Polaroid moteriški akiniai nuo saulės

View as Grid List

Prekių 1-24181

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-24181

Page
per puslapį

Polaroid akiniai nuo saulės moterims

Polaroidiniai akiniai nuo saulės jau daugelį metų populiarūs tarp moterų, vertinančių nepriekaištingą išvaizdą ir geriausią apsaugą. Ikoniški modeliai su UV filtru užkariauja klientų širdis dėl savo klasikinio dizaino, patikimos konstrukcijos ir pažangių technologijų. Polaroid kuria įvairias akinių kolekcijas moterims, o visi modeliai komplektuojami su lęšiais su aukščiausios kokybės filtrais.

Polaroid akinių nuo saulės patogumas ir stilius

Polaroid apsaugos nuo saulės pasiūlymai skirti įvairaus amžiaus moterims – nepriklausomai nuo jų grožio tipo ar pageidaujamo stiliaus. Vienas didžiausių šių universalių rėmų privalumų – aukštesnis už vidutinį komfortas. Garsieji akiniai yra populiariausi tarp aktyvių moterų, kurios kasdien renkasi patogią, sportišką išvaizdą. Kiekvienas Polaroid prekinio ženklo pasiūlymas yra unikalus – jo įvairiapusėje pasiūloje nerasite dviejų vienodų modelių akinių. Stilingi rėmeliai visada užkariauja dizainerių drabužius mėgstančių moterų širdis. Akiniai nuo saulės su populiaraus gamintojo logotipu yra geriausias būdas paįvairinti savo įvaizdį – mados mylėtojai puikiai žino, kad tinkamų aksesuarų pasirinkimas įtakoja kiekvieno stiliaus charakterį.

Patikimi akiniai nuo saulės moterims – pažangi Polaroid technologija

„Polaroid“ prekės ženklas yra vienas iš rinkos lyderių gaminant akinius su geriausia apsauga nuo saulės. Ikoninė įmonė jau daugelį metų ir kuria akinius bei rėmelius. Per tą laiką įmonė sukūrė poliarizaciją, kuri išgarsino jos apsaugos nuo saulės priemones. Pažangūs lęšiai pašalina akinančią šviesą, kuri atsispindi nuo blizgančių ar šlapių objektų ir apsunkina vairavimą. „Polaroid“ taip pat naudoja modernią termofuzijos technologiją, kuri leidžia optimaliai nustatyti objektyvo padėtį lenkimo proceso metu. Dėl to lęšiai garantuoja geresnį regėjimo aštrumą, o akys gali pailsėti nuo varginančių ir nesveikų saulės spindulių.

Klasikinė Polaroid akinių elegancija

„Polaroid“ prekės ženklas siūlo įvairią akinių nuo saulės kolekciją jaunesnėms ir vyresnėms moterims. Pagrindiniai jos gaminiai yra minimalistinio dizaino su juodu rėmeliu ir tamsiais akiniais. Klasiką vertinančios damos gali rinktis iš įvairių spalvų, medžiagų ir raštų – sau kažką ras tiek ovalo, tiek stačiakampio formos modelių mėgėjos, tiek nestandartinių formų šalininkės. Platus gaminių asortimentas leidžia puikiai priderinti rėmelius prie kiekvieno kliento veido anatomijos. Daugelis moterų renkasi klasikinius aviatorius, retro stiliaus akinius nuo saulės ar gundančias katės akis – „Polaroid“ prekės ženklas savo pirkėjams parengė nemažai pasiūlymų prie kiekvienos populiariausios saulės akinių formos.

Nepamirštamos atostogos su Polaroid akiniais nuo saulės

Vasarą dažniau siekiame pašėlusių, spalvingų saulės akinių, todėl Polaroid prekės ženklas paruošė unikalius rėmelių modelius, kurie džiugina nerūpestingu ir linksmu dizainu. Originalius aksesuarus vertinančios damos mielai praplės savo privačią kolekciją kraujo raudonumo akiniais. Stori plastikiniai rėmeliai suteikia pasitikėjimo savimi, o subtilios aukso dekoracijos suteikia aksesuarui grakštaus ir prestižinio charakterio. Moterys, norinčios išsiskirti iš minios, nepraeis pro unikalius žalsvai rožinius akinius nuo saulės su ombre efektu. Neįprasti, hipnotizuojantys frontai patraukia dėmesį ir sunkiai atitraukia akis nuo šio įspūdingo papildymo.

Žiūrėkite atskirus Polaroid akinius: