Akiniai nuo saulės vyrams

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.
Neradote ko ieškote? Parašykite mums
Jūsų pateiktų duomenų administratorius yra UAB „Optes“. Skaytyti daugiau.

Vyriški akiniai nuo saulės

Klasikiniai kelininkai ar aviatoriai? O gal šiuolaikiška, apvali? Nesenstančios juodos ar neoninės spalvos? Vyriški akiniai nuo saulės, kuriuos jums paruošėme, yra tokie įvairūs ir jų tiek daug, kad tikrai rasite savo svajonių – tokius, su kuriais norėsite pasivaikščioti ir bulvaru, ir miško takeliu. Taip pat bus rasti ir vyriški akiniai nuo saulės, tinkantys važinėti dviračiu.

Jūsų ilgas nuotykis ieškant svajonių akinių nuo saulės tikriausiai baigsis Kodano.pl. Čia rasite madingų ir visame pasaulyje žinomų prekių ženklų, tokių kaip Ray-Ban ar Emporio Armani, bet ir mažiau žinomų, bei puikiomis kainomis akinius: Moretti ar Belutti. Tuo pačiu net ir patys prestižiškiausi akiniai asocijuojasi su patraukliomis kainomis, kurių dėka galite drąsiai investuoti į modelį, apie kurį galvojate jau seniai.

Kuo dar skiriasi vyriški akiniai nuo saulės?

  • Forma – ovalios, stačiakampės, apvalios, aviatoriškos, klasikinės keleivio ir net katės akys.
  • Spalva – rėmeliai nuo juodos iki žalios ir tamsiai mėlynos iki rudos.
  • Rėmo tipas - monofilamentinis, tvirtas, patentuotas ir prisegamas.
  • Lęšių tipas – vienspalvis, gradientas ir veidrodinis.
  • UV filtro galia - nuo 0 iki 3.
  • ... Ir visų dydžių, nuo tilto pločio iki kojelės ilgio.

Elegantiški vyriški akiniai nuo saulės

Šioje kategorijoje, be kita ko, rasite elegantiškus akinius nuo saulės – prislopintų spalvų, apvalių ir ovalių formų, su metaliniais rėmeliais. Tiek su prestižiškiausių prekinių ženklų, tiek mažiau žinomų gamintojų logotipais. Akiniai, kuriuos nesunkiai derinsite prie švarko ir marškinių ir kuriuos drąsiai galėsite užsidėti bet kuriame, daugiau ar mažiau oficialiame, vakarėlyje.

Vyriški akiniai nuo saulės – miestui ir ne tik

Ieškote kasdienių saulės akinių? Čia iš esmės niekas neriboja, išskyrus tavo skonį ir tai, kokius drabužius dažniausiai dėvite darbo dienomis. Taigi galite rinktis klasikinius juodus wayfarer akinius, kurie dera prie bet kokių drabužių ir šukuosenų, arba akinius su spalvotais lęšiais ir rėmeliais. Kaip miesto akiniai puikiai tinka tiek metaliniais, tiek plastikiniais rėmeliais, pilni ir ant meškerės.

Vyriški sportiniai akiniai nuo saulės - žygiams ir dviračiams

Juos taip pat rasite Kodano.pl. Ir greitai juos atpažinsite, nes sportiniai akiniai išsiskiria specifiniu korpusu, dinamiška forma ir dideliais lęšiais, skirtais apsaugoti akis ne tik nuo saulės, bet ir nuo dulkių dalelių bei kitų nešvarumų. Juos galite dėvėti važinėdami dviračiu ir žygiuodami bet kokiomis optimaliomis oro sąlygomis.

Žiūrėkite kitus vyriškus akinius:

Peržiūrėkite kitų tipų saulės akinius pagal tikslinę grupę: