Aviator vyriški akiniai nuo saulės

View as Grid List

Prekių 1-36244

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36244

Page
per puslapį

Vyriški Aviator akiniai nuo saulės

Vyriški Aviator akiniai nuo saulės – pasiūlymas, visam laikui įžengęs į klasikos kanoną. Modeliai, dar vadinami pilotais, jau daugelį metų yra tarp dažniausiai pasirenkamų priedų, saugančių nuo žalingos UV spinduliuotės. Dėl gerai apgalvotos lęšių formos akiniai yra išskirtinai patogūs, efektyvūs ir dar geriau blokuoja akinantį saulės spindesį.

Aviatoriai – Holivudo žvaigždžių stiliaus akiniai

Iš pradžių aviatorius naudojo JAV oro pajėgos – iš čia ir kilo pavadinimas aviators. Kariškiams skirtas aksesuaras sulaukė didžiulio pasisekimo, todėl Aviators buvo nuolat parduodamas ir užkariavo žmonių širdis visame pasaulyje. Šiandien aviatoriai mums asocijuojasi su veiksmo filmų herojais ir drąsiais, savimi pasitikinčiais vyrais. Ikonišką rėmelių formą pamatėme dideliame ekrane filme „Top Gun“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Tomas Cruise'as. Nuo tada filmų mylėtojai išprotėjo vilkėdami Aviatorius. Nors nuo minėto hito premjeros praėjo daug metų, meilė populiariems aviatoriams tęsiasi. Vyrai vis dar juos myli, nes akį traukiantis aksesuaras puikiai išryškina veido bruožus ir leidžia kiekvienam vyrui pasijusti filmo superherojumi.

Nesenstantis vyriškų aviatorių charakteris apsaugos nuo saulės versijoje

Aviator akiniai nuo saulės sulaukė didžiulio populiarumo, todėl jie visada bus vertinami. Šią formą besirenkantiems vyrams nereikia kreipti dėmesio į naujausias tendencijas, nes aviatoriai visada laukiami. Tradiciniai modeliai su metaliniu rėmu yra idealus pasirinkimas minimalistams. Nors aviatoriai dažniausiai neturi jokių dekoracijų, jų akį traukiantys lęšiai sukuria įspūdingą efektą, nepaisant progos ir stiliaus. Aviatorius mėgsta visi klasikinį stilių mėgstantys vyrai, žinantys, kad tinkamai parinkti aksesuarai yra be galo svarbus šiuolaikinio vyro įvaizdžio elementas.

Žiūrėkite kitus Aviator akinius: