Ketvirtiniai lęšiai

View as Grid List

1 įrašas

per puslapį
View as Grid List

1 įrašas

per puslapį

Ketvirtiniai lęšiai

Ketvirtiniai lęšiai – viena iš minkštųjų lęšių rūšių, išsiskirianti vienos kontaktinių lęšių poros naudojimo trukme. Reikia pasakyti, kad ketvirtinių lęšių atveju yra daug privalumų, kurie nėra priskiriami trumpesnio galiojimo lęšiams.

Kas yra ketvirtiniai lęšiai?

Ketvirtiniai lęšiai yra minkšti lęšiai, skirti sistemingai keisti. Paprastai juos galite nešioti 3 mėnesius be pertraukos, prisimindami apie kasdienę jų priežiūrą. Naudojant 3 mėnesių lęšius, akiniai turi būti reguliariai valomi nuo baltymų nuosėdų ir bet kokių nešvarumų, kurie per tokį ilgą laiką nusėda ant jų paviršiaus. Ketvirtiniai lęšiai turi neprarasti savo savybių 90 dienų, tačiau tik tinkamai prižiūrimi. Ketvirtinių lęšių konstrukcija ir savybės užtikrina, kad jie suteikia regėjimo komfortą labai ilgą laiką. Nešioti ketvirtinius lęšius patogu ir visą dieną pamiršti regėjimo defektą.

Kokie yra ketvirtinių lęšių pranašumai?

Ketvirtiniai lęšiai užtikrina didelį regėjimo komfortą ir patogumą naudoti. Kita vertus, neabejotinai ketvirtinių lęšių pasirinkimą lemia noras sutaupyti. Apskritai jie yra pigesni nei dvisavaičiai ar mėnesiniai lęšiai. Ketvirtiniai lęšiai turi specifinę struktūrą ir nesideformuoja 90 dienų juos nešiojant. Būtina juos gerai prižiūrėti, kitaip akys nebus gerai apsaugotos. Nešvarūs kontaktiniai lęšiai yra geriausias būdas užsikrėsti akių infekcija. Tada ant jų paviršiaus nusėda baltymų nuosėdos ir mikroorganizmai, kurie apsunkina regėjimą. Tačiau jei laikysimės pagrindinių lęšių priežiūros taisyklių, jie mums tarnaus 3 mėnesius – tiek pat, kiek jų panaudojimo data.

Kam tinka ketvirtiniai lęšiai?

Šio tipo lęšiai ypač rekomenduojami žmonėms, kuriems rūpi jų naudojimo patogumas. Juos dažniausiai nešioja žmonės, turintys rimtų regėjimo sutrikimų, bet nenorintys ar negalintys nešioti klasikinių akinių. Trijų mėnesių kontaktinius lęšius nešioja ir ekonomiški žmonės, kuriems vienadienių, mėnesinių ar dvisavaitinių lęšių įsigijimas – bereikalingos išlaidos. Šio tipo lęšiai rekomenduojami privalomiems ir sistemingiems žmonėms dėl nuolatinės, kasdienės jų priežiūros pareigos.

Tik ketvirčio firminiai lęšiai

Crazy Lens RX ir BioAir 38FW ketvirtiniai kontaktiniai lęšiai, kuriuos siūlo Kodano.lt parduotuvė, yra aukščiausios kokybės produktai, sukurti atitinkamai pasaulinio pripažinimo turinčių optikos įmonių MaxVue Vision ir Horien.

Kokie yra ketvirtinių lęšių tipai?

  • BioAir 38FW – ketvirtiniai kontaktiniai lęšiai, skirti trumparegystės ir toliaregystės korekcijai. Jie suteiks jums puikų matomumą su ryškiomis ir sodriomis spalvomis bet kokioje situacijoje, be šešėlių ir atspindžių. Jie pasižymi dideliu biologiniu suderinamumu su žmogaus akimi, nes buvo sukurti žmogaus akiai saugių ingredientų pagrindu – dėl to juos nešioti itin patogu ir patogu. Produktas taip pat turi maksimalų hidratacijos lygį ir aukštą deguonies pralaidumo indeksą, taip pat įmontuotus UV filtrus. Vienos poros lęšių užtenka 3 mėnesiams naudojant, kasdien prižiūrint.
  • Crazy Lens RX - beprotiškų spalvų lęšiai, kuriuos galima įsigyti net 15 beprotiškų spalvų - tai idealus variantas visoms pramogoms ar vakarėliams, kurių metu norime patraukti dėmesį originalia išvaizda, leidžiančia laikinai pakeisti akims lengvai ir, svarbiausia, saugiai. Gamybos metu lęšio viduje įspausta spalva, dėl ko ji suteikia tikrai unikalų ir tikrovišką efektą. Lęšiai reikalauja standartinės naudotojo priežiūros, o vienos poros pakanka 3 mėnesiams. Akiniai ne tik keičia spalvą, bet ir koreguoja akies defektą – trumparegystę.