ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 20 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

45,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL 30 vienetų pakuotėje yra lęšiai, skirti efektyviai koreguoti presbiopiją – aukštos kokybės multifokaliniai lęšiai iš Johnson&Johnson užtikrina puikų ryškumą ir nepakeičiamą regėjimo komfortą įvairiais atstumais. Viskas dėl optimizuotos optinės zonos, kuri garantuoja aiškų matymą ne tik artimu ir tolimu, bet ir tarpiniu atstumu. Vienadieniai progresiniai lęšiai turi ir keletą kitų savybių, skatinančių rinktis šį regėjimo korekcijos būdą.

Aiškus matymas - bet kokiu atstumu ir įvairiomis apšvietimo sąlygomis. Naujoviškas lęšių dizainas garantuoja patogumą naudoti visą dieną, tiek dieną, tiek naktį.
TearStable technologija - užtikrina optimalų lęšių drėkinimą visame paviršiuje, sumažindama akių dirginimo ir paraudimo riziką. Poreikis pašalinti negalavimus, susijusius su akių sausumu, dažnai iškyla esant presbiopijai.
OptiBlue filtras - toks sprendimas pirmiausia skirtas žmonėms, besinaudojantiems skaitmeniniais įrenginiais. Aukštas mėlynos šviesos filtravimo laipsnis užtikrina neįkainojamą komfortą naudojant išmaniuosius telefonus ir kompiuterius.
Lengvas lęšių įdėjimas ir išėmimas - teisingos lęšių pusės žymėjimas garantuoja greitą jų uždėjimą, tuo pačiu įtikinant žmones, kurie dar nėra susipažinę su šiuo regėjimo korekcijos būdu, naudotis lęšiais. Tai ypač svarbu progresuojantiems kontaktinių lęšių nešiotojams.
Vienadieniai progresiniai lęšiai 30 vienetų pakuotėje - ACUVUE OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL
Vienadieniai progresiniai lęšiai 30 vienetų pakuotėje - šis variantas yra vienas optimaliausių daugeliui kontaktinių lęšių naudotojų.
Geriausi apsaugos nuo saulės standartai - naudojami filtrai blokuoja 99,9% UVA spindulių ir 100% UVB spindulių. Patikima apsauga nuo ultravioletinių spindulių įgalina aktyvų poilsį lauke, ypač vasaros sezonu.
  

Kam skirti ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL lęšiai?

  • žmonėms, kenčiantiems nuo presbiopijos;
  • žmonėms, kurie teikia pirmenybę patikrintiems sprendimams, kuriuos siūlo optikos pramonėje pripažinti gamintojai ir rekomenduoja optometrijos srities ekspertai;
  • biuro darbuotojams ir kitiems žmonėms, daug laiko praleidžiantiems prie kompiuterio ekrano, ieškant sprendimų, panaikinančių akims žalingos mėlynos šviesos poveikį;
  • žmonėms, besirūpinantiems geru regėjimu, siekiant pašalinti akių nuovargio jausmą ir išvengti negalavimų, susijusių su galimu akių dirginimu ir paraudimu;
  • žmonėms, kurie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą ir vertina funkcinius sprendimus, o šiuo atveju intuityvų lęšių uždėjimą ir nereikia naudoti priežiūros skysčio;
  • žmonėms, ieškantiems patikimų regėjimo korekcijos metodų, atsižvelgiant į veiksmingą apsaugą nuo ultravioletinių spindulių.
 

ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL lęšių parametrai:

 
Kategoria Vienadieniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas ACUVUE® lęšiai
Gamintojas JOHNSON & JOHNSON
Sferinė galia nuo -9,00 iki +6,00 D (žingsniais 0,25 D)
Papildymas LOW (nuo +0,75 D iki +1,25 D)
MID (nuo +1,50 D iki +1,75 D)
HIGH (nuo +2,00 D iki +2,50 D)
Kreivumas 8,4
Skersmuo 14,3
Dk/t 147 x 10-9
Drėkinimas 38%
Medžiaga Senofilcon A
Technologija Optimizuota optinė zona, TearStable™, OptiBlue™ Light Filter
UV filtrai 100% UVB; 99,9% UVA
 

Peržiūrėkite kitus ACUVUE® prekės ženklo progresinius lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasJOHNSON & JOHNSON
Prekės ženklasACUVUE®
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 20 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL 30 vnt. lęšius?

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL 30 vnt. lęšių pasirinkimas yra paprastas ir patogus, ar tai darytumėte patys pagal nurodytus parametrus, arba su optometristo pagalba. Pakuotėje yra 30 lęšių, užtikrinanti ilgalaikę akių apsaugą.

Ar ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL lęšiai yra saugūs?

Taip, ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL lęšiai yra saugūs, nes jie yra projektuojami ir gaminami žinomo gamintojo Johnson & Johnson, kuris laikosi aukštų saugos ir kokybės standartų.

Kokioms akių problemoms skirti ACUVUE® OASYS 1-Day MULTIFOCAL lęšiai?

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL lęšiai skirti presbiopijos korekcijai, suteikianti aiškų matymą skirtingose atstumose, kas yra ypač naudinga žmonėms, kuriems yra presbiopija.

Kaip taikyti ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL lęšius?

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL lęšių taikymas yra paprastas. Prieš lęšių uždėjimą į akis gerai nusiplaukite ir išdžiovinkite rankas, tada atsargiai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galo ir švelniai laikykite, kol jis nesustos akies.

Kaip pašalinti ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL lęšius?

Norėdami pašalinti ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL lęšius, švelniai traukite apatinį voką žemyn ir žiūrėkite į viršų, tada švelniai stumkite lęšį į akies baltymą ir švelniai paimkite jį dviem pirštais, kad jį pašalintumėte.