Bioxy Wit B5 100 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

5,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Kontaktinių lęšių priežiūros skystis Bioxy Wit B5 100 ml.

 
Profesionali dezinfekcija - priežiūros skystis yra mirtinas ginklas kovojant su pavojingais mikroorganizmais, besikaupiančiais ant lęšių paviršiaus, naikina visas bakterijas ir grybelius, apsaugo akis nuo pavojingų infekcijų.
Kruopštus valymas - pirmoji šio priežiūros skysčio užduotis yra pašalinti nuo lęšių paviršiaus visų rūšių nešvarumus, susikaupusius ir susidariusius per dieną. Mes kalbame apie baltymų nuosėdas, lipidus, dulkes ir dulkes. Dėl to lęšiai vėl yra nepriekaištingai švarūs ir paruošti pakartotiniam naudojimui.
Pagreitintas ragenos atsinaujinimas - dėl sudėties, praturtintos provitaminu B5, preparatas turi stiprų maistinį poveikį. Jis palaiko ragenos gebėjimą atsinaujinti, apsaugo akis nuo mikro traumų.
Gilus drėkinimas - Bioxy Wit B5 priežiūros skystis taip pat yra puikus būdas atkurti lęšių pradinį, naudingą drėkinimo lygį. Su juo jie vėl drėgni ir patogūs naudoti. Jie nesukelia akių sausumo ir paraudimo.
Saugus laikymas - Bioxy Wit B5
Saugus laikymas - dėžutė, užpildyta aprašytu priežiūros skysčiu, yra geriausia aplinka šiuo metu nenaudojamiems lęšiams. Ten jie yra atkirsti nuo nepalankios aplinkos įtakos ir savo vertingąsias savybes išlaiko daugybę dienų.
 

Charakteristika Bioxy Wit B5:


Šis produktas suteikia visapusišką apsaugą tiek kontaktiniams lęšiams, tiek akims. Jis gali būti naudojamas visų tipų lęšiams. Bioxy Wit B5 valo, pašalina baltymų nuosėdas, skirtas skalauti ir dezinfekuoti, saugo, drėkina ir lengvina kontaktinių lęšių įsidėjimą.

Bioxy Wit su provitaminu B5 apsaugo, maitina ir palaiko ragenos savirealizavimo savybes nešiojant lęšius, išlaikydamas jų drėgmę.  Tai unikalią sistemą ERCS.


Sudėtyje Bioxy Wit su provitaminu B5 yra:

  • Polyhexanide 0,0001%,
  • Poloxamine 1%,
  • Hydraflex 0,3%,
  • Dexpanthenol 1,5%.

Skystas taip pat yra pakuotėje

Daugiau informacijos
GamintojasBARNAUX
Prekės ženklasEyeye
Prieinamumas24h
Price per 100ml5,59 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Bioxy Wit B5 100 ml
Jūsų nuomonė