Johnson&Johnson lęšiai, tirpalai ir akių lašai

View as Grid List

16 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

16 Įrašai(-ų)

per puslapį

Kontaktinius lęšius, tirpalus lęšiams ir akių lašus Johnson&Johnson

Markė Johnson&Johnson visiškai yra priimtas kosmetineje ir medicinos rinkoje. Dėl viso ko, Johnson&Johnson yra producentas aukštos klasės kontaktinių lęšių bei lašu akims.

Firmos aprašas

Firma Johnson&Johnson gali pasigirti daugiametė istorija ir rinkos irodymu,kas prisidėjo prie aukštos pozicijos pramonė. Johnson&Johnson tai amerikietiškas, tarptautinis konsorciumas farmatinis ir kosmėtinis,kuris sukūrtas 1886 metais. Turi savo pagrindinė vietą New Brunswick, New Jersey. Būtinai paminesime, kad bendrovėje prekiaujama Niujorko biržoje Stock Exchange, o jo simbolis yra JNJ. Įmonė "Johnson & Johnson“ apima prekių ženklų, tokių kaip: bendrovės vertė prekiaujama Niujorko vertybinių popierių biržoje, o jo simbolis yra JNJ.

Populiariausi produktai

Lęšiai Johnson&Johnson, taip pat ju produktai oftalminėje rinkoje gamino būtent šios bendrovės, yra labai vertinami pačiu vartotoju. Tarp populiariausių oftalmologinių produktų markių yra kontaktiniai lęšiai Johnson&Johnson, makrės ACUVUE®:

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST - lęšiai veinadieniniam nešiojimui, leidžiantys patogiai regėjimo korekcijai ir saugoja akis.
  • 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM - kontaktiniai lęšiai Johnson & Johnson, kasdieniniam dėvėjimui, astigmatiniai, teikia stabilią viziją ir ilgalaikį komfortą.
  • ACUVUE® OASYS - tai dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai, "Johnson & Johnson", kurios yra įrengtos drėkinimo sistemą HYDRACLEAR Plus. Su juo jie turi aukštą hidrataciją.
  • ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM - Toriniai kontaktiniai lęšiai astigmatizmui, lengva manipuliuoti.

Firmos atributai

Johnson & Johnson yra pripažintas prekės ženklas visame pasaulyje. Tai gamintojas ir produktų platintojas. Pažangios technologijos, kurias turi Johnson & Johnson, kontaktiniai lęšiai padaryti vartotojams gauti maksimalų komfortą, naudojant juos kasdien. Kontaktiniai lęšiai Johnson & Johnson didžiuojasi lęšių populiarumu, ir nesvarbu kokiam teriminui nešiojimo tai sukurta.

Mūsų šalyje yra Johnsn & Johnson veikia kaip akcinės bendrovės. Savo ilgą istoriją Johnson & Johnson vadovaujasi socialinės atsakomybės gaminamų ir parduodamų produktų. Mes norime, patenkinti visus savo klientų poreikius, todėl mes vis dar siekiame tobulinti savo produktus.