Wayfarer moteriški receptiniai akiniai

View as Grid List

26 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

26 Įrašai(-ų)

per puslapį

Moteriški Wayfarer korekciniai akiniai

Moteriški „Wayfarer“ korekciniai akiniai – tai pasiūlymas moterims, kurios vertina unikalius aksesuarus. Ši rėmelių forma yra itin populiari, nors ją naudojame kur kas dažniau, kai rėmeliai parduodami kartu su akiniais nuo saulės. Wayfarer korekcinėje versijoje vis dar yra tikrai unikalūs. Tai puikus aksesuaras gražių ir retų rėmelių mėgėjams, taip pat unikali galimybė tendencijų kūrėjams – galbūt tapsite įkvėpimu savo draugams, kurie netrukus taip pat pasirinks šiuos nuostabius korekcinius akinius?

Wayfarer korekciniai akiniai – kai klasika susitinka su modernumu

Koreguojantys akiniai – neatsiejama su regėjimo sutrikimais kovojančių moterų įvaizdžio dalis. Rėmai tampa mūsų dalimi, todėl verta rinktis tik idealiai mūsų asmenybę atitinkančius modelius. Wayfarer – pasiūlymas moterims, kurios laiko save savimi pasitikinčiomis, darbščiomis ir veržliomis, o tuo pačiu norinčioms grįžti prie visko, kas žinoma ir saugu. Ši unikali akinių forma, viena vertus, džiugina šiuolaikišku žvilgsniu į madą, kita vertus, gerbia minimalizmu ir universalumu garsėjantį klasikinį stilių.

Ar „Wayfarer“ rėmeliai tinka kiekvienai moteriai?

Wayfarer korekciniai akiniai yra universalus aksesuaras, kuris sulaukė didžiulio populiarumo dėl savo nesenstančio pobūdžio. Ši unikali forma prisitaiko prie bet kokio veido tipo – nesvarbu, ar ją pasirinktų stilinga moteris, brandi dama ar labai jauna mergina. Nė vienam iš klientų nereikia jaudintis, kad Wayfarers pabrėš jos kompleksus ar atskleis tam tikrus trūkumus. Rėmeliai sukurti taip, kad harmonizuotų veido bruožus, todėl tinka įvairioms situacijoms ir tinka visiems – tereikia pasirinkti savo mėgstamą rėmelio spalvą.

Žiūrėkite kitus Wayfarer akinius: