SofLens lęšiai

View as Grid List

6 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

6 Įrašai(-ų)

per puslapį

Kontaktiniai lęšiai SofLens

Įmonė Bausch&Lomb turi platų kontaktinių lęšių pasirinkimą, su skirtingais naudojimo laikotarpiais. Visi šio prekės ženklo lęšiai yra SofLens lęšių šeimoje.

Privalumai SofLens

SofLens lęšiai leidžia gerai matyti per visą gamintojo numatytą naudojimo laiką. Jie yra skirti nešioti dienos režimu. Dėka gamyboje panaudotos unikalios lęšių medžiagos, jie puikiai prisitaiko prie akies formos. Jų neabejotinas pranašumas yra tas, kad SofLens lęšių medžiaga sumažina baltymų nuosėdas ir papildomai palengvina jų kasdienę priežiūrą. Su SofLens lęšiais, kiekvienas vartotojas galės pamiršti, kad išvis turi regėjimo trūkumų. Jie yra labai patogūs, patvarūs ir užtikrina nepriekaištingą regėjimą.

Reikia pasakyti, kad SofLens lęšiai garantuoja aukštos raiškos regėjimą. Turi sferinę optiką, kuri suteikia aiškų vaizdą. Net ir silpno apšvietimo sąlygomis SofLens lęšiai užtikrins nepriekaištingą vaizdo kokybę. Jie suteikia komfortą visą dieną kiekvienam vartotojui. Šiuolaikinis SofLens lęšių dizainas suteikia ilgą drėkinimą ir nedžiovina akių, net nešiodami 12 valandų per dieną.

SofLens lęšius labai patogu nešioti. Kiekvienas lęšis dedamas į sandarų indą. Juos nesunku įsidėti ir išsiimti. Lęšiai firmos Bausch&Lomb, SofLens yra vieni ploniausių lęšių pasaulyje, kurio dėka jie pasiekė aukštą deguonies pralaidumą. Jie buvo sukurti taip, kad juos būtų galėtų tinkamai nešioti kiekvienas vartotojas.

Kam skirti SofLens lęšiai?

Lęšiai SofLens yra skirti visiems pacientams, turintiems regėjimo sutrikimų, kuriems rūpi didelis kontaktinių lęšių nešiojimo patogumas. Jie bus geri net tiems vartotojams, kurie kovoja su astigmatizmu ir presbiopija. Nesvarbu, ar mes trumparegiai, ar toliaregiai, SofLens lęšiai garantuoja puikų regėjimą visiems, nepriklausomai nuo aplinkinių sąlygų.

SofLens lęšiai

Kontaktiniai lęšiai SofLens yra aukščiausios kokybės prekės ženklo prekės, kuriuos sukūrė, pasaulinio pripažinimo sulaukusi, optinė įmonė Bausch & Lomb. SofLens lęšiams priklauso:

  • SofLens 38 - mėnesiniai lęšiai, gaminami trimis kreivėmis, todėl juos lengva pritaikyti kiekvienai akiai.
  • SofLens 59 - tai minkšti kontaktiniai lęšiai, skirti nešioti 30 dienų dienos metu. Jie puikiai prisitaiko prie akies formos. Unikali lęšio medžiaga sumažina nuosėdas ir palengvina priežiūrą.
  • SofLens Daily Disposable - vienadieniai lęšiai, tai naujausia Bausch & Lomb kompanijos prekė, sukurta žmonėms, kurie vertina nešiojimo komfortą. Dėl asferinės optikos lęšiai užtikrina puikų regėjimą net esant silpnam apšvietimui.
  • SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism - vienadieniai astigmatiniai lęšiai buvo sukurti dar geresnei regos korekcijai, užtikrinant maksimalų patogumą.

Firminiai SofLens lęšiai

Kodano.lt parduotuvės siūlomi kontaktiniai lęšiai SofLens yra aukščiausios kokybės firminiai gaminiai, sukurti pasaulinį pripažinimą turinčios optikos kompanijos Bausch & Lomb. Taip pat žiūrėkite kitus šios įmonės gaminius: