ACUVUE® RevitaLens® 360 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

8,46 €
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.

ACUVUE® RevitaLens® tai naujos kartos daugiafunkcinis dezinfekcinis tirpalas kontaktiniams lęšiams.

Naujos kartos produktas - ACUVUE® RevitaLens® tirpalas tai patobulintas preparatas tiek sudėtimi tiek naudojimo būdu. Garantuoja kompleksinę lęšių priežiūrą ir tuo pačiu saugų ir patogų naudojimą.
99,9% bakterijų ir grybelio naikinimas - svarbiausią aspektą, kurį vykdo priežiūrai skirtas tirpalas yra dezinfekcija. Dezinfekuojant panaikina pavojingas akiai bakterijas ir grybelius ir leidžia mėgautis matymu be infekcijų.
Elastingumo taisymas - lęšių panardinimas į tirpalą yra puikus būdas pataisyti jų elastingumą, o elastiški lęšiai lengviau prisitaiko prie akies ir lieka nejuntami visą naudojimo laiką.
Ilgalaikis drėkinimas - reguliarus tirpalo naudojimas žymiai prisideda prie lęšių naudojimo komforto, būtent dėl to, kad atkūria pirminį lęšių drėkinimo laipsnį ir ilgai paliko šį parametrą.
Saugus saugojimas - Acuvue RevitaLens

 
Saugus saugojimas - lęšius gali panardinti tirpale keletai dienų jei tam yra priežastis. Ten bus apsaugoti ir nepraras savo sąvybių.
Ekonominė talpa - tirpalo buteliukas yra 360ml. Tai idealus pasirinkimas visiems naudojantiems kontaktinius lęšius kasdien ir reikalaujantiems prieinamumo prie aukštos kokybės drėkinančio - valančio tirpalo.
 

ACUVUE® RevitaLens® charakteristika

 

Tai daugiafunkcinis kontaktinių lęšių tirpalas, kuris puikiai valo ir dezinfekuoja. Aukštas komfortas užtikrina nuosėdų ir kitų nešvarumų pašalinimą. Be to, ACUVUE® RevitaLens®, siūlo nežymų toksiškumą akių audiniui bei komfortą prižiūrint silikono-hidrogelius lęšius. Turi interaktyvę sistemą su dviem dezinfekcinėm priemonėm: aleksidinas dihidrochloridas ir polikvoterniumas-1.

 

ACUVUE® RevitaLens® sąvybės:

 
  • Aukštas dezinfekcijos veiksmingumas, kuris panaikina visus nešvarumus ir grybelius, kurie yra atsparūs kai kuriems tirpalams. Stipri dezinfekcija neturi neigiamos įtakos medžiagoms, iš kurių pagaminti minkšti kontaktiniai lęšiai.
  • Puiki dezinfekcija, kuria išpildo ACUVUE® RevitaLens®, sunaikina beveik visus (99,99%) nešvarumus, bakterijas, bei 85% nuosėdų. Tirpalas pagamintas taip, kad eliminuotu akių jautrumą, problemas susijusias su lęšių naudojimu. Papildomai, vykstančio beveik 90 dienų tyrimo metu, pastebėtas padidintas matymo komfortas.
  • Naujos kartos ACUVUE® RevitaLens® siūlo universalią lęšių dizenfekciją, puikų valymą ir pagerintą matymą.
  • Švarūs lęšiai - sveikos akys. Taip pat ilgalaikė priešbakterinė apsauga, kaip ir nuosėdų ir kitų nešvarūmų naikinimas. Lęšiai tampa švarūs be komforto praradimo. Kas užtikrina, kad nešiojantysis lęšius, naudodamas ACUVUE® RevitaLens® mato geriau ir aiškiau, be negatyvaus poveikio regėjimui.
 
Daugiau informacijos
GamintojasJOHNSON & JOHNSON
Prekės ženklasACUVUE®
Prieinamumas24h
Price per 100ml2,35 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ACUVUE® RevitaLens® 360 ml
Jūsų nuomonė