BioAir 38FW 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

kol užteks atsargų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

8,99 €
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.

Kontaktiniai lęšiai BioAir 38 FW yra naujos kartos produktas, skirtas naudoti iki 3 mėnesių. Dėl panaudotos novatoriškos medžiagos ir pasiekusių dar palankesnių parametrų lęšiai yra itin patogūs kasdieniam naudojimui ir užtikrina didelės raiškos regėjimą.

Naujos kartos produktas - BioAir 38 FW lęšiai yra naujos kartos gaminys, pagamintas iš inovatyvios medžiagos ir sukurtas pagal didžiausių optikos pramonės specialistų projektus.
Aukščiausios kokybės drėkinimo savybė - dėl didelio vandens kiekio ir galimybės jį kaupti, lęšiai pasižymi ilgalaikiu drėkinimu ir pašalina sausų akių sindromo problemą.
Ryškus ir prisotintas spalvų matymas - lęšiai leidžia mėgautis didelės raiškos regėjimu – aštriu, prisotintu, tinkamo kontrasto, be šešėlių ir atspindžių.
Biologinis suderinamumas su žmogaus akimi - lęšių pagrindas yra medžiaga, savo sudėtimi labai panaši į žmogaus akį, todėl akis ją labai gerai priima – nesukelia dirginimo ar alerginių reakcijų.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - BioAir 38 FW
Apsauga nuo UV spinduliuotės - BioAir 38 FW lęšiai taip pat suteikia papildomą akių apsaugą nuo žalingo saulės poveikio, o tai įmanoma praturtinus lęšių sudėtį UVA / UVB filtrų kompleksu, sugeriančiu daugiau nei 90% kenksmingos šviesos.
Viena pora trims mėnesiams - šie lęšiai skirti naudoti kas ketvirtį. Tai reiškia, kad vieną porą galite naudoti iki trijų mėnesių, jei nepamiršite reguliariai jas valyti priežiūros skysčiu.
 

BioAir 38FW objektyvų charakteristika:

 

Didžiausias naudojimo komfortas, kuris išlieka visą dieną – tai įmanoma dėl patobulintos lęšių kraštų šlifavimo technikos ir didelio lankstumo, kurio dėka lęšiai visiškai prisitaiko prie individualios akies formos vos per kelias sekundes. Jie lieka nepastebimi ir nesukelia dirginimo. Dėl padidinto drėkinimo parametro jie yra labai drėkinami ir neleidžia akims išsausėti. Tačiau dėl didelio deguonies pralaidumo faktoriaus jie suteikia ragenai laisvą prieigą prie didelio deguonies kiekio ir taip sumažina pavojingų infekcijų riziką.

BioAir 38 FW BioAir 38 FW yra aiškaus matymo garantija – ryškus, pilnas sočiųjų spalvų ir kontrasto. Ir tai nepriklausomai nuo vyraujančių apšvietimo sąlygų ir atstumo. Lęšiai yra tiek neigiamos, tiek teigiamos korekcijos galios. Jie pasižymi sudėtimi, praturtinta modernių UVA / UVB filtrų kompleksu, kurie sugeria daugiau nei 90% kenksmingos saulės spinduliuotės ir taip suteikia akims papildomą apsaugą.

 

Kam skirti BioAir 38 FW lęšiai?

 

JJei nenorite paaukoti atskiros spintelės namuose kasdieniams lęšiams ir jums nekyla problemų reguliariai naudojant priežiūros skystį, BioAir 38 FW yra puikus pasirinkimas jums. Šie kas ketvirtį keičiami lęšiai yra labai patogūs kasdieniam naudojimui ir intuityviai naudojami, todėl juos gali naudoti ir žmonės, kurie pirmą kartą nusprendžia naudoti tokio tipo optinius sprendimus. O dėl turimų neigiamų ir teigiamų koregavimo galių jie atliepia tiek trumparegių, tiek toliaregių žmonių poreikius.

 

BioAir 38FW lęšių privalumai

 

Jei jus domina tokio tipo kontaktiniai lęšiai, labai tikėtina, kad vis tiek norėtumėte juos išbandyti savo akimis. Ir jūs galite – dėka turimos pakuotės su 3 lęšių dalimis. Jei tau jie nepatiks, nieko neprarasi. Ir jei jums jie patinka, niekas netrukdo jums užsisakyti daugiau pakuočių sandėlyje.

3 dalių versija taip pat yra puikus pasirinkimas žmonėms, kuriems buvo diagnozuotas skirtingo stiprumo kiekvienos akies regėjimo defektas. Tada galėsite pasirinkti vieną paketą vienos akies poreikiams ir taip sukurti trijų mėnesių tiekimą, visiškai pritaikytą jūsų poreikiams.

 

BioAir 38FW lęšių savybės:

 
  • puikus komfortas,
  • didelis vandens kiekis,
  • UV blokavimas.
 

BioAir 38FW lęšių parametrai:

 
Kategorija Ketvirtiniai lęšiai
Prekės ženklas BioAir lęšiai
Gamintojas HORIEN
Sferinė galia -12,00 D
-11,00 do -6,00 D (0,50 D žingsniais)
-6,00 do -0,50 D (0,25 D žingsniais)
+0,75 do +4,00 D (0,50 D žingsniais)
BC 8,7
Skersmuo 14,2
Drėkinimas 42%
Medžiaga Poly-2-hydroxyethyl Methacrylate
Filtry UV >90% UVA ir UVB
Režimas Kasdienio dėvėjimo
 

Žiūrėkite kitus BioAir lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasHORIEN
Prekės ženklasKiti
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumaskol užteks atsargų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:BioAir 38FW 3 vnt.
Jūsų nuomonė