Clean Active Aqua Plus 100 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

4,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Clean Active Aqua Plus yra modernus ir daugiafunkcis skystis, skirtas visų minkštųjų kontaktinių lęšių priežiūrai, kurio užduotys yra: lęšių dezinfekcija, valymas, priežiūra ir drėkinimas – kad juos būtų vienodai patogu ir saugu naudoti, nepriklausomai nuo galiojimo laiko pabaigos iš pradžių pasirinktos lęšių poros naudojimo. Tai naujesnė Clean Active Aqua versija.

 
Patobulintas receptas - Clean Active Aqua Plus yra naujos kartos skystis, praturtintas natrio hialuronatu ir veikiantis greičiau. Tai naujesnė Clean Active Aqua skysčio versija.
Kruopštus valymas - skystis kruopščiai dezinfekuoja lęšius, pašalindamas nuo jų paviršiaus visus per dieną susikaupusius nešvarumus. Pašalina baltymų ir riebalų sankaupas, dulkės ir bakterijas.
Atkurtas drėkinimas - reguliarus Clean Active Aqua Plus naudojimas garantuoja idealiai sudrėkintus lęšius, kurie išlieka nepastebimi visą naudojimo laiką ir nesukelia akių sausumo.
Galimybė pratęsti saugojimą - inde, pripildytame šviežia skysčio porcija, galite laikyti lęšius, kurių nenaudosite net artimiausias dienas. Ten jie nebus užteršti ir išsaugos visas vertingas savybes.
Greitas veiksmas - Clean Active Aqua Plus
Greitas veiksmas - Clean Active Aqua Plus nuvalyti ir sudrėkinti įmerktus lęšius užtrunka tik 5–7 minutes. Tai puikiai tinka tiems, kurie nori sutaupyti laiko.
 

Clean Active Aqua Plus lęšių tirpalo charakteristika:

 

Clean Active Aqua Plus yra turbūt vienas geriausių minkštų lęšių priežiūros sprendimų Lenkijos rinkoje. Jis išsiskiria patobulinta ir išplėsta sudėtimi, kurios sudėtyje yra natrio hialuronato – ingrediento, žinomo dėl itin drėkinančių savybių. Dėmesio vertas ir skysčio aktyvumas – jis suveikia po 5-7 minučių nuo lęšių įdėjimo į indą, pripildytą preparato porcija, momento.

Pirmiausia Clean Active Aqua Plus valo ir dezinfekuoja kontaktinius lęšius. Jis pašalina visus nešvarumus, kurie per dieną susikaupė ant lęšių paviršiaus. Kalba įsk. apie baltymų ir riebalų sankaupas, dulkes ir pavojingus mikroorganizmus. Clean Active Aqua Plus nuvalyti lęšiai vėl paruošti saugiam naudojimui. Nėra infekcijos ir akių dirginimo pavojaus. Į jį panardinti lęšiai taip pat atgauna pradinį drėkinimo lygį ir vėl tampa drėgni, todėl akyse jie tampa nepastebimi ir itin patogūs naudoti. Jie palaiko tokią drėgmę daugelį valandų po uždėjimo.

Indelis, užpildytas šviežia Clean Active Aqua Plus doze, yra puiki vieta laikyti ne tik tuos lęšius, kuriuos vėl užsidėsite po kelių valandų ar ryte, bet ir tiems, kurių neplanuosite nešioti net vieną ar kelias dienas. Lęšiai yra atsparūs užteršimui, išlaiko vertingas savybes ir yra paruošti naudoti bet kuriuo metu. Tokia Clean Active Aqua Plus funkcija dažnai leidžia sutaupyti pinigų – nereikia išmesti poros lęšių, kurių nenaudosite kelias dienas, o juos galėsite saugiai laikyti.

Clean Active Aqua Plus išsiskiria koncentruota formule. Jos dėka vos per kelias minutes nuvalo, dezinfekuoja ir sudrėkina lęšius. Dėl to skystis yra puikus pasiūlymas visiems žmonėms, kurie tikisi greičiausio pasirinktų produktų veikimo ir žmonėms, kurie nori sutaupyti laiko. Dėl patobulintos formulės skystį gali naudoti ir žmonės su jautriomis akimis, linkusiomis į dirginimą. Tai preparatas, turintis ISO 9001: 2000 ir ISO 13485-2003 kokybės sertifikatus. Jo gamintojas yra garsioji Polytouch Chemical kompanija.

 

Sudėtis:

  • Biguanido poliheksanidas 0,0001%;
  • Dinatrio edetatas 0,1%;
  • Natrio hialuronatas 0,01%;
  • pagaminta iki 100% su pagalbinėmis medžiagomis ir išgrynintu vandeniu.

Pakuotėje yra dėkliukas lęšiams.

 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasEsoform
Prekės ženklasClean Active
Prieinamumas24h
Price per 100ml4,99 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Clean Active Aqua Plus 100 ml
Jūsų nuomonė