Tirpalus ir akių lašus Clean Active

View as Grid List

5 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

5 Įrašai(-ų)

per puslapį

Clean Active skysčiai

Kasdienė kontaktinių lęšių priežiūra yra nepaprastai svarbi. Tik tinkamai išvalyti ir sudrėkinti lęšiai garantuoja visišką naudojimo komfortą ir sveikas akis. Tam Jums reikalingas geras lęšių skystis.

Lęšių skysčio atveju svarbiausia jo sudėtis. Būtent jis nusprendžia, kokio tipo lęšiams produktas yra tinkamas. Šiuo metu rinkoje yra daugybė skirtingų savybių produktų. Svarbiausia yra patikrintų gamintojų prekės, nes tik jie užtikrins naudojimo saugumą. Vienas iš dažniausiai pasirenkamų lęšių skysčių yra neabejotinai Clean Active. Ką verta žinoti apie jį?

Clean Active aprašymas

Clean Active skystis yra modernus produktas, skirtas efektyviam kontaktinių lęšių valymui išrankiausiems klientams. Jis yra dviejų versijų: Premium ir Aqua Plus. Kas apibūdina šiuos gaminius?

  • Clean Active Premium skystis skirtas visų tipų kontaktiniams lęšiams. Jame yra poloksameras, naudojamas veiksmingai ištirpinti riebalinius indus ant lęšio, ir natrio hialuronatas, kuris ne tik turi drėkinamųjų savybių, bet ir apsaugo akis nuo įvairių rūšių pažeidimų. Be to, natrio hialuronatas skatina žaizdų gijimą ir yra priešuždegiminis. Kiti skysčio komponentai yra natrio chloridas, boro rūgštis, natrio tetraboratas, natrio citratas, 0,02% dinatrio edetatas, 0,0001% poliheksametileno biguanidas ir išgrynintas vanduo.

     

  • Clean Active Aqua Plus yra geriausias pasirinkimas minkštų lęšių priežiūrai. Lengvai susidorosite su baltymų nuosėdomis ir kitais nešvarumais. Jis taip pat turi dezinfekuojantį ir drėkinantį poveikį. Jame yra net 8 veikliosios medžiagos, dėl kurių lęšiai yra ne tik patogūs, bet ir saugūs. Šie elementai apima HPMC, t. Y. Hipromeliozę, ir D-sorbitolį, kurie veikia efektyvią akies hidrataciją, o tai savo ruožtu suteikia didelį komfortą naudojant kontaktinius lęšius. Clean Active Aqua pranašumas yra greitas veikimas - norint išvalyti lęšį, tereikia jį kelioms minutėms panardinti į tirpalą.

O gal lašai Clean Active Premium Drops?

Be kontaktinių lęšių priežiūros priemonių, mūsų pasiūlyme taip pat yra Clean Active Premium Drops akių lašų. Jie turi natrio hialuronatą, užtikrina ašarų plėvelės stabilumą išlaikant aukštą hidrataciją.

Kam skirtas Clean Active?

Clean Active produktai yra vertinami ir išbandyti lęšių valymo skysčiai. Jie turi tik sveikatai saugius ingredientus, be to, gali pasigirti daugybe sertifikatų. Clean Active patenkins kiekvieną klientą, nepriklausomai nuo kontaktinių lęšių tipo.

Kodano.lt siūlomi Clean Active priežiūros skysčiai ir akių lašai yra aukščiausios kokybės prekės ženklo produktai, sukurti remiantis naujausiais technologiniais sprendimais.