AquaView Daily 90 vnt.

Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 4 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Mūsų kaina:

40,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Hitas
Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 4 atsiliepimais.
Domantas
5.0000
Lęšiai yra puikūs. Juos galima dėvėti ilgai. Patikimas klientų aptarnavimas ir greitas pristatymas, labai rekomenduoju.
Marius
5.0000
Lęšiai geri. Ne ieškočiau kitų palyginimų ;) bet priskirsiu prie vidutinės grupės, kai kalbama apie kokybę. Gerai, kad yra tokia alternatyva, žinoma dar juos pirksiu.
Vakarė
5.0000
Naudoju jau pusę metų, ką tik užsisakiau naują dėžutę, nes yra labai geri, bei nebrangūs. Galima juos nešioti ilgai ir akys nepavargsta.
Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.
 
Visos dienos drėkinimas - lęšiams būdingas 58% drėkinimo laipsnis, kurio dėka jie garantuoja puikų drėkinimą net kelias valandas po užtepimo.
Aukščiausios kokybės oksidacinės savybės - pagerintas deguonies pralaidumo koeficientas leidžia lęšiams suteikti akims laisvą prieigą prie didelio deguonies kiekio ir taip išvengti infekcijų bei priešlaikinio regėjimo nuovargio.
Puiki regėjimo kokybė - unikali, asferinė lęšių struktūra pagerino siūlomo regėjimo kokybę. Dabar matomas vaizdas dar ryškesnis ir be nereikalingų šešėlių bei atspindžių.
Šilko švelnumo medžiaga - kurdami AquaView Daily kūrėjai naudojo modernią medžiagą, praturtintą natrio hialuronatu. Dėl to lęšiai tapo šilko švelnumo ir dar patogesni uždėti bei naudoti.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - AquaView Daily
Apsauga nuo UV spinduliuotės - kiekvienas lęšis papildomai aprūpintas moderniais UVA/UVB filtrais, kurie sugeria beveik 98% žalingos saulės spinduliuotės ir užtikrina kokybišką akių apsaugą.
Kasdienis keitimas - AquaView Daily lęšiai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie gyvena dinamišką gyvenimo būdą ir vertina didesnę higieną. Šios skirtos vienai dienai, tad vakare išmetate, o ryte pasiekiate naują ir šviežią porą.
 

AquaView Daily lęšių aprašymas:

 

AquaView Daily tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai pagaminti iš Bioxifilcon A medžiagos. Jų naudojimas užtikrina akies šviežumo i drėkinimo išsaugojimą per visą dieną. AquaView Daily lęšių aprūpinimas hialuronato natrimi, kartu su medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai, užtiktina, kad ragena yra tinkamai sudrėkinta per visą dieną, o įdėjimas, išėmimas ir lęšių nešiojimas yra patogus, kaip niekada anksčiau.

AquaView Daily lęšių sudrėkinimo laipsnis yra labai aukštas - lygus 58%. Todėl akis yra tinkamai sudrėkinta net dienos pabaigoje. Sudėtyje yra UV blokavimas, kuris apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. AquaView Daily lęšių skersmuo 14.2 mm ir kreivė 8.6 mm. Dėka savo asferiniai struktūrai, matymo aštrumas yra daug geresnis nei tradiciniuose sferiniuose lęšiuose. Kaip ir kiti vienadieniai lęšiai, AquaView Daily nereikalauja priežiūros. Dienos pabaigoje išmetame juos, kad kitą dieną įsidėti šviežius lęšius.

 

AquaView Daily lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas AquaView lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Drėkinimas 58%
Medžiaga Bioxifilcon B
Filtrai UV >90%
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasINTEROJO
Prekės ženklasAquaView
Vienetų skaičius pakuotėje90 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:AquaView Daily 90 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti AquaView Daily 90 vnt. kontaktinius lęšius?

AquaView Daily kontaktiniai lęšiai prieinami 90 vienetų pakuotėje, užtikrinantys ilgalaikį naudojimą be dažno pirkimo būtinybės. Juos galite pasirinkti patys, naudodamiesi informacija apie stiprumą ir išlinkimo spindulį ant pakuotės, arba pasinaudoti optometristo paslaugomis, kuris padės jums parinkti jūsų regėjimo poreikiams pritaikytus lęšius.

Ar AquaView Daily kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, AquaView Daily kontaktiniai lęšiai yra saugūs akims, nes yra skirti vienkartiniam naudojimui, kas eliminuoja su pakartotiniu naudojimu susijusių akių infekcijų riziką. Be to, jie gamina patikimas gamintojas Interojo, užtikrinantis aukštą kokybę ir saugumą.

Kokiai regėjimo problematikai skirti AquaView Daily?

AquaView Daily kontaktiniai lęšiai skirti regėjimo defektų, pavyzdžiui, trumparegystės (miopijos) ar toliaregystės (hipermetropijos), korekcijai dėl jų sferinio korekcijos tipo.

Kaip dėvėti AquaView Daily kontaktinius lęšius?

Dėvėti AquaView Daily kontaktinius lęšius yra lengva ir patogu. Prieš dedant lęšį ant akies, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada švelniai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko, pakelkite viršutinį voką kita ranka. Priblokškite lęšį prie akies, žiūrėdami tiesiai į priekį. Kai lęšis yra ant akies, atsargiai paleiskite voką ir pamirksėkite keletą kartų, kad lęšis stabilizuotųsi.

Kaip nuimti AquaView Daily kontaktinius lęšius?

Nuimti AquaView Daily kontaktinius lęšius taip pat yra lengva kaip jų dėvėjimas. Visada pirmiausia nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite žemyn apatinį voką su rodomojo piršto, kita ranka švelniai paslinkite lęšį link baltosios akies dalies. Kai lęšis pasislenka ant baltymo, švelniai pagaukite jį tarp pirštų ir išimkite. Po pašalinimo rekomenduojama lęšį išvalyti specialiu valymo tirpalu, atsižvelgiant į tai, kad tai yra vienkartiniai lęšiai.