Eyeye lęšius, tirpalus ir akių lašus

View as Grid List

13 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

13 Įrašai(-ų)

per puslapį

Kontaktinius lęšius, tirpalus ir akių lašus Eyeye

Bernaux Healthcare specializuojasi Eyeye kontaktinių lęšių ir jų aksesuarų gamyboje. Jų pasiūlyme rasime lęšius su įvairiais naudojimo terminais, priežiūros tirpalus bei agurkinius akių padukus Eyeye.

Produkcijos aprašymas

Barnaux Healthcare tai visų pirmą Eyeye kontaktinių lęšių, tirpalų ir agurkinių akių padų gamintojas. Eyeye kontaktinių lęšių dėka galima sėkmingai koreguoti regos trūkumą, lęšiai užtikriną idealų matymą. Eyeye produkcija priežiūrai leis tinkamai saugoti ir prižiūrėti lęšius Eyeye.
 

Eyeye lęšiai yra trijų skirtingų linijų - IMAXX, BIOXY bei BASIC. Lęšiai IMAXX pagaminti iš silikono-hydrogelinės medžiagos, kuris prailgina lęšių Eyeye nešiojimo komfortą. Jie turi sferinę formą, jos dėka vaizdas neiškrypsta, o užapvalinti kraštai mažina bet kokią akių dirginimo riziką. Turi aukštą vandens ir deguonies laipsnius. Tai mėnesiniai lęšiai, skirti nešioti dienos režimu. Lęšiai yra su UV filtru, kuris apsaugo akis nuo žalingų saulės spindulių.
 

IMAXX tai taip pat Eyeye skysčiai, skirti silikono-hydrogelinių lęšių priežiūrai. Sudėtyje turi antioksidantų ir vitaminų, kurie užtikrina matymo aštrumą ir akių sveikatą. Jų sudėtyje taip yra:
 

  • Karnozinas – pagelbėja natūraliems ragenos apsauginėms mechanizmams neutralizuoti žąlingų laisvujų radikalų poveikį,
  • Provitaminas B5 – apsaugo ir padeda regeneruoti pažeistų ragenų ląstelių savybes,
  • Natrio haliuronatas – natūrali medžiaga drėkinanti akims apsaugo ašaros plėvelę bei sumažina garavimą, kuris išdžiovina akis ir lęšius.

 

Eyeye BIOXY lęšių linija turi ir mėnesinius ir vienadienius lęšius, pagamintus iš hipoalerginės ir biokomponentinės medžiagos. Jie užtikrina natūralų nešiojimo komfortą visai dienai. Medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai nejoninė, kuri nekaupia ant lęšio paviršiaus daug nuosėdų ir nešvarumų. Eyeye BIOXY lęšiai turi sferinę formą, užapvalintus kraštus.Aukštas deguonies kiekis apsaugo akis nuo dirginimų ir vaizdo iškrypimo. Vandens laipsnis yra 57%.

Eyeye BIOXY tirpalai skirti šiuolaikinių minkštų kontaktinių lęšių priežiūrai. Panaudota „No Rub” formulė, o tai reiškia, kad nėra būtinybės mechaniškai valyti lęšių. Eyeye BIOXY tirpalų sudėtyje yra provitaminas B5, kuris atgaivina ir rūpinasi akimi, o sistema Hydraflex ilgai dozoja tą vitaminą į akį.

Eyeye Basic linija turi mėnesinius ir vienadienius kontaktinius lęšius su UV filtru, apsaugančius akis nuo žalingų saulės spindulių. Vandens laipsnis yra 58%. Tirpalas Eyeye Basic sukurtas remiantis tradiciniu, patikrintu aktyvių ingridientų rinkiniu. Veiksmingai valo ir pašalina nuosėdas nuo lęšio paviršiaus ir tinka visoms minkštų kontaktinių lęšių rūšims. Kitu Eyeye produktu yra agurkiniai akių padeliai. Jie užtikrina akių priežiūrą ir pailsimą. Jų sudėtyje yra vitaminas B5 bei E, kaip ir antioksidantai, agurkų, ženšenio, arbatos ir ramunėlio ekstraktai.

Kam skirti Eyeye?

Eyeye produktai, lęšiai ir tirpalai bei agurkiniai akių padeliai, skirti besirūpinantiems savo akimis, kurie tuo pačiu nori koreguoti regos trūkumą naudojant kontaktinius lęšius. Lęšiai Eyeye skirti švairių regos trūkumų turintiems asmenims, kaip ir astigmatikams taip ir trumparegiams bei toliaregiams.

Eyeye produkcija

Barnaux Healthcare gaminama Eyeye produkcija dalinas į kelias produktų linijas:
 

Linija BASIC:

Linija BIOXY: