Sportiniai akiniai

View as Grid List

Prekių 1-3653

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-3653

Page
per puslapį

Sportiniai akiniai nuo saulės

Mėgstate įvairias veiklos formas? Jums reikia priedų, kurie atitiktų jūsų užimtą gyvenimo būdą! Sportiniai akiniai bus idealus sprendimas moterims ir vyrams, užsiimantiems bėgiojimu, važinėjimu dviračiu, laipiojimu į kalnus ir kitas disciplinas. Nesvarbu, ar esate profesionalas, ar tik pradedate savo nuotykius su sportu – patvarūs, lengvi ir patogūs rėmeliai saugos jūsų akis nepriklausomai nuo sąlygų.

Sportiniai akiniai nuo saulės – apsauga ir patikimumas

Ilgalaikis UV spindulių poveikis gali būti pavojingas – sudirgusios akys peršti, niežti ir sukelti didelį diskomfortą. Laimei, jūs neturite savęs pasmerkti tokiam diskomfortui – tiesiog stenkitės sportinius akinius nuo saulės. Šių specializuotų priedų gamyboje naudojamos šiuolaikinės technologijos. Sportininkai puikiai žino, kiek daug gali padėti aukšta vaizdo kokybė – užsiimant veržlumo ir greičio reikalaujančiomis sporto šakomis, svarbi kiekviena sekundės dalis ir negalima sau leisti praleisti nė vienos detalės net ryškioje saulės šviesoje. Rinkitės unikalius poliarizuotus stiklus, kurie pašalina blizgesį, refrakciją ir kitas optines klaidas.

Aukščiausios kokybės sportiniai akiniai

Sportiniai akiniai nuo saulės pasižymi dideliu patvarumu – kai kurie sportininkai mano, kad geri rėmeliai turėtų būti beveik nesunaikinami. Labai svarbu pasirinkti rėmus, kurie efektyviai atlaiko spaudimą ir yra atsparūs trinčiai, smūgiams ir kritimams. Treniruočių metu mus ypač veikia nenumatyti įvykiai, todėl mūsų akiniai dažnai žiauriai susiliečia su žeme. Aktyviems žmonėms skirtų rėmų gamintojai dažnai naudoja geresnes, patvaresnes medžiagas. Susipažinkite su Oakley sportiniais akiniais – jų apdaila ir nosies pagalvėlių dalys pagamintos iš Unobtainium – medžiagos, pasižyminčios aukštesniu nei vidutiniu patvarumu. Prekės ženklo pasiūlymai pasižymi originalia akinių forma, kuri kur kas geriau priglunda prie veido. Išlenkti lęšiai pagerina žiūrėjimo kampą, o jų danga efektyviai pašalina saulės šviesos refrakciją. Oakley akinių dėka jūsų akys bus saugios ir susitelksite į treniruotes.

Jums tinkantys sportiniai akiniai nuo saulės

Rėmeliai aktyviems žmonėms turi būti patogūs, patvarūs, taip pat estetiški ir pritaikyti prie mūsų įvaizdžio. Dviračio akiniai turi derėti prie šalmo, marškinėlių ar šortų spalvos ir stiliaus – atminkite, kad šis aksesuaras taps neatsiejama viso kostiumo dalimi, todėl rinkitės modelius, kurie garantuos jums apsaugą ir tuo pačiu puikiai tiks prie veido. Ieškote stilingų ir tvirtų akinių nuo saulės? Rinkitės Polaroid pasiūlymus! Tradicijų turinti įmonė jau dešimtmečius orientuojasi į modernius sprendimus ir pažangias technologijas, o jos projektai džiugina tiek mažus, tiek senus. Universalūs rėmeliai bus įdomūs įvairių sporto šakų entuziastams – šios įmonės pasiūloje yra bėgimo akiniai ir kiti aukščiausios kokybės gaminiai. Aukštos kokybės medžiagos ir poliarizacija garantuoja komfortą ir išskirtinį ilgaamžiškumą.

Akiniai nuo saulės aktyvioms moterims ir vyrams

Kur įsigyti tvirtus, patvarius ir patogius vyriškus sportinius akinius? Kodano.lt parduotuvė siūlo daugybę modelių, kurie pateisins kiekvieno aktyvaus vyro lūkesčius. Mėgstate klasikinius sprendimus? Rinkitės nesenstančius juodus rėmelius. Jei mėgstate išraiškingus aksesuarus, jums patiks rėmeliai su veidrodiniu, blizgančiu stiklu. Moteriški sportiniai akiniai pasižymi įdomiomis, įvairiomis spalvomis ir subtiliomis linijomis, puikiai atitinkančiomis kiekvienos veiklios moters grožį. Apsaugos nuo saulės aksesuarai jai ir jam dažnai išsiskiria iš kitų variantų dėl dviejų spalvų rėmelių ir įvairių spalvų lęšių. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite patogius ir efektyvius vaikiškus sportinius akinius.

Spalvoti lęšiai sportiniuose akiniuose – estetikos reikalas ar praktinis aspektas?

Ieškote dizainerio modelio su UV filtru? Rinkitės modelius iš Moretti, kuriame sumaniai derinami juodi rėmeliai ir akį traukiantys melsvai žali lęšiai. Jei mėgstate išsiskirti, jus sudomins originalūs, balti rėmeliai. Atminkite, kad stiklo atspalvio pasirinkimas priklauso nuo priedo naudojimo. Esant silpnai saulės šviesai, geriau veiks modeliai, kurie užtikrina geriausią kontrastą. Žmonės, veikiami stiprių saulės spindulių, pvz., alpinistai, turėtų rinktis tamsiausius poliarizuotus gaminius.

Peržiūrėkite kitus akinių tipus pagal jų paskirtį: