SofLens® 38 - 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 8 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

21,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.


SofLens 38 tai mėnesiniai sferinia lęšiai, kurie yra prieinami įmonės - Bausch & Lomb.

 
Kontūruota lęšių forma - jos dėka lęšiai greitai ir tiksliai priglunda prie akies. Taip pat sumažėja trintis tarp lęšiuko ir voko, o tai ženkliai sumažina dirginimo riziką.
Atsparumas nešvarumams - naudojant labai patvarią, modernią Polymacon medžiagą lęšiai tampa atsparūs baltymų nuosėdoms, susidariusioms natūralios akių higienos metu. Tai garantuoja dar aiškesnį matymą.
Aukštas hidratacijos lygis - didelis lęšių drėkinimas reiškia tinkamą jų drėkinimą, kuris išlieka net visą dieną. Tai savo ruožtu reiškia didesnį naudojimo komfortą ir sausų akių efekto nebuvimą.
Tonavimas lengvam pritaikymui - SofLens 38
Tonavimas lengvam pritaikymui - lęšių uždėjimas dar niekada nebuvo toks paprastas. Dėl subtilaus atspalvio žinote, į kurią pusę dėti lęšius ant akies, ir nesuklysite, net jei lęšius nešiojate pirmą kartą gyvenime.
Geras kainos ir kokybės santykis - nereikia išleisti didelių pinigų patogiems ir efektyviems regėjimo korekcijos lęšiams. SofLens 38 yra puikus to pavyzdys.
Didelis deguonies pralaidumas - SofLens 38 lęšiai garantuoja ragenai nuolatinę deguonies prieigą, o tai lemia ne tik nešiojimo komfortą, bet ir akių būklę bei sveiką išvaizdą.
 

Charakteristika SofLens® 38:

 

SofLens 38 tai minkšti kontaktiniai lęšiai skirti asmenims su trumparegyste arba toliaregyste. SofLens 38 pagaminti iš labai patvarios medžiagos Polymacon, kuris kartu su 38% vandens laipsniu, suteikia nepakartojamą nešiojimo komfortą bei yra atsparūs baltymų nuosėdų susidarymui lęšių paviršiuje. Lęšiai gaminami naudojant išspaudimo procesą bei Reverse Process III - apdirbimo ir sūkurinio liejimo metodų jungtis. 

SofLens 38 be didelio nešiojimo komforto, jie taip pat užtikrina puikų regėjimo aštrumą per visą mėnesį. Puikiai išsidėsto akies centre ir užtikrina aukštą deguonies pralaidumą, todėl akys nėra raudonos. Išskirtinis lęšių naudojimo lengvumas įdedant bei išimant lęšius, o didelis patvarumas lemia, kad SofLens 38 priklauso geriausiai lęšių grupei. 

  

Kam skirti SofLens® 38?


SofLens 38 neabejotina, kad šie objektyvai idealiai tinka žmonėms, kurie ieško patogių mėnesinių lęšių už sensacingą kainą. Šių lęšių pasirinkimas yra labai ekonomiškas, tuo pačiu siūlant aukštą kokybę. 

  

Lęšių priežiūra:


SofLens 38 tai mėnesiniai lęšiai, kuriuos galima nešioti tik dieną, todėl po lęšių išėmimo būtina juos gerai išvalyti ir įdėti į lęšių dėkliuką su skysčiu keletai valandų. SofLens 38 lęšių priežiūrai rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba kiekvieną kitą skystį kurį galite rasti mūsų parduotuvėje.

 

Soflens® 38 lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Soflens lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinė galia nuo -9,00 iki -5,00 D (kas 0,50 D)
nuo -5,00 iki -0,25 D (kas 0,25 D)
BC 8,4; 8,7; 9,0
Diametras 14,0
Dk/t 24 x 10-9
Drėkinimas 38%
Medžiaga Polymacon
Technologija Reverse Process III
 

Išsiuntimas per 24 h taikomas tik minusiniams stiprumams BC 8.7.
Kitų parametrų lęšiai išsiunčiami per 15 darbo dienų.

 

Taip pat žiūrėkite kitus SofLens prekės ženklo mėnesinius lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasSoflens
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 8 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:SofLens® 38 - 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip parinkti SofLens® 38 - 6 vnt. lęšius?

SofLens® 38 - 6 vnt. lęšius galite parinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, tokiais kaip BC (bazinė kreivė), arba pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės tiksliai pritaikyti lęšius pagal jūsų individualius regėjimo poreikius. Pakuotėje yra 6 vnt. lęšių, užtikrinantys patogų ir praktišką naudojimą. Be to, lęšiai SofLens® pasižymi įvairiais baziniais kreivumais, leidžiančiais pritaikyti lęšius prie individualių poreikių.

Ar SofLens® 38 lęšiai yra saugūs?

Taip, SofLens® 38 lęšiai yra saugūs naudojimui, jei laikomasi specialistų rekomendacijų. Pagaminti gerai žinomo gamintojo Bausch&Lomb, šie lęšiai yra aukštos kokybės ir pagaminti iš Polymacon medžiagos, kuri yra gerai toleruojama daugumos vartotojų.

Kokioms regos problemoms tinka SofLens® 38?

SofLens® 38 lęšiai skirti tokios regos problemos kaip trumparegystė ar toliaregystė korekcijai, dėl jų sferinio korekcijos tipo. Todėl jie tinka žmonėms su įvairiomis regos problemomis.

Kaip įsidėti SofLens® 38 lęšius?

SofLens® 38 lęšių įdėjimas yra paprastas ir patogus. Prieš įdėdami lęšį, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada lęšį reikia švelniai padėti ant rodomojo piršto galiuko, patikrinti, ar ji nėra apversta. Toliau reikia švelniai išplėsti vokus ir lęšį uždėti ant akių obuolio. Įsidėjus lęšį, reikia patikrinti regėjimo aštrumą.

Kaip išimti SofLens® 38 lęšius?

SofLens® 38 lęšių išėmimas taip pat yra paprastas. Prieš išimdami lęšį, vėl turite nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada reikia švelniai išplėsti vokus ir naudoti rodomąjį pirštą bei nykštį, kad švelniai suimtumėte lęšį ir jį išimtumėte. Po išėmimo, lęšį reikia padėti į tinkamą indelį su plovimo skysčiu.