SofLens® 59 - 6 vnt.

Įvertinimas:
4.8 of 5
Vidutinis įvertinimas 4.8 / 5 remiantis 5 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

13,39 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Įvertinimas:
4.8 of 5
Vidutinis įvertinimas 4.8 / 5 remiantis 5 atsiliepimais.
Jurga
5.0000
Nešioju SofLens lęšius ilgą laiką ir galiu parekomenduoti juos visiems. Nėra jokių problemų.
Jonas
5.0000
Aš naudoti šiuos lęšius ir jie yra labai geri, bandžiau kitus ir visada sugrįždavau prie šitų, tai neįtikėtinas komfortas akims ir man.
Aušra
5.0000
Lęšiai patogūs, labai gerai sudrėkinti, nesukelia dirginimą ir tinkami kad juos rekomenduoti.

SofLens 59 lęšiai tai minkšti, mėnesiniai kontaktiniai lęšiai firmos Bausch & Lomb.

Medžiaga Hilafilcon B - užtikrina aukštą lęšio hidratacijos lygį, kad akys būtų nuolat sudrėkintos ir labiau atsparios džiūvimui, dirginimui ir dėl to atsiradusiam paraudimui.
Aukščiausios kokybės oksiduojančios savybės - lęšiams būdingas labai geras ragenos deguonies pralaidumas, o tai reiškia dar sveikesnės akys ir didesnis kasdienio naudojimo komfortas.
Tikslus ir akimirksnis prisitaikimas prie akies - SofLens 59
Tikslus ir akimirksnis prisitaikimas prie akies - lęšiai gali labai greitai ir tiksliai prisitaikyti prie individualios akies formos ir dydžio, o nešioti lęšius tapo dar patogiau.
Atsparumas nuosėdoms - šiuolaikiniai medžiagų sprendimai, naudojami lęšiuose, yra labai atsparūs baltymų ir lipidų susidarymui. Taigi Jūs nejausite nemalonaus jausmo, tarsi Jūsų akyje yra svetimkūnis.
Tolygiai paskirstyta masė - dėl šio parametro, vokas švelniai ir lengvai juda lęšiais, nesukeliant priešlaikinio nuovargio ir akių dirginimo poveikio.
Viena pora per mėnesį - galite naudoti vieną lęšių porą visą mėnesį. Tačiau svarbu, kad kiekvieną vakarą juos įdėtumėte į specialų skystį, skirtą jų priežiūrai.
 

Charakteristika Soflens® 59:

 

SofLens 59 tai lęšiai skirti asmenims su toliaregyste arba trumparegyste. Medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai SofLens 59 tai Hilafilcon B, kuris kartu su aukštu vandens laipsniu 59%), leidžia pajausti didžiausia nešiojimo komfortą. Speciali lęšio struktūra SofLens 59 užtikrina aštrų regėjimą ir  sumažina sąveiką tarp lęšio ir akies voko mirksėjimo metu. Panaudota šiuolaikinė technologija UniFit. Tai leidžia, lygiagrečiai paskirstyti lęšio svorį ir švelniai ir patogiai judėti ragena ir po akių vokais. Dėka naujoviškų technologijų lęšiai labai greitai ir idealiai prisitaiko prie akies formos. SofLens 59 lęšiai yra labai atsparūs baltymų nuosėdų susidarymui, net jų naudojimo pabaigoje. 

 

Kam skirti Soflens® 59?

 

Lęšiai skirti visiems, kurie kovoja su trumparegyste ar toliaregyste. Žinoma, juos turėtų išbandyti asmenys turintys problemų su lęšių parinkimu, todėl kenčia dėl sausų akių pojūčio. Be to, tai puikus pasiūlymas tiems, kurie , ieško aukštos kokybės lęšių už labai patrauklią kainą.

 

Lęšių priežiūra:

SofLens 59 tai mėnesiniai, dieninio nešiojimo lęšiai, todėl po lęšių išėmimo būtina juos gerai išvalyti ir įdėti į lęšių dėkliuką su skysčiu keletai valandų. SofLens 59 lęšių priežiūrai rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba kiekvieną kitą skystį kurį galite rasti mūsų parduotuvėje. 

 

Soflens® 59 lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Soflens lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinė galia nuo -9,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Drėkinimas 59%
Medžiaga Halafilcon B
Technologija UniFit™
 

Taip pat žiūrėkite kitus SofLens prekės ženklo mėnesinius lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasSoflens
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:SofLens® 59 - 6 vnt.
Jūsų nuomonė