Johnson&Johnson lęšiai, tirpalai ir akių lašai

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.
Neradote ko ieškote? Parašykite mums
Jūsų pateiktų duomenų administratorius yra UAB „Optes“. Skaytyti daugiau.

Kontaktinius lęšius, tirpalus lęšiams ir akių lašus Johnson&Johnson

Markė Johnson&Johnson visiškai yra priimtas kosmetineje ir medicinos rinkoje. Dėl viso ko, Johnson&Johnson yra producentas aukštos klasės kontaktinių lęšių bei lašu akims.

Firmos aprašas

Firma Johnson&Johnson gali pasigirti daugiametė istorija ir rinkos irodymu,kas prisidėjo prie aukštos pozicijos pramonė. Johnson&Johnson tai amerikietiškas, tarptautinis konsorciumas farmatinis ir kosmėtinis,kuris sukūrtas 1886 metais. Turi savo pagrindinė vietą New Brunswick, New Jersey. Būtinai paminesime, kad bendrovėje prekiaujama Niujorko biržoje Stock Exchange, o jo simbolis yra JNJ. Įmonė "Johnson & Johnson“ apima prekių ženklų, tokių kaip: bendrovės vertė prekiaujama Niujorko vertybinių popierių biržoje, o jo simbolis yra JNJ.

Populiariausi produktai

Lęšiai Johnson&Johnson, taip pat ju produktai oftalminėje rinkoje gamino būtent šios bendrovės, yra labai vertinami pačiu vartotoju. Tarp populiariausių oftalmologinių produktų markių yra kontaktiniai lęšiai Johnson&Johnson, makrės ACUVUE®:

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST - lęšiai veinadieniniam nešiojimui, leidžiantys patogiai regėjimo korekcijai ir saugoja akis.
  • 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM - kontaktiniai lęšiai Johnson & Johnson, kasdieniniam dėvėjimui, astigmatiniai, teikia stabilią viziją ir ilgalaikį komfortą.
  • ACUVUE® OASYS - tai dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai, "Johnson & Johnson", kurios yra įrengtos drėkinimo sistemą HYDRACLEAR Plus. Su juo jie turi aukštą hidrataciją.
  • ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM - Toriniai kontaktiniai lęšiai astigmatizmui, lengva manipuliuoti.

Firmos atributai

Johnson & Johnson yra pripažintas prekės ženklas visame pasaulyje. Tai gamintojas ir produktų platintojas. Pažangios technologijos, kurias turi Johnson & Johnson, kontaktiniai lęšiai padaryti vartotojams gauti maksimalų komfortą, naudojant juos kasdien. Kontaktiniai lęšiai Johnson & Johnson didžiuojasi lęšių populiarumu, ir nesvarbu kokiam teriminui nešiojimo tai sukurta.

Mūsų šalyje yra Johnsn & Johnson veikia kaip akcinės bendrovės. Savo ilgą istoriją Johnson & Johnson vadovaujasi socialinės atsakomybės gaminamų ir parduodamų produktų. Mes norime, patenkinti visus savo klientų poreikius, todėl mes vis dar siekiame tobulinti savo produktus.