Kontaktiniai lęšiai

View as Grid List

Prekių 1-36176

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36176

Page
per puslapį

Visi kontaktiniai lęšiai

Kontaktiniai lęšiai yra vis populiaresnis sprendimas ne tik žmonėms su regėjimo negalia, bet ir tiems, kurie nori pakeisti akių spalvą. Šiaip nieko nuostabaus – lęšiai suteikia mums patogumo nešioti, tuo pačiu gerinant regėjimo kokybę. Dėl naujų technologinių sprendimų šio tipo produktų pasiūla plečiasi, todėl geriau atitinka kiekvieno paciento individualius poreikius.

Rinkdamiesi lęšius turėtume kreiptis į specialistą, o jei jau tiksliai žinome savo problemą, pasinaudokite parduotuvės pasiūlymu, leidžiančiu konsultuotis su oftalmologais ir optometristais. Tačiau prieš tai įvykstant, verta susipažinti su visomis šio sprendimo mums teikiamomis galimybėmis.

Kokie yra kontaktinių lęšių tipai?

Lęšiai pritaikyti ne tik regėjimo defektui (kurį paminėsime vėliau), bet ir mūsų gyvenimo būdui, patogumui, kurio tikimės iš tokio tipo gaminių. Todėl galime juos suskirstyti pagal naudojimo laiką:

 • Vienadieniai kontaktiniai lęšiai – tai sprendimas, pirmiausia skirtas žmonėms, kurie lęšius naudoja retkarčiais, pavyzdžiui, mankštos metu. Tačiau tokio tipo produktai gali būti idealūs ir tiems, kurie neturi kantrybės kasdieniam lęšių valymo ir užliejimo ritualui. Kasdienių vienkartinių lęšių valyti nereikia. Dienos pabaigoje juos tiesiog nuimame ir išmetame. Tai apima #bioview Daily, Dailies AquaComfort Plus arba Proclear 1 Day lęšius. Ypač rekomenduojame:
  • 1-DAY ACUVUE® MOIST – aukštos kokybės kasdieniai kontaktiniai lęšiai, kuriuos gamina Johnson & Johnson. Jie pasižymi išskirtiniu drėkinimu ir maksimaliu deguonies pralaidumu, todėl jų naudojimas siejamas su aukščiausio lygio komfortu. Priemonė puikiai prisitaiko prie akies iš karto po įdėjimo, glaudžiai prie jos prilimpa – iki minimumo sumažina susisukimą ir iškritimą iš lęšio. Dėl naujoviško dizaino lęšiai jų akys atrodo sveikos ir nedirgina. Produktas praturtintas UV filtrais.
  • 1-DAY ACUVUE® TruEye® - naujos kartos vienadieniai kontaktiniai lęšiai, kurie buvo sukurti žmonėms, vertinantiems komfortą ir geriausią jų naudojimo kokybę. Gaminant šį modelį buvo panaudota Hydraclear technologija, kurios dėka lęšiai juos nešiojant išlieka puikiai sudrėkinti – be dirginimo ir per didelio sausinimo. 1-DAY ACUVUE® TruEye® lęšiai taip pat pasižymi aukštu pralaidumo lygiu, dėl kurio naudotojo akys turi nuolatinę ir laisvą prieigą prie deguonies, taigi ir infekcijų. Šis gaminys puikiai tiks ir alergiškiems žmonėms, nes yra pagamintas iš hipoalerginės medžiagos.
  • ACUVUE® OASYS 1-Day - naujos kartos kasdieniai vienkartiniai lęšiai, skirti žmonėms, kurie daug laiko praleidžia akims nepalankiomis sąlygomis. Jie pasižymi aukštu drėkinimo lygiu ir optimaliu deguonies pralaidumu, todėl efektyviai palaiko tinkamą akių drėgmę, saugo jas nuo dirginimo, išsausėjimo ir infekcijų. Produktas pasižymi padidintu lęšių skersmeniu, todėl juos lengviau užsidėti ir puikiai priglunda prie akies. ACUVUE® OASYS 1-Day suteiks jums puikią regėjimo kokybę bet kokioje situacijoje ir šviežias bei spindinčias akis visą dieną.
 • Savaitiniai lęšiai - skirti naudoti dvi savaites dienos režimu arba savaitę dienos ir nakties režimu. Tai apima AquaView Moist 2 savaičių lęšius. Taip pat rekomenduojame:
  • ACUVUE® 2 – modernūs kontaktiniai lęšiai, skirti trumparegiams ir toliaregiams, vertinantiems maksimalų komfortą. Produktas pasižymi novatoriška struktūra ir labai plonais krašteliais, todėl puikiai priglunda prie akies, sumažina riziką susirangyti ir iškristi. Lęšiams taip pat būdingas aukštas drėkinimo lygis, dėl kurio naudotojo akys išlieka drėgnos ir spindi visą dieną – nesausina ir nedirgina. Juos galima nešioti kasdien arba nuolat, todėl bus puikus pasirinkimas jums, jei nemėgstate gaišti laiko kasdienei lęšių priežiūrai.
  • ACUVUE® OASYS – produktas, sukurtas vartotojams, kovojantiems su pernelyg dideliu akių sausumu – pasižymi dideliu drėkinimu, todėl efektyviai sumažina sudirginimo ir išsausėjimo riziką. Lęšiai buvo sustiprinti papildomu drėkinamuoju ingredientu, todėl jų nešiojimas siejamas su maksimaliu komforto lygiu. Jie turi specialų puslapio žymeklį, kurį lengva nustatyti, todėl tai puiki galimybė net nepatyrusiems vartotojams. ACUVUE® OASYS lęšiuose taip pat yra modernūs UV filtrai, apsaugantys akis nuo žalingos saulės spinduliuotės.
  • ACUVUE® OASYS with Transitions™ – naujoviški kontaktiniai lęšiai, kurie efektyviai apsaugos jūsų akis nuo per didelės šviesos. Jie bus puikus pasirinkimas aktyviems vairuotojams, nes sumažina automobilio žibintų skleidžiamą šviesą. Jie taip pat gerai veiks, kai kasdieniniai saulės spinduliai sukelia problemų jūsų akims ir sukelia nepageidaujamą dirginimą. Be efektyvaus šviesos filtravimo, jie užtikrina puikų matomumą bet kokioje situacijoje ir aukščiausią UV apsaugą. Produktas skirtas nešioti dviejų savaičių režimu, išlaikant kasdienę priežiūrą.
 • Mėnesiniai lęšiai – tokiu atveju verta rinktis modelį, kuris puikiai atitiks mūsų dienos režimą. Galime nešioti 8 arba 12 valandų, priklausomai nuo gaminio indikacijų. Mėnesinius lęšius reikia valyti kiekvieną vakarą. Tai yra #bioview Monthly, Air Optix® Aqua, Biofinity®, PureVision® 2 HD ir SofLens® 59 lęšiai.
 • Ketvirtiniai lęšiai – puikus sprendimas tiems, kurie nemėgsta pokyčių. Kaip ir mėnesiniams kontaktiniams lęšiams, jiems reikia kasdienės priežiūros. Tai BioAir 38FW ir Crazy Lens RX (spalvoti lęšiai su optine galia).
 • Metiniai lęšiai – pagal analogiją aukščiau, metiniai lęšiai tinka naudoti metus. Turime jais rūpintis kiekvieną dieną, kad jie būtų saugūs mūsų akims. Tai apima Crazy Lens.
 • Spalvoti lęšiai – skirtingai nei anksčiau minėti lęšiai, jie skirti ne regėjimui koreguoti, o tik pakeisti akies spalvą. Lęšių spalvos įvairios, kartais vienodos, o kartais išsidėsčiusios nuostabiais raštais. Jie puikiai tiks vakarėliams, individualistams, mėgstantiems eksperimentuoti. Spalvoti lęšiai yra tiek korekcinio, tiek vadinamojo „nulinio“ varianto, t.y., pritaikyti akiai be regėjimo defektų. Tai apima Air Optix® Colors, AquaView Color ir FreshLook® ColorBlends.
 • Toriniai lęšiai – šie lęšiai rekomenduojami astigmatizmą turintiems žmonėms, kuriems sunku aiškiai matyti, nepaisant atstumo. Jie koreguoja trumparegystės ir toliaregystės defektą, todėl tinka tiek žmonėms, kurie nešioja vadinamuosius pliusus, ir minusus. Tai apima AquaView Toric, Biofinity® Toric ir ULTRA for Astigmatism. Ypač rekomenduojame:
  • 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM – novatoriški toriniai lęšiai, sukurti specialiai astigmatizmui. Produktas pasižymi dideliu stabilumu ir puikia konstrukcija, dėl kurių jis puikiai priglunda prie vartotojo akies, sumažindamas riziką iškristi ir susirangyti. Gamyboje naudojama LACREON technologija, kuri leidžia lęšyje uždaryti optimalų vandens kiekį – tai labai patogu naudoti, o akys ilgai išlieka sudrėkintos ir nedirginamos. Produktas praturtintas UV filtrais.
  • ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM – naujos kartos lęšiai, skirti astigmatizmui. Jie naudoja novatorišką HydraClear technologiją, kuri yra atsakinga už maksimalų ir nuolatinį jų drėkinimą, o tai reiškia didelį komfortą jų naudojimo metu. Jie taip pat pasižymi puikiu stabilizavimu, kuris prisideda prie tobulo matomumo bet kokioje situacijoje ir geriausios apsaugos nuo žalingos saulės spinduliuotės. Priemonę galima naudoti nuolat, su pertraukomis ir kasdien, o tai reiškia, kad galėsite nešioti visą savaitę, nereikės jų prižiūrėti ir nenusiėmus, arba dvi savaites reguliariai valydami – pasirinkimas yra jūsų.
 • Progresyvūs lęšiai – ypač rekomenduojami vyresniems nei 40 metų žmonėms, kenčiantiems nuo presbiopija, t.y. Progresinių lęšių dėka akis prisitaiko matyti bet kokiu atstumu, todėl juos naudojančiam žmogui nereikia nešioti skaitymo akinių. Tai yra ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL, Biofinity® Multifocal ir PureVision® 2 HD for Presbyopia. Ypač rekomenduojame:
  • 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL – aukštos kokybės progresyvūs lęšiai, skirti žmonėms, kovojantiems su toliregija. Jos buvo sukurtos pagal pagyvenusio žmogaus akies atvaizdą, todėl puikiai priglunda ir puikiai priglunda prie paviršiaus – neiškrisdamos ir nesiriesdamos. Produktas pasižymi aukštu drėkinimo lygiu, todėl jo naudojimas siejamas su maksimaliu komforto lygiu, o jo gamybai panaudota medžiaga suteikia vartotojo akims ilgalaikį ir maksimalų drėkinimą. Šių lęšių dėka puikiai matysite tiek į tolį, tiek iš arti. Produktas praturtintas UV filtrais.

Verta pagalvoti, ar norime naudoti lęšius, kuriuos reikia išimti nakčiai, ar dienos ir nakties parinktis, kurios leistų miegoti neišsiėmus lęšių. Tai idealus pasirinkimas ypač užimtiems žmonėms ir užmaršiems žmonėms, kurie kartais pamiršta išsisiimti lęšius vakare. Tokia praktika gali sukelti rimtų problemų su jungine, todėl geriau nerizikuoti naudojant įprastus lęšius, kurie neturi ilgo veikimo.

Kontaktinių lęšių pasirinkimas priklausomai nuo gamintojo

Šiuo metu rinkoje gausu kontaktinių lęšių, kurie vilioja savo kaina ir puikiu atlikimu. Tačiau žinoma, kad geriau naudoti produktus iš patikrintų įmonių, kurios jau įgijo daugelio vartotojų pasitikėjimą. Tokios įmonės yra Johnson & Johnson (ACUVUE® lęšiai), Alcon (įskaitant Air Optix lęšius), CooperVision (įskaitant Biofinity lęšius) ar net Bausch&Lomb (įskaitant PureVision lęšius). Tačiau svarbiausia yra pasirinkti tinkamus lęšius atsižvelgiant į regėjimo defektus ir savo pageidavimus. Prekės ženklo pasirinkimas yra antraeilis klausimas, kurį išspręsti mūsų specialistai tikrai padės pokalbio telefonu ar susirašinėjimo el.