1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 13 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

29,74 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL tai kontaktiniai lęšiai, vienų iš labiausiai vertinamų kontaktinių lęšių gaminotjų - Johnson & Johnson.


Inovatyvi Intuisight™ technologija - dėka šios technologijos lęšis akimirksniu prisitaiko prie vyresnio amžiaus žmogaus akies, turinčius presbiopijos problemą.
Natūrali akies forma - lęšiai yra itin minkšti, o jų forma sukurta patogiam naudojimui senyvo amžiaus žmonėms. Kontaktiniai lęšiai puikiai laikosi akies paviršiuje, nesisuka.
Aiškus matymas - dėl patobulintos lęšių struktūros ir ilgalaikio drėkinimo pagerina regėjimo kokybę bet kokiomis sąlygomis - iš arti ar žiūrėdami į tolį. Jokių šešėlių, atspindžių ir aureolės efekto.
Ilgalaikis drėkinimas - vyresnio amžiaus žmonių akys labiau linkusios į sausumą ir dirginimą. Dėl šios priežasties lęšiai buvo sukurti iš inovatyvios Etafilcon A medžiagos, kuri garantuoja ilgalaikį ir optimalų drėkinimą.
Blokuoja iki 98% UV spindulių - 1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL
Blokuoja iki 98% UV spindulių - tokio tipo apsauga apsaugo akis nuo žalingo saulės spindulių poveikio, nes kiekvienas lęšis yra praturtintas šiuolaikiniais UVA/UVB filtrais.
Vienadieniai lęšiai - idealiai tinka žmonėms, mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą. Lęšiai idealiai tiks norintiems kiekvieną dieną įsidėti naują lęšių porą, be jokios papildomos priežiūros.
 

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšių charakteristika:

 

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL - minkšti vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Sukurti mąstant apie natūralų pavidalą ir senėjenčios akies funckionavimą. 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL tai pirmas ir vienintelis multifokalinis vienadienis kontaktinis lęšis technologijos INTUISIGHT pacientams su presbiopija, unikalios, optimalizuotos konstrukcijos, prisiderinančios prie besikeičiančios akies su presbiopija.

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL apdovanota prestižiniu apdovanojimu SILIMO d'Or.

 

Kam skirti 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšiai?

 

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL – tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai, pasižymintys ne tik unikalia forma, bet ir aiškaus bei patikimo regėjimo garantija. Dėl neįprastos lęšio struktūros vaizdas suteikiamas visais atstumais, o tai savo ruožtu prisideda prie geresnio atstumų stebėjimo – iš toli ir iš arti, pacientams, sergantiems toliregija. Lęšiai puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Jiems taip pat būdinga:

  • aukštos kokybės, tinkamos naudoti vieną dieną,
  • blokuoja maždaug 97 % UVB ir 82 % UVA spindulių,
  • Dual Action technologija padeda palaikyti optimalų drėgmės lygį,
  • apsauga nuo dirginimo ir paraudimo,
  • efektyvus įrengimas, patvirtina net 80% vartotojų.

Gamintojo atliktais tyrimais, šalutinis poveikis akies paviršiui dėl lęšių nešiojimo pasitaiko retai. Galimi nepatogumai dėl neteisingo galios ar kreivumo reguliavimo.  

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšių parametrai:

 
Kategoria Vienadieniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas ACUVUE® lęšiai
Gamintojas JOHNSON & JOHNSON
Sferinė galia nuo -9,00 iki +6,00 D (žingsniais 0,25 D)
Papildymas LOW (nuo +0,75 D iki +1,25 D)
MID (nuo +1,50 D iki +1,75 D)
HIGH (nuo +2,00 D iki +2,50 D)
Kreivumas 8,4
Skersmuo 14,3
Dk/t 25,5 x 10-9
Drėkinimas 58%
Medžiaga Etafilcon A
Technologija LACREON®
UV filtrai 99% UVB; 86% UVA
 

Peržiūrėkite kitus ACUVUE® prekės ženklo progresinius lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasJOHNSON & JOHNSON
Prekės ženklasACUVUE®
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 13 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšius, 30 vnt.?

Galite pasirinkti 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšius, 30 vnt., patys žinant savo akių parametrus, arba pasikonsultuoti su optometristu. Pakuotėje yra 30 lęšių, pakanka mėnesio reguliariai naudoti, užtikrinant patogumą ir aiškų matymą.

Ar 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšiai saugūs?

Taip, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšiai yra ACUVUE® žymės gaminys ir pagaminti Johnson & Johnson įmonės, garantuojantys aukštą kokybę ir naudojimo saugumą. Dėka LACREON® technologijos jie užtikrina komfortą visą dieną.

Kokia akių problemų korekcijai skirti 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšiai?

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšiai skirti prezbiopijos, arba senatvės trumparegystės, korekcijai. Jų speciali konstrukcija leidžia aiškiai matyti tiek artimiausioje, tiek tolimiausioje atstumo (naudojant INTUISIGHT technologiją), eliminuojant poreikį dėvėti papildomus akinius.

Kaip dėti 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšius?

Prieš dėdami 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir išdžiovinti rankas. Tada, naudodami gydytojo rekomenduojamą techniką, švelniai padėkite lęšį ant akies paviršiaus, įsitikindami, kad jis gerai prisitaiko.

Kaip nuimti 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšius?

Kai nuimant 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lęšius taip pat būtina atidžiai nusiplauti ir išdžiovinti rankas. Tada, švelniai nuleiskite lęšį žemyn į junginę ir paėmę jį pirštais, kad išvengtumėte akies ar lęšio pažeidimų.