AquaView lęšiai

View as Grid List

19 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

19 Įrašai(-ų)

per puslapį

Vienadieniai, savaitiniai ir mėnesiniai AquaView lęšiai

Vienadienis kontaktinių lęšių naudojimas daugeliui žmonių tampa natūralia pareiga. Tinkamai parinkti kontaktiniai lęšiai ne tik suteikia puikų laisvės ir nepriklausomybės pojūtį, bet ir gali ištaisyti daugybę defektų. Viena populiariausių ir klientų vertinamų lęšius gaminančių įmonių yra „AquaView“. Šis prekės ženklas savo plačiame asortimente turi kelių tipų kontaktinius lęšius, pritaikytus pagal kliento poreikius.

AquaView lęšių aprašymas

AquaView lęšiai pagaminti iš aukščiausios kokybės moderniausių medžiagų, tokių kaip Methafilcon A ir Bioxifilcon B. Dėl didelio produktų drėkinimo juos galima nešioti visą dieną, nesijaudinant dėl dažno "pavargusių akių" reiškinio. Be to, AquaView lęšiuose taip pat yra natrio hialuronato, kuris turi įtakos patogiam jų nešiojimui ir žmonėms, kenčiantiems nuo vadinamųjų. sausų akių sindromas. Viena iš pagrindinių "AquaView" kontaktinių lęšių savybių yra didelis deguonies pralaidumas, dėl kurio akys pakankamai drėkinamos per visą naudojimo laikotarpį.

Dėl savo asferinės konstrukcijos lęšiai visada užtikrina teisingą ir aštrų matymą. Jie taip pat žymiai pagerina regėjimo kokybę. AquaView kontaktiniai lęšiai yra vieni ploniausių oftalmologinėje rinkoje, todėl juos labai lengva užsidėti. Žmogus, nešiojantis kontaktinius lęšius, praktiškai nejaučia, kad juos turi ant akių. Galimi natūralios spalvos kontaktiniai lęšiai, taip pat įvairiaspalviai norintiems pakeisti akių spalvą. Be to, visos prekės ženklo prekės turi UV filtrus, kurie apsaugo akis nuo saulės ir kenksmingų UVA (85%) ir UVB (40%) spindulių.

Kam skirti AquaView lęšiai?

AquaView kontaktiniai lęšiai sukurti specialiai žmonėms, kurie turėjo problemų dėl akių sausumo ir dėl to atsirandančio komforto jausmo. Jie taip pat puikiai tiks klientams, kurie kasdien skundžiasi greitu akių nuovargiu. Lęšių naudotojai gali būti tiek trumparegiai, toliaregiai, astigmatiški, tiek neturintys regėjimo defektų, norintys pakeisti natūralią akių spalvą. Galimi kasdieniai, dvisavaitiniai ir mėnesiniai lęšiai.

Firminiai AquaView objektyvai

Kodano.lt parduotuvės siūlomi kontaktiniai lęšiai AquaView yra aukščiausios kokybės firminiai gaminiai, sukurti remiantis naujausiais technologiniais sprendimais.

Kokie yra AquaView lęšių tipai?

  • AquaView Daily - kasdien keičiami lęšiai, nereikalaujantys priežiūros, kuriuos be baimės galima nešioti kelias valandas per dieną;
  • AquaView Moist - kas mėnesį keičiami hidrogelio lęšiai, naudojami toliaregystės ir trumparegystės korekcijai;
  • AquaView Moist 2 weeks – dviejų savaičių pakaitiniai lęšiai, kurie, be korekcinių savybių, puikiai blokuoja ultravioletinius spindulius;
  • AquaView Monthly – sferiniai lęšiai, skirti naudoti kas mėnesį, koreguojant trumparegystę ir toliaregystę;
  • AquaView Toric – mėnesiniai lęšiai, skirti kasdieniam naudojimui, koreguojantys astigmatizmą;
  • AquaView Color – mėnesiniam naudojimui skirti lęšiai, kurie, be regėjimo defektų koregavimo, leidžia keisti akių spalvą. Galimos septynių spalvų versijos;