AquaView Daily 30 vnt.

Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 9 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

15,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 9 atsiliepimais.
Justina
5.0000
Rekomenduoju, jei norite geros kokybės kontaktinių lęšių.
Ema
5.0000
Rekomenduoju šiuos lęšius. Labai patogūs ir lengva įsidėti.
Juratė
5.0000
Man labai tinkami lesiai, as patenkinta.

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

 
Visos dienos drėkinimas - lęšiams būdingas 58% drėkinimo laipsnis, kurio dėka jie garantuoja puikų drėkinimą net kelias valandas po užtepimo.
Aukščiausios kokybės oksidacinės savybės - pagerintas deguonies pralaidumo koeficientas leidžia lęšiams suteikti akims laisvą prieigą prie didelio deguonies kiekio ir taip išvengti infekcijų bei priešlaikinio regėjimo nuovargio.
Puiki regėjimo kokybė - unikali, asferinė lęšių struktūra pagerino siūlomo regėjimo kokybę. Dabar matomas vaizdas dar ryškesnis ir be nereikalingų šešėlių bei atspindžių.
Šilko švelnumo medžiaga - kurdami AquaView Daily kūrėjai naudojo modernią medžiagą, praturtintą natrio hialuronatu. Dėl to lęšiai tapo šilko švelnumo ir dar patogesni uždėti bei naudoti.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - AquaView Daily
Apsauga nuo UV spinduliuotės - kiekvienas lęšis papildomai aprūpintas moderniais UVA/UVB filtrais, kurie sugeria beveik 98% žalingos saulės spinduliuotės ir užtikrina kokybišką akių apsaugą.
Kasdienis keitimas - AquaView Daily lęšiai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie gyvena dinamišką gyvenimo būdą ir vertina didesnę higieną. Šios skirtos vienai dienai, tad vakare išmetate, o ryte pasiekiate naują ir šviežią porą.
 

AquaView Daily lęšių aprašymas:

 

AquaView Daily tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai pagaminti iš Bioxifilcon A medžiagos. Jų naudojimas užtikrina akies šviežumo i drėkinimo išsaugojimą per visą dieną. AquaView Daily lęšių aprūpinimas hialuronato natrimi, kartu su medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai, užtiktina, kad ragena yra tinkamai sudrėkinta per visą dieną, o įdėjimas, išėmimas ir lęšių nešiojimas yra patogus, kaip niekada anksčiau.

AquaView Daily lęšių sudrėkinimo laipsnis yra labai aukštas - lygus 58%. Todėl akis yra tinkamai sudrėkinta net dienos pabaigoje. Sudėtyje yra UV blokavimas, kuris apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. AquaView Daily lęšių skersmuo 14.2 mm ir kreivė 8.6 mm. Dėka savo asferiniai struktūrai, matymo aštrumas yra daug geresnis nei tradiciniuose sferiniuose lęšiuose. Kaip ir kiti vienadieniai lęšiai, AquaView Daily nereikalauja priežiūros. Dienos pabaigoje išmetame juos, kad kitą dieną įsidėti šviežius lęšius.

 

AquaView Daily lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas AquaView lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Drėkinimas 58%
Medžiaga Bioxifilcon B
Filtrai UV >90%
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasINTEROJO
Prekės ženklasAquaView
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:AquaView Daily 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti AquaView Daily 30 vnt. kontaktinius lęšius?

AquaView Daily yra vienadieniai kontaktiniai lęšiai, užtikrinantys dėvėjimo patogumą ir higieną. Prieinami 30 vienetų pakuotėje, jie yra idealūs aktyviems žmonėms, vertinantiems naudojimo paprastumą. Juos galite pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, pavyzdžiui, stiprumu, išlinkimo spinduliu ir skersmeniu, arba pasikonsultuoti su optometristu.

Ar AquaView Daily kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, AquaView Daily kontaktiniai lęšiai yra saugūs, nes jie skirti vienkartiniam naudojimui, kas eliminuoja infekcijų ir alergijų, atsirandančių dėl pakartotinio naudojimo, riziką.

Kokiai regėjimo problematikai skirti AquaView Daily?

AquaView Daily kontaktiniai lęšiai skirti sfėrinių problemų, tokios kaip trumparegystė ir toliaregystė, korekcijai.

Kaip dėvėti AquaView Daily kontaktinius lęšius?

Dėvėti AquaView Daily kontaktinius lęšius yra lengva. Turėtumėte nusiplauti ir nusausinti rankas, tada atsargiai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir švelniai uždėkite jį ant akies.

Kaip nuimti AquaView Daily kontaktinius lęšius?

Nuimti AquaView Daily kontaktinius lęšius taip pat yra paprasta. Tereikia švelniai patempti apatinį voką ir paslinkti lęšį ant baltosios akies dalies, tada atsargiai jį paėmus išimti.