Akiniai neabejotinai yra svarbiausi regėjimo korekcijos ir apsaugos nuo saulės kontekste, tačiau akinių priedai ženkliai padidina jų naudojimo komfortą ir saugumą. Tai maži indai, su kuriais – priklausomai nuo to, kokį priedą pasirinksite – galėsite lengviau valyti akinius ir gabenti akinius automobilyje, saugiai paslėpti šiuo metu nereikalingus akinius, apsaugoti juos nuo sugadinimo ar apversti recepto. akinius į akinius nuo saulės.

Stengiamės, kad akinių aksesuarai mūsų parduotuvėje būtų solidūs ir madingi. Tokiu būdu reaguojame į aukštus ir nuolat augančius klientų lūkesčius. Kodano rasite visų tipų akinių aksesuarų – receptinių ir saulės akinių, moteriškų, vyriškų ir vaikiškų, visų formų, dydžių ir pagamintų iš skirtingų medžiagų. Gražios spalvos ir aksesuarų raštai akinių naudojimą padarys daug malonesniu. Patvarus suteiks pasitikėjimo ir ramybės naudojant akinius ne namuose.

Kokius priedus akiniams galite rasti mūsų parduotuvėje?

 • Akinių dėklas

  Neapsieikite be gero akinių dėklo! Juk kiekvienas stiklas yra gležnas ir tik laikymas tam skirtame dėkle apsaugo juos nuo pažeidimų ir nešvarumų. Tad jei nenorite iškraipyti, sulaužyti ar subraižyti akinių, rinkitės vieną iš mūsų jums paruoštų dėklų.

  Rasite tiek vienspalvių, tiek daugiaspalvių akinių dėklų, prislopintų ir ryškių spalvų. Tarp jų tikrai išsirinksite ir suaugusiam, ir vaikui tinkantį modelį, kiek elegantiškesnį – tokį, kurį be streso išsitrauksite net oficialiausio susitikimo metu ir linksmo dizaino.

  Kiekvienas viršutinis dėklas yra kietas ir patvarus. Dėl šios priežasties jis yra atsparus įlenkimams, o jūsų akiniai yra saugūs net ir labiausiai perkrautoje rankinėje ar kuprinėje. Savo ruožtu dėklo viduje rasite minkštą, nepūkuotą medžiagą, kuri puikiai dera su subtiliu akinių lęšių ir rėmelių paviršiumi. Iš dėklo išimti akiniai nepriekaištingai švarūs ir nėra net menkiausio įbrėžimo. Dydis ir forma yra universalūs – tinka bet kokiems akiniams.

 • Akinių valymo skysčiai

  Paruošėme Jums efektyvias priemones akiniams valyti patogioje formoje – purškiklį. Tai yra hidrofobiniai, antistatiniai skysčiai, kuriais galite pašalinti net labiausiai įsisenėjusius nešvarumus, įskaitant riebalus ir visas dėmes. Tik 2-3 purškimai ir lęšių bei rėmelio nuvalymas minkšta šluoste.

  Akinių valymo skysčiai yra mažuose plastikiniuose buteliukuose, kuriuos galite lengvai paslėpti kuprinėje ar rankinėje ir naudoti, kai reikia. Jais valykite ir receptinius, ir saulės akinius. Kai kurie turimi skysčiai taip pat sumažina stiklų rasojimo riziką – tai ypač vertinga esant šaltam orui.

 • Akinių laikikliai

  Esate vairuotojas ir dažnai nutinka taip, kad neturite kur padėti akinių, kad jie būtų saugūs? Dėti juos bet kur nėra geras sprendimas – rizikuojate subraižyti lęšius ir sugadinti rėmelius. Užuot rizikuodami, naudokite mažą ir paprastą priedą, pavyzdžiui, akinių laikiklius.

  Mūsų parduotuvėje paruošėme Jums akinių laikiklius su stabilia ir tvirta priekaba. Dėl šios priežasties visas laikiklis su akiniais yra atsparus drebėjimui ir nejuda net pačiame nelygiausiame maršrute. Akinius prie laikiklio pritvirtinate patogiu, bet patvariu segtuku. Jūs netgi galite tai padaryti viena ranka! Mažos ir kompaktiškos, nekrentančios į akis rankenos, įvairių spalvų, tinka bet kokios transporto priemonės interjerui. Jų dėka jūs visada žinote, kur yra jūsų akiniai, ir galite būti tikri, kad jiems niekas negresia.

  Tinkamai parinkti priedai pirmiausia pagerina akinių naudojimo patogumą ir saugumą. Antroje - jie pagražina rėmelius, padarydami juos patrauklesnius ir nešioti dar malonesnius. Kodano rasite daug įvairių priedų akiniams. Mes išvardijome tik populiariausius. Todėl rekomenduojame susipažinti su šios kategorijos produktais.